Подаруйте гавайський масаж!

подарували вже 2 420 разів
1000 грн 1 люд. 90 хв.
1 людина
90 хв.
Доступно з 18 років
Використати до 31.10.2019
Не рекомендується вагітним
Все необхідне видається

Як відбувається враження

Гостю видадуть рушник, капці та одноразову білизну. Потім майстер перейде до виконання масажу в техніці ломі-ломі з використанням теплої олії з виноградних кісточок. Він плавно опрацює все тіло за допомогою долонь, кистей, ліктів і передпліч. Ритуал виконується під традиційні гавайські мелодії, які задають ритм рухам майстра. Після можна прийняти душ.

Чому ми вибрали салон Spa-Sense

Заклад розташований в 10 хвилинах ходьби від станції метро «Тараса Шевченка». До складу скрабів, сумішей та олій входять натуральні компоненти, які підходять навіть людям з чутливою шкірою і схильністю до алергії.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

46 відгуків

Наталия
12 лютого 2019
Очень понравился массаж,отдельное спасибо массажисту Шакиру,за его профессионализм.Мне этот массаж доставлять в подарок,рекомендую не ждите подарка,подарите себе сами райское наслаждение для вашего тела.
Виктория
12 лютого 2019
https://plus.google.com/117944219013930827542
Отличное впечатление! Спасибо Ирине за новые ощущения в жизни!
Юлия
12 лютого 2019
Очень классное впечатление, положительные эмоции, чувство легкости. Сервис на высшем уровне, персонал очень вежливый.
Lesia
9 лютого 2019
Прекрасное взаимодействие с оператором Bodo :) Чудесное впечатление! Отличный салон, отдельное спасибо мастеру массажа Татьяне

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.