102352
 

Подаруй фотосесію з проектором!

Незабутня студійна фотосесія з використанням проектора тривалістю в 1 годину. Оригінальні візерунки внесуть родзинку й зроблять кожен кадр особливим. Образ доповнить професійний макіяж. Зображення з проектора можуть стати як повноцінної декорацією, так і яскравим доповненням — усе залежить від ідеї! Підсумком стануть від 70 до 100 вдалих кадрів на зручному носії, 8 кращих знімків пройдуть повну обробку у фоторедакторі.  детальніше...

1 люд. до 2 годин Використати до 31.03.2019
1 800 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 538 раз
1 людина
до 2 годин
Доступно з 3 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.03.2019

Фотосесія з проектором — що це?

Можливість отримати унікальні знімки від досвідченого фотографа. Для зйомки використовується проектор, який створює особливі орнаменти не тільки на фоновій стіні, але й на тілі, занурюючи локацію у світ обраного стилю. Перед фотосесією передбачене доповнення образу макіяжем від професійного візажиста.

Як все відбувається?

Під час попередньої консультації Щасливчик може самостійно обрати візерунки, які будуть використані на сеті. Фотограф студії Frontpage допоможе підібрати для зйомок одяг, щоб зображення з проектора було максимально чітко видно на фото. У день зйомок Щасливчик приїде в обумовлений час в студію, де йому зроблять відповідний до образу макіяж. Після цього почнеться фотозйомка із застосуванням висококласного обладнання. На стіну й тіло моделі проектуються зображення, які доповнюють картину й вносять у композицію цілісність. Протягом години фотограф зробить безліч знімків, а кращі з них потім прикрасять портфоліо Щасливчика. Фотосесія триватиме 1 годину, а загальна тривалість враження — до 2 годин. Щасливчик отримає до 100 вдалих фото на зручному носії, а 8 кращих знімків пройдуть повну обробку у фоторедакторі.

Незвичайні кадри

Використання проектора для фотосесії — сміливе й неординарне рішення. За допомогою проекцій можна отримати як повноцінні декорації, так і зробити необхідні акценти. Вони доповнять обраний стиль і підкреслять оригінальність ідеї. Всього за підсумками зйомки у Щасливчика буде від 70 до 100 вдалих фото.

Модний макіяж

Враження включає нанесення макіяжу досвідченим візажистом із використанням професійної косметики. Майстер допоможе підібрати кольорову гаму, а потім реалізує творчі рішення.

Студійна зйомка

Фотосесія відбудеться у студії, обладнаній усім необхідним. Перед тим, як робити знімки, спеціаліст виставить правильне освітлення, щоб підкреслити переваги Щасливчика.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Frontpage - Фотостудія
м. Палац України, вул. Тверська, 6, 3 поверх Показати на мапі

10 відгуків

В
Виктория
10 липня 2018
Фотосессией очень довольна: и визажист, и фотограф связались заранее, обсудили детали. Фотографии пришли в течении недели и дня 4-5 ждала ретушь. Все сделали быстро и качественно.

Ю
Юлия
28 червня 2018
Впечатление "Фотосессия с проектором" получила в подарок. Организация Бодо как всегда на высоте - проконсультировали, перезвонили с подтверждением. Все понравилось. Макияж красивый, фотограф подошел к процессу съемки очень творчески. Атмосфера располагающая. Фото получились просто отличные! Спасибо всей команде за слаженную профессиональную работу. Я и мои друзья еще не раз воспользуемся услугами Бодо!

15 травня 2018
Фотосессию с проектором в фотостудии Frontpage подарили коллеги. Результатом довольна, ребята в студии - профессионалы своего дела.

А
Алена
27 березня 2018
Все прошло очень круто, работает команда специалистов. Фотографии получились интересные. Спасибо, Бодо!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Коханій
  • Другу
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень