Подаруйте урок гончарної майстерності для двох!

подарували вже 22 307 разів
2 людини
90 хв.
Доступно з 6 років
Використати до 31.10.2019
Все необхідне видається

Як відбувається враження

На занятті учні опанують ази гончарногї майстерності і зроблять по одному виробу. На початку уроку фахівець розповість про різні техніки ліплення і видасть все необхідне для заняття. Після цього учні приступлять до роботи за гончарним кругом. Вони по черзі навчаться центрувати глину і надавати виробам потрібну форму. Гончар також покаже, як створювати декоративні фігурки своїми руками. Готові роботи дозволять забрати за кілька днів. За додаткову плату можна замовити випал.

Чому варто спробувати гончарну майстерність

Творче заняття відмінно розслабляє і допомагає розвинути креативне мислення. Під керівництвом фахівця опанувати гончарну справу може будь-який бажаючий. На майстер-класі кожен новачок створить глечик, вазу або чашку. Готові предмети можна буде використовувати в якості прикраси для інтер'єру.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

1 099 відгуків

Анна
Вчора
https://www.facebook.com/100013149724953
Все пройшло чудово. Майстер Юрій все зрозуміло пояснює. Враження від уроку незабутнє.
Ольга
20 лютого 2019
Очень интересно и увлекательно. спасибо!
Никита
18 лютого 2019
https://www.facebook.com/100010073386916
Спасибо bodo за организацию яркого впечатления, все прошло на высшем уровне. Спасибо мастеру своего дела, было очень интересно, остались незабываемые эмоции. ⭐⭐⭐⭐⭐ Всем советую))
Елена
17 лютого 2019
https://www.facebook.com/100008797998020
Вчора була на майстер класі''Гончарна майстерість'',студія ,,Ліхтарик''. Атмосфера тепла,спокійна,доброзичлива.Все пройшло на високому рівні.Раджу відвідати. Працівники Bodo оцінка 5 з 5) за організацію)

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.