2257
 

Подаруй урок гончарної майстерності для двох!

Знайомство з мистецтвом створення глиняних виробів за допомогою стародавнього пристосування — гончарного круга! Учасників майстер-класу чекає дивовижна спільна творчість, де кожен зможе власноруч змайструвати чашку, вазочку або горщик із самого пластичного матеріалу — природної глини. Обпалювати виріб не будуть, але це не перешкодить використовувати його в якості гарного декору для інтер'єру. Талановитий майстер допоможе надати майбутнім сувенірам досконалу форму, а його учні отримають масу задоволення від творчого процесу. детальніше...

2 люд. 90 хвилин Використати до 31.03.2019
2 людини
90 хвилин
Все необхідне видається
Доступно з 6 років
Використати до 31.03.2019

Гончарна майстерність для двох - що це?

Захоплюючий майстер-клас з виготовлення глиняних виробів за допомогою гончарного круга. Прекрасна можливість познайомитися з одним із найдавніших народних ремесел, змайструвавши ексклюзивний сувенір у вигляді чашки, вазочки або блюдця власноруч. Заняття проводить талановитий гончар у стінах затишної творчої студії.

Як все відбувається?

Щасливчики опиняться в стінах творчої студії «Ліхтарик» або школи гончарства Glynar, де на них чекає знайомство з досвідченим майстром своєї справи. Під його керівництвом вони навчаться надавати глині форму, оформляти виріб за допомогою гончарного круга та поєднувати різні види глини. Потім кожен змайструє по черзі власний глиняний сувенір. Готові вироби можна буде одразу ж забрати додому і після того, як вони повністю підсохнуть, прикрасити ними інтер'єр.

Унікальна можливість попрацювати на гончарному крузі

Учні зможуть випробувати в дії унікальний ножний гончарний круг. Цей давній винахід дозволяє надати бажаної форми будь-якому глиняного виробу за лічені хвилини. Більш того, гончарний круг — справжня рідкість. Навіть на території України їх збереглося лише кілька екземплярів.

Глиняний виріб на вибір

Учні зможуть зробити ексклюзивний глиняний виріб власноруч. На особистий розсуд, це може бути чашка, вазочка або горщик. Повністю підсохнувши, виріб стане прекрасним сувеніром і нагадуванням про цікавий досвід

Все включено

Учням видадуть усе необхідне для захоплюючої творчості. На робочій поверхні на них чекатимуть спеціальні інструменти і глина різних видів і кольорів.

Ми вибрали кращих партнерів

При бронюванні послуги за сертифікатом Ви самі вибираєте, де отримувати враження. Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені у своєму виборі!
Ліхтарик - Арт-студія
м. Дружби Народів, вул. Бастіонна, 5А Показати на мапі

Glynar - Гончарна майстерня
м. Хрещатик, вул. Лютеранська, 9/9 Показати на мапі
Творча Кухня - Арт-студія
м. Шулявська, вул. Борщагівська, 154 Показати на мапі
м. Лівобережна, вул. Митрополита Андрія Шептицького, 4А Показати на мапі
м. Позняки, вул. Срібнокільська, 3Г Показати на мапі

1016 відгуків

A
Anna
17 вересня 2018
Pottery lesson was very impressive. We enjoyed to create something new for us and Ihor helped a lot with this. Our potter was very helpful and it was very intersting to talk with him, because he has a good sense of humor. Thanks for wonderful emotions and beautiful vase and the plate)

О
Ольга
7 вересня 2018
Урок гончарства пройшов в дуже затишні та атмосферній майстерні) Майстер-клас складався з двух частин - ліпка виробу руками та робота за гончарним кругом. Зробити тарілку власноруч виявилось зовсім не складно,головне- трішки терпіння та обережність і вуаля: декор для дому готовий. А ліпка руками- це такиииий релакс!І звичайно ж окрема подяка майстрині Уляні за допомогу та доствід. Чудово провела...
Урок гончарства пройшов в дуже затишні та атмосферній майстерні) Майстер-клас складався з двух частин - ліпка виробу руками та робота за гончарним кругом. Зробити тарілку власноруч виявилось зовсім не складно,головне- трішки терпіння та обережність і вуаля: декор для дому готовий. А ліпка руками- це такиииий релакс!І звичайно ж окрема подяка майстрині Уляні за допомогу та доствід. Чудово провела час. Однозначно це враження підійде як дорослим, так і діткам.

Ж
Жанна
30 липня 2018
Замечательный был курс! Я очень люблю делать что-то своими руками и друзья подарили сертификат на занятия по гончарству. Раньше никогда не пробовала лепить из глины, но мастер все подробно показал, уделил внимание всем деталям. За целый курс столько изделий красивых получилось! Очень понравилось!

М
Мария
25 липня 2018
Больше всего понравилась работа за гончарным кругом и хотелось бы, чтобы там можно было поработать подольше, потому что мы примерно час и 15 минут потратили на лепку фигурок и всего минут 15 на круг. Это впечатление выбрала потому что хотела давно попробовать именно работу за гончарным кругом, подарил парень, отнеслась хорошо.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Коханій
  • Другу
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень