2257
 

Подаруй урок гончарної майстерності для двох!

Знайомство з мистецтвом створення глиняних виробів за допомогою стародавнього приладу - ножного гончарного круга! На учасників майстер-класу чекає дивовижна спільна творчість, де кожен зможе власноруч змайструвати чашку, вазочку або горщик з найпластичнішого матеріалу - натуральної глини. Талановитий майстер допоможе надати майбутнім сувенірам досконалої форми, а його гості отримають масу задоволення від творчого процесу.  детальніше

2 чол. 90 хвилин Використати до 31.05.2017
2 людини
90 хвилин
Використати до 31.05.2017
Все необхідне видається
Доступно з 6 років

Гончарна майстерність для двох - що це?

Захоплюючий майстер-клас з виготовлення глиняних виробів з допомогою гончарного круга. Прекрасна можливість познайомитися з одним із найдавніших народних ремесел, змайструвавши ексклюзивний сувенір у вигляді чашки, вазочки або блюдця власноруч. Заняття проводить талановитий гончар у стінах затишної творчої студії. 

Як це відбувається?

Щасливчики опиняться в стінах затишної творчої студії «Ліхтарик», де на них чекає знайомство з досвідченим майстром своєї справи. Під його керівництвом вони навчаться надавати глині форму, оформляти виріб з допомогою гончарного круга і поєднувати різні види глини. Потім кожен змайструє по черзі власний глиняний сувенір. Готові вироби можна буде одразу ж забрати додому і після того, як вони повністю підсохнуть, прикрасити ними інтер'єр. 

Унікальна можливість попрацювати на ножному гончарному крузі

Учні зможуть випробувати в дії унікальний ножний гончарний круг. Цей давній винахід дозволяє надати бажаної форму будь-якому глиняного виробу за лічені хвилини. Більш того, ножний гончарний круг - справжня рідкість. Навіть на території України їх збереглося лише кілька екземплярів! 

Глиняний виріб на вибір

Учні зможуть зробити ексклюзивний глиняний виріб власноруч! На особистий розсуд, це може бути чашка, вазочка або горщик. Повністю підсохнувши, виріб стане прекрасним сувеніром і нагадуванням про цікавий досвід. 

Все включено

Учням видадуть усе необхідне для захоплюючої творчості. На робочій поверхні на них чекатимуть спеціальні інструменти і глина різних видів і кольорів. 

Місце проведення враження

882 відгуки від реальних людей

Гончарна майстерність для двох

400 грн.

Варіанти враження


Телефонуйте нам

044 593 33 22
050 419 66 75
067 464 14 16
093 170 06 39