29503
 

Подаруй екстремальний дріфтінг на треку!

Божевільний і абсолютно реальний атракціон для справжніх сміливців. Це можливість відчути себе «другим пілотом» під час екстремального катання професійного гонщика. Буде можливість вибрати одну з двох локацій: гоночний трек «Феофанія» в Голосіївському районі або мототрек «Чайка». На першій локації за кермом буде 3-разовий чемпіон України з автослалому Віталій Геращенко. На другий — не менш титулований чемпіон України з шосейно-кільцевих гонок Дмитро Жайворонок. Вони виконають повороти на великій швидкості, керовані заноси і поліцейський розворот на 180 градусів. Вже через секунду після початку руху пасажира втисне у крісло, а емоції будуть переповнювати через край!  детальніше

1 чол. до 15 хвилин Використати до 31.07.2017
2 000 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 812 раз
1 людина
до 15 хвилин
Використати до 31.07.2017
Не залежить від погоди
Екіпіровка видається на місці
Можна привести глядачів

Екстремальний дріфтінг на треку — що це?

Унікальна можливість відчути себе «правою рукою» професійного гонщика, під час виконання ним екстремальних трюків на гоночному авто. Спеціально тюнінгованою машиною керує інструктор, а пасажир зможе сповна насолодитися захоплюючими віражами.

Як все відбувається?

Щасливчик вибирає один з двох треків: «Феофанію» в Голосіївському парку або мототрек «Чайка», де він познайомиться з гуру мотоспорту — Віталієм Геращенко або Дмитром Жайворонком. Вони розкажуть про правила безпеки і підберуть всю необхідну екіпіровку. Щасливчик займе місце штурмана поруч з профі, тому від нього не сховається жоден момент захоплюючих трюків. Насолоджуватися екстримом набагато крутіше, не відволікаючись на тонкощі керування авто!

Титуловані майстри з дріфтингу в Україні

Екстремальний досвід можна отримати в компанії одного з професіоналів мотоспорту. Дмитро Жайворонок — переможець-призер-учасник картингових, іподромних, трекових гонок і чемпіон України у шосейно–кільцевих перегонах 2015. Крім практичного досвіду, на рахунку Дмитра досвід викладання інструктором з 2012 року. Віталій Геращенко — 3-разовий чемпіон України з автослалому і найтитулованіший дріфтер України. Він також відомий як ініціатор створення комітету дріфтингу при федерації автоспорту України. У Віталія солідний викладацький стаж — більше 14 років.

Унікальний гоночний автомобіль

Заїзд пройде на спеціально обладнаному авто — Волга ГАЗ 24 (якщо вибір впаде на «Феофанію») або BMW e36 compact (на мототреку «Чайка»). Авто були повністю перероблені для справжніх дрифт-змагань. 

Захоплююча програма дріфту

Керувати автомобілем буде інструктор. А пасажира чекає потужний викид адреналіну в кров! Профі виконає:

  • повороти на максимально можливій швидкості
  • керовані заноси
  • поліцейський розворот

21 відгук реальних людей