100880
 

Подаруй експрес-фотосесію!

Від 70 до 100 вдалих знімків за годину зйомки, а 5 з них — з повною обробкою в редакторі. Фотосесія в експрес-форматі нічим не поступається її більш тривалим аналогам: з моделлю працює професійний фотограф, а зйомку можна провести в одній із студій на вибір. На знімальному павільйоні є оригінальні інтер'єрні зони і різноманітні фони. А майстру знадобиться всього кілька тижнів, щоб підготувати знімки і обробити кращі з них. детальніше...

1 люд. 60 хвилин Використати до 31.05.2018
1 людина
60 хвилин
Доступно з 3 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.05.2018

Експрес-фотосесія — що це?

Фотосесія від професійного фотографа відбудеться в одній зі студій на вибір. Можна отримати справжню насолоду від позування перед об'єктивом і близько 70 якісних знімків на пам'ять. При цьому, 5 з них будуть оброблені в професійному редакторі.

Як все відбувається?

Про враження подбає сучасна фотостудія з професійним обладнанням та стилізованими приміщеннями для студійної зйомки. Щасливчика зустріне досвідчений фотограф, який уточнить його побажання щодо фотосесії. Разом вони спланують «образ» і проведуть зйомку. Всього через 1-2 тижні Щасливчик зможе забрати готові знімки.

Персональний досвідчений фотограф

Фотосесію проводить професіонал своєї справи, від якої не сховається жодний вдалий кадр. Він підкаже, як краще встати, сісти або глянути в камеру, щоб отримати ефектні знімки.

Дві фотостудії на вибір

Місце для проведення фотосесії пропонується вибрати самостійно. Можна зупиниться на одній з професійних студій. Знімальні павільйони обох студій розділені на оригінальні інтер'єрні зони, тут є набір різноманітних фонів для зйомки і аксесуарів. Фотографи Frontpage або MartPhoto, крім зйомки в студійних декораціях, готові виїхати з гостями на open air локацію і зробити фотографії на тлі пейзажів природи. 

Більше 70 фотографій на диску

Фотосесія триває до 1 години. Вже через 1-2 тижні можна отримати близько 70-100 вдалих знімків, а 5 з них будуть оброблені в професійному фоторедакторі.

Місце проведення враження:

Frontpage - Фотостудія
м. Палац України, вул. Тверська, 6, 3 поверх Показати на мапі
MartPhoto
м. Печерська, вул. Євгена Коновальця, 44а Показати на мапі

478 відгуків реальних людей

Е
Екатерина
19 листопада 2017
Экспресс-фотосессия принесла множество положительных эмоций! Все прошло на высшем уровне в уютной атмосфере, талантливая фотограф поддерживала интересную беседу и давала советы о том, как лучше позировать и тд. Благодаря этому получились прекрасные снимки! Все очень понравилось, спасибо!

О
Ольга
14 листопада 2017
Подарували на день народження колеги по роботі сертифікат. Так як я давно хотіла сімейну фотосесію - подарунком була дуже задоволена. Вибір впав на студію Фронтпейдж. У нас маленька дитина і по приїзду стало погано, тому нам без проблем перенесли на іншу дату. Відношення приємне і фотограф нам дуже допомагала в плані позування. Зйомка була як і в студії так і на вулиці, бо була прекрасна осіння...
Подарували на день народження колеги по роботі сертифікат. Так як я давно хотіла сімейну фотосесію - подарунком була дуже задоволена. Вибір впав на студію Фронтпейдж. У нас маленька дитина і по приїзду стало погано, тому нам без проблем перенесли на іншу дату. Відношення приємне і фотограф нам дуже допомагала в плані позування. Зйомка була як і в студії так і на вулиці, бо була прекрасна осіння погода. Локації у фотостудії теж сподобались. Тому дякую за хороший настрій і за ті моменти які будуть відображені на прекрасних фотографіях.

О
Ольга
13 листопада 2017
Подарок-впечатление сделали коллеги по работе. Я обычно всех фотографирую, люблю это, а вот меня, практически, сфотографировать некому. У меня мало НОРМАЛЬНЫХ фотографий, вот и выбрали подарок "Экспресс-фотосессия". Идея мне понравилась, вот только жаль, что в последнее время настроение ужасное, и особо веселиться не хочется, ввиду некоторых обстоятельств. А девочка-фотограф попалась очень...
Подарок-впечатление сделали коллеги по работе. Я обычно всех фотографирую, люблю это, а вот меня, практически, сфотографировать некому. У меня мало НОРМАЛЬНЫХ фотографий, вот и выбрали подарок "Экспресс-фотосессия". Идея мне понравилась, вот только жаль, что в последнее время настроение ужасное, и особо веселиться не хочется, ввиду некоторых обстоятельств. А девочка-фотограф попалась очень скромная и тихая, ей не особо удалось меня расшевелить. Но она не виновата, конечно)) Несколько фотографии понравились, даже очень. Не смотря ни на что, спасибо моим сотрудникам за подарок и спасибо Бодо за прекрасный сервис. И спасибо фотостудии за отличный опыт. Думаю, в следующий раз, все получится уже лучше. Планирую выбраться на фотосессию уже с детьми. БОДО Рекомендую!

M
Marina
10 листопада 2017
Величезна вдячність, за такий приємний момент, дуже сподобався незвичайний подарунок, дякую bodo)))

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень