Подаруйте експрес-фотосесію!

подарували вже 6 906 разів
1200 грн 1 люд. 60 хв.
1 людина
60 хв.
Використати до 30.11.2019

Як відбувається враження

Перш за все модель обговорить усі нюанси з фотографом. Він допоможе підготуватися до зйомки. Завдяки порадам фахівця можна втілити на знімках усі свої задумки. Майстер відобразить на фото вдалі пози та дасть багато корисних рекомендацій. Серію знімків, від 50 до 70, модель отримає протягом 10 днів. Кращі кадри пройдуть професійну ретуш, на що знадобиться стільки ж часу.

Чому варто спробувати експрес-фотосесію

Фотосесія в експрес-форматі нічим не поступається її більш тривалим аналогам: з моделлю працює професійний фотограф, а зйомку можна провести в одній зі студій на вибір. Знімальні павільйони розділені на оригінальні інтер'єрні зони, тут є набір фонів та аксесуарів для зйомки.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

227 відгуків

Светлана
Сьогодні
Подарили фотосессию на день рождение долго собиралась пойти и очень переживала как всё пройдёт, но благодаря фотографу - профессионалу Сергею фотостудии Frontpage всё прошло на позитивной ноте. Очень довольна впечатлениями. Огромное спасибо за впечатления.
Олеся
19 березня 2019
https://www.facebook.com/100010030356537
Отличный подарок для девушки! Фотосессия в уютной студии с множеством фонов и реквизитом. Позитивный фотограф раскрепостит любого, помогает подобрать лучший ракурс и позы. Но самое главное - это эмоции! После фотосессии у меня ещё долго не сходила улыбка с лица)
Виктория
17 березня 2019
Очень понравилось в целом! Фотограф Виктория очень внимательная и подсказывала в течении всей съемки. С нетерпением жду фотографий;)
Ярослава
16 березня 2019
Все очень понравилось. Остались только самые приятные воспоминания

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.