102352
 

Подаруй фотосесію з проектором!

Незабутня студійна фотосесія з використанням проектора тривалістю в 1 годину. Оригінальні візерунки внесуть родзинку й зроблять кожен кадр особливим. Образ доповнить професійний макіяж. Зображення з проектора можуть стати як повноцінної декорацією, так і яскравим доповненням — усе залежить від ідеї! Підсумком стануть від 70 до 100 вдалих кадрів на зручному носії, 8 кращих знімків пройдуть повну обробку у фоторедакторі.  детальніше...

1 люд. до 2 годин Використати до 31.05.2018
1 людина
до 2 годин
Доступно з 3 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.05.2018

Фотосесія з проектором — що це?

Можливість отримати унікальні знімки від досвідченого фотографа. Для зйомки використовується проектор, який створює особливі орнаменти не тільки на фоновій стіні, але й на тілі, занурюючи локацію у світ обраного стилю. Перед фотосесією передбачене доповнення образу макіяжем від професійного візажиста.

Як все відбувається?

Під час попередньої консультації Щасливчик може самостійно обрати візерунки, які будуть використані на сеті. Фотограф студії Frontpage допоможе підібрати для зйомок одяг, щоб зображення з проектора було максимально чітко видно на фото. У день зйомок Щасливчик приїде в обумовлений час в студію, де йому зроблять відповідний до образу макіяж. Після цього почнеться фотозйомка із застосуванням висококласного обладнання. На стіну й тіло моделі проектуються зображення, які доповнюють картину й вносять у композицію цілісність. Протягом години фотограф зробить безліч знімків, а кращі з них потім прикрасять портфоліо Щасливчика. Фотосесія триватиме 1 годину, а загальна тривалість враження — до 2 годин. Щасливчик отримає до 100 вдалих фото на зручному носії, а 8 кращих знімків пройдуть повну обробку у фоторедакторі.

Незвичайні кадри

Використання проектора для фотосесії — сміливе й неординарне рішення. За допомогою проекцій можна отримати як повноцінні декорації, так і зробити необхідні акценти. Вони доповнять обраний стиль і підкреслять оригінальність ідеї. Всього за підсумками зйомки у Щасливчика буде від 70 до 100 вдалих фото.

Модний макіяж

Враження включає нанесення макіяжу досвідченим візажистом із використанням професійної косметики. Майстер допоможе підібрати кольорову гаму, а потім реалізує творчі рішення.

Студійна зйомка

Фотосесія відбудеться у студії, обладнаній усім необхідним. Перед тим, як робити знімки, спеціаліст виставить правильне освітлення, щоб підкреслити переваги Щасливчика.

Місце проведення враження:

Frontpage - Фотостудія
м. Палац України, вул. Тверська, 6, 3 поверх Показати на мапі

6 відгуків реальних людей

А
Аделина
26 листопада 2017
Мне подарили это впечатление на День рождения мои родные. Это был интересный опыт, хорошее настроение и отличные кадры по итогу)) спасибо за качество вашей работы и сервис в целом!

15 серпня 2017
Приятно порадовала фотосессия!Интересная задумка, очень понравились фотографии, проектор и музыка позволяют расслабится на фотосессии, в итоге очень "живые" профессиональные фото) Подходящая идея для супер девичника !)) Советую!

7 серпня 2017
Фотосессия очень понравилась, задумка просто супер. Получила море эмоций от процесса . Фотографиями очень довольна, очень много и все классные. Спасибо коллективу студии Frontpage и компании BODO за эту эмоцию!

2 липня 2017
Очень понравилась фотосессия) Надя - безумно талантливый визажист, макияж - бомба! Фотографировала меня Оля, мы с ней быстро нашли общий язык, поэтому в процессе съемки я себя ощущала очень комфортно, несмотря на то, что съемка довольно необычная. Результатом очень довольна, теперь у меня есть необыкновенные и креативные фотографии)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Новорічна коробка
  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень