2257
 

Подаруй урок гончарної майстерності для двох!

Знайомство з мистецтвом створення глиняних виробів за допомогою стародавнього пристосування — гончарного круга! Учасників майстер-класу чекає дивовижна спільна творчість, де кожен зможе власноруч змайструвати чашку, вазочку або горщик із самого пластичного матеріалу — природної глини. Обпалювати виріб не будуть, але це не перешкодить використовувати його в якості гарного декору для інтер'єру. Талановитий майстер допоможе надати майбутнім сувенірам досконалу форму, а його учні отримають масу задоволення від творчого процесу. детальніше...

2 люд. 90 хвилин Використати до 31.08.2018
2 людини
90 хвилин
Все необхідне видається
Доступно з 6 років
Використати до 31.08.2018

Гончарна майстерність для двох - що це?

Захоплюючий майстер-клас з виготовлення глиняних виробів за допомогою гончарного круга. Прекрасна можливість познайомитися з одним із найдавніших народних ремесел, змайструвавши ексклюзивний сувенір у вигляді чашки, вазочки або блюдця власноруч. Заняття проводить талановитий гончар у стінах затишної творчої студії.

Як все відбувається?

Щасливчики опиняться в стінах творчої студії «Ліхтарик» або школи гончарства Glynar, де на них чекає знайомство з досвідченим майстром своєї справи. Під його керівництвом вони навчаться надавати глині форму, оформляти виріб за допомогою гончарного круга та поєднувати різні види глини. Потім кожен змайструє по черзі власний глиняний сувенір. Готові вироби можна буде одразу ж забрати додому і після того, як вони повністю підсохнуть, прикрасити ними інтер'єр.

Унікальна можливість попрацювати на гончарному крузі

Учні зможуть випробувати в дії унікальний ножний гончарний круг. Цей давній винахід дозволяє надати бажаної форми будь-якому глиняного виробу за лічені хвилини. Більш того, гончарний круг — справжня рідкість. Навіть на території України їх збереглося лише кілька екземплярів.

Глиняний виріб на вибір

Учні зможуть зробити ексклюзивний глиняний виріб власноруч. На особистий розсуд, це може бути чашка, вазочка або горщик. Повністю підсохнувши, виріб стане прекрасним сувеніром і нагадуванням про цікавий досвід

Все включено

Учням видадуть усе необхідне для захоплюючої творчості. На робочій поверхні на них чекатимуть спеціальні інструменти і глина різних видів і кольорів.

Місце проведення враження:

Арт-студія "Ліхтарик"
м. Дружби Народів, вул. Бастіонна, 5А Показати на мапі
Glynar - Гончарна майстерня
м. Хрещатик, вул. Лютеранська, 9/9 Показати на мапі
Творча Кухня - Арт-студія
м. Шулявська, вул. Борщагівська, 154 Показати на мапі
м. Лівобережна, вул. Луначарського, 4А Показати на мапі
м. Позняки, вул. Срібнокільська, 3Г Показати на мапі

1151 відгук

14 березня 2018
Щиро дякую позитивній й дружній команді арт-студії "Ліхтарик". Море задоволення отримали від майстер класу. Радимо саме цю команду, яка вміє створювати й дарувати святковий настрій.Супер!!!

Е
Елена
11 березня 2018
Впечатление подарил друг моего сына ему на день рождения. Мастер-класс по гончарному мастерству выбрали не раздумывая, поскольку давно хотели чтоб дети попробовали себя в лепке. Они получили огромное удовольствие, почувствовав себя настоящими гончарами да еще с готовой посудой в придачу. Девочка, которая помогала лепить была очень внимательна и добра, мальчики остались очень довольны! ...
Впечатление подарил друг моего сына ему на день рождения. Мастер-класс по гончарному мастерству выбрали не раздумывая, поскольку давно хотели чтоб дети попробовали себя в лепке. Они получили огромное удовольствие, почувствовав себя настоящими гончарами да еще с готовой посудой в придачу. Девочка, которая помогала лепить была очень внимательна и добра, мальчики остались очень довольны! Думаю, подарок на день рождения в виде впечатления- отличный вариант! Тоже будем дарить друзьям.

6 березня 2018
Урок на Лютеранській дуже сподобався, було майже персональне заняття (я і ще одна дівчинка). Отримала справжнє задоволення, ніби забуваєш про весь навколишній світ і поринаєш всіма думками в те, що робиш. Думаю, що піду ще))

Л
Лилия
1 березня 2018
Нам с мужем очень понравилось. Так как мы впервые познакомились с гончарным искусством, то для нас это было волшебство! Мастер подсказывала и помогала нам. Это было круто!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень