102352
 

Подаруй фотосесію з проектором!

Незабутня студійна фотосесія з використанням проектора тривалістю в 1 годину. Оригінальні візерунки внесуть родзинку й зроблять кожен кадр особливим. Образ доповнить професійний макіяж. Зображення з проектора можуть стати як повноцінної декорацією, так і яскравим доповненням — усе залежить від ідеї! Підсумком стануть від 70 до 100 вдалих кадрів на зручному носії, 8 кращих знімків пройдуть повну обробку у фоторедакторі.  детальніше...

1 люд. до 2 годин Використати до 30.09.2018
1 людина
до 2 годин
Доступно з 3 років
Можна привести глядачів
Використати до 30.09.2018

Фотосесія з проектором — що це?

Можливість отримати унікальні знімки від досвідченого фотографа. Для зйомки використовується проектор, який створює особливі орнаменти не тільки на фоновій стіні, але й на тілі, занурюючи локацію у світ обраного стилю. Перед фотосесією передбачене доповнення образу макіяжем від професійного візажиста.

Як все відбувається?

Під час попередньої консультації Щасливчик може самостійно обрати візерунки, які будуть використані на сеті. Фотограф студії Frontpage допоможе підібрати для зйомок одяг, щоб зображення з проектора було максимально чітко видно на фото. У день зйомок Щасливчик приїде в обумовлений час в студію, де йому зроблять відповідний до образу макіяж. Після цього почнеться фотозйомка із застосуванням висококласного обладнання. На стіну й тіло моделі проектуються зображення, які доповнюють картину й вносять у композицію цілісність. Протягом години фотограф зробить безліч знімків, а кращі з них потім прикрасять портфоліо Щасливчика. Фотосесія триватиме 1 годину, а загальна тривалість враження — до 2 годин. Щасливчик отримає до 100 вдалих фото на зручному носії, а 8 кращих знімків пройдуть повну обробку у фоторедакторі.

Незвичайні кадри

Використання проектора для фотосесії — сміливе й неординарне рішення. За допомогою проекцій можна отримати як повноцінні декорації, так і зробити необхідні акценти. Вони доповнять обраний стиль і підкреслять оригінальність ідеї. Всього за підсумками зйомки у Щасливчика буде від 70 до 100 вдалих фото.

Модний макіяж

Враження включає нанесення макіяжу досвідченим візажистом із використанням професійної косметики. Майстер допоможе підібрати кольорову гаму, а потім реалізує творчі рішення.

Студійна зйомка

Фотосесія відбудеться у студії, обладнаній усім необхідним. Перед тим, як робити знімки, спеціаліст виставить правильне освітлення, щоб підкреслити переваги Щасливчика.

Місце проведення враження:

Frontpage - Фотостудія
м. Палац України, вул. Тверська, 6, 3 поверх Показати на мапі

324 відгуків реальних людей

И
Иванна
15 березня 2018
Приятная атмосфера на студии,чай кофе на выбор... Жанна(визажист)-профессионал в своем деле,удовлетворила все мои запросы ).Фотограф(к сожалению не запомнила как зовут)умничка,показывала как лучше стать,развернуться для удачного кадра,фото были предоставлены в срок)в общем мы остались довольны.Спасибо.

Л
Людмила
4 березня 2018
Муж сделал мне подарок фотосессию для беременных.Были на фотостудии "Frontpage".Приятный коллектив,красивый макияж и профессиональный фотограф.В результате очень красивые фото и воспоминание о волшебном периоде. Очень всё понравилось,всем советую.

M
Maryna
16 лютого 2018
Подарок-впечатление лучший вариант подарка, который дарит эмоции. "Экспресс-фотосессия" отличный подарок для девушки. Выбрала фотостудию "Frontpage". Работа 5+, все понравилось. Отдельно хотелось бы отметить работу визажиста, Жанна - прекрасный специалист, с которым очень легко и приятно работать)

А
Анастасия
15 лютого 2018
Очень все понравилось, и всем советую! Подарок получила от близких родственников на восемнадцатилетие, и там было только одно впечатление - фотосессия, ведь они знают как я долго нахожусь в модельной сфере, и как я люблю это дело. Благодаря очень тёплой и хорошей студии МартФото, и фотографу Александре, я получила незабываемый опыт и воспоминания! В итоге через 2-3 дня на почту получила около...
Очень все понравилось, и всем советую! Подарок получила от близких родственников на восемнадцатилетие, и там было только одно впечатление - фотосессия, ведь они знают как я долго нахожусь в модельной сфере, и как я люблю это дело. Благодаря очень тёплой и хорошей студии МартФото, и фотографу Александре, я получила незабываемый опыт и воспоминания! В итоге через 2-3 дня на почту получила около 100-150 очень качественных фотографий, и уже через 5 дней получила обработанные 5 фотографий. Очень довольна сервисом, и подарком! Большое спасибо, будем пользоваться! :)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень