Подаруйте створення фігури людини на 3D-принтері!

подарували вже 739 рази
1 людина
7 днів
Доступно з 2 років
Використати до 31.10.2019

Як відбувається враження

Створення мініатюрної копії за допомогою 3D-принтера. Спершу професіонал проведе сканування — для цього потрібно зайти всередину спеціального боксу та завмерти на декілька секунд. Сканер дозволить вивчити фігуру в 3-х вимірах. На екрані монітора з'явиться об`ємне зображення — його можна розглянути з усіх боків. На основі отриманої цифрової моделі найближчими 7 робочими днями спеціалісти роздрукують фігурку. Залишиться лише забрати її додому.

Чому ми вибрали 3D Fun

Офіс 3D Fun знаходиться в центрі міста, в 5 хвилинах ходьби від станцій метро «Площа Льва Толстого» і «Палац спорту». Інноваційний сканер Scanity PRO, з яким працюють у 3D Fun, розроблений голландськими та німецькими інженерами. Фігурка створюється з екологічного пластику. Її висота — близько 15 см.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

7 відгуків

Вика
1 лютого 2018
Оказалось, это очень забавно - увидеть свою уменьшенную копию) Выбрали впечатление, потому что захотели с любимым что-то более интересное, чем совместная фотография) Понравилось! Теперь на полке стоит))
Максим
25 грудня 2015
https://plus.google.com/106779762412849411443
Хорошее впечатление. Можно замереть в любой забавной позе и получить это в виде качественной маленькой фигурки
Кристина
22 грудня 2015
https://www.facebook.com/kristi.polyakova
Сертификат на впечатление подарили друзья на свадьбу. Прочитавши описание, сразу заинтересовались, потому что раньше о таком не слышали. Когда мы приехали на впечатление, нас встретили очень приятно. Нам все рассказали, показали примеры фигурок которые делали ранее. Мы всем остались довольны.
Анжелика
7 грудня 2015
https://www.facebook.com/anzhelika.serdyuk
Мне очень понравилось впечатление. Прошло все очень весело и забавно. Нужно стоять не двигаясь пока тебя сканируют и сразу же на экране можно увидеть себя в 3д. Очень необычно, технологии что уж :). Привезли фигурку, она даже лучше чем я ожидала, очень похожа, сканер прекрасно уловил черты лица.
  • 1
  • 2

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.