2180
 

Екстрим на квадроциклах для двох

Адреналінові «покатушки» на потужних японських квадроциклах Kavasaki KVF 360 - гібридах мотоцикла і автомобіля. Вони можуть розвивати швидкість аж до 150 км/год, а тому «чистий» драйв - гарантовано! Ще більше гострих відчуттів подарує траса із безліччю нерівностей, несподіваних перешкод і різких поворотів. Кожному видадуть окремий квадроцикл, тому можна буде продемонструвати, хто тут справжній ас бездоріжжя! детальніше

2 чол. 1 годину Використати до 31.07.2017
Неактивне враження
2 людини
1 годину
Використати до 31.07.2017
Не залежить від погоди
Екіпіровка видається на місці
Можна привести глядачів
Доступно з 16 років
Проходить у групі

Екстрім на квадроциклах для двох - що це?

Екстремальний заїзд на потужних японських квадроциклах Kavasaki KVF 360 4x4. Це стійкі транспортні засоби, спеціально призначені для комфортної їзди по бездоріжжю. Розвивають швидкість до 150 км/ч. Катання відбувається на території клубу екстремальних пригод «Гасай».

Як все відбувається?

Перед заїздом інструктор оцінить рівень навичок Щасливчиків і підбере для них цікавий маршрут із перешкодами. Потім він розповість про особливості керування транспортним засобом та правила безпечної їзди, а також видасть необхідну екіпіровку. Тепер кожен Щасливчик осідлає свій квадроцикл й відчує усю його міць!

Японські квадроцикли Kavasaki KVF 360

Для катання видадуть потужні і неймовірно стійкі квадроцикли. Вони можуть розвивати швидкість до 150 км/ г. Об'єм двигуна 360 куб. см, а коробка передач автоматична. На компанію чекає море драйву, адреналіну й незабутніх вражень!

8 трас різної складності працюють цілий рік

На величезній території клубу екстремальних пригод є траси різної складності - просторе поле, ліс з великою кількістю нерівностей і пнів, болотисті ділянки. Це саме те, що потрібно, щоб повноцінно відчути смак драйвових пригод!

Повне спорядження видається

Перед заїздом видається вся необхідна екіпіровка. Кожному видадуть шолом, підшоломник, бахіли і рукавички.

Місце проведення враження

316 відгуків реальних людей