2257
 

Подаруй урок гончарної майстерності для двох!

Знайомство з мистецтвом створення глиняних виробів за допомогою стародавнього пристосування — ножного гончарного круга! Учасників майстер-класу чекає дивовижне спільна творчість, де кожен зможе власноруч змайструвати чашку, вазочку або горщик з самого пластичного матеріалу — природної глини. Обпалювати виріб не будуть, але це не перешкодить використовувати його в якості гарного декору для інтер'єру. Талановитий майстер допоможе надати майбутнім сувенірам досконалу форму, а його гості отримають масу задоволення від творчого процесу.  подробнее...

2 чол. 90 хвилин Використати до 30.09.2017
2 людини
90 хвилин
Все необхідне видається
Доступно з 6 років
Використати до 30.09.2017

Гончарна майстерність для двох - що це?

Захоплюючий майстер-клас з виготовлення глиняних виробів з допомогою гончарного круга. Прекрасна можливість познайомитися з одним із найдавніших народних ремесел, змайструвавши ексклюзивний сувенір у вигляді чашки, вазочки або блюдця власноруч. Заняття проводить талановитий гончар у стінах затишної творчої студії. 

Як це відбувається?

Щасливчики опиняться в стінах творчої студії «Ліхтарик» або школи гончарства «Glynar», де на них чекає знайомство з досвідченим майстром своєї справи. Під його керівництвом вони навчаться надавати глині форму, оформляти виріб з допомогою гончарного круга і поєднувати різні види глини. Потім кожен змайструє по черзі власний глиняний сувенір. Готові вироби можна буде одразу ж забрати додому і після того, як вони повністю підсохнуть, прикрасити ними інтер'єр. 

Унікальна можливість попрацювати на ножному гончарному крузі

Учні зможуть випробувати в дії унікальний ножний гончарний круг. Цей давній винахід дозволяє надати бажаної форму будь-якому глиняного виробу за лічені хвилини. Більш того, ножний гончарний круг - справжня рідкість. Навіть на території України їх збереглося лише кілька екземплярів! 

Глиняний виріб на вибір

Учні зможуть зробити ексклюзивний глиняний виріб власноруч! На особистий розсуд, це може бути чашка, вазочка або горщик. Повністю підсохнувши, виріб стане прекрасним сувеніром і нагадуванням про цікавий досвід. 

Все включено

Учням видадуть усе необхідне для захоплюючої творчості. На робочій поверхні на них чекатимуть спеціальні інструменти і глина різних видів і кольорів. 

Місце проведення враження:

Арт-студія "Ліхтарик"
м. Дружби Народів, вул. Бастіонна, 5А Показати на мапі
Школа гончарства Glynar
м. Хрещатик, вул. Лютеранська, 9/9 Показати на мапі
Арт-студії "Творча Кухня"
м. Шулявська, вул. Борщагівська, 154 Показати на мапі
м. Лівобережна, вул. Луначарського, 4А Показати на мапі

966 відгуків реальних людей

21 березня 2017
Очень понравилось! Процесс сам по себе уже радует, а то, что свои "поделки" потом можно еще и забрать - радует еще больше) Спасибо bodo за идею и нашему мастеру Богдану за интересный опыт)

20 березня 2017
Дочке подарили сертификат, и она выбрала мастер класс гончарство. Она осталась довольна. Урок проводила девушка Ульяна. Всё показывала, расказывала, помагала. Нам было весело. Рекомендую!

20 березня 2017
Очень понравился урок "Гончарное мастерство для двоих". Было много позитивных эмоций, ты погружался в воспоминания с детства. Интересно было работать с глиной, а так же на гончарном круге. Ждём с нетерпением свои поделочки:)

18 березня 2017
Замечательное впечатление для двоих. Теплая и уютная атмосфера студии, профессиональные мастера, которые из простого человека могут сделать мастера. Можно почувствовать себя творцом, насладиться процессом и приятным обществом мастера! Советую всем!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 70 грн 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень