Подаруйте фотосесію з проектором!

подарували вже 645 рази
1800 грн 1 люд. до 2 годин
1 людина
до 2 годин
Доступно з 3 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.10.2019

Як відбувається враження

Моделі зроблять макіяж і за бажанням легку укладку. Фотограф вибере найкращі ракурси та підкаже, як правильно позувати. Зображення для проекції можна принести із собою або вибрати разом зі спеціалістом у студії. Вдалі знімки модель отримає за 10 днів. Кращі кадри фотограф додатково відретушує.

Чому ми вибрали фотостудію Frontpage

Студія розташована в центрі міста — в 4 хвилинах ходьби від ст. м. «Палац "Україна"». Є 2 знімальні зали з оригінальними інтер'єрами, а також набір різних фонів. Майстри студії працювали з Андрієм Кіше, Діаною Глостер та іншими знаменитостями.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

19 відгуків

Ирина
3 лютого 2019
Фотосесію отримала в подарунок! Макіяж сподобався, фотограф Аліса допомогла втілити задумане) дякую.
Юлія
30 січня 2019
https://www.facebook.com/100000566977725
Дуже дякую команді фотостудії "Frontpage" за підхід до клієнта і відмінну працю)задоволення та тільки найпозитивніші емоції)дуже сподобалось ,що після активації сетрифікувати телефонували та узгоджували всі деталі фотозйомки)дякую Бодо!
катерина
30 січня 2019
ЗАПЕЧАТЕЛЬНАЯ ФОТОСЕССИЯ
Елена
27 січня 2019
https://www.facebook.com/100000551654690
Подарили дочке сертификат фотосессия с проектором на Н.Г, сегодня воспользовались им, остались безумно довольны визажист 5+, фотограф 5+.Дочка получила нереальное удовольствие и радость от подаренного впечатления! Спасибо Bodo :)

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.