100880
 

Подаруй експрес-фотосесію!

Від 70 до 100 вдалих знімків за годину зйомки, а 5 з них — з повною обробкою в редакторі. Фотосесія в експрес-форматі нічим не поступається її більш тривалим аналогам: з моделлю працює професійний фотограф, а зйомку можна провести в одній із студій на вибір. На знімальному павільйоні є оригінальні інтер'єрні зони і різноманітні фони. А майстру знадобиться всього кілька тижнів, щоб підготувати знімки і обробити кращі з них. подробнее...

1 чол. 60 хвилин Використати до 31.01.2018
1 чоловік
60 хвилин
Доступно з 3 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.01.2018

Експрес-фотосесія — що це?

Фотосесія від професійного фотографа відбудеться в одній зі студій на вибір. Можна отримати справжню насолоду від позування перед об'єктивом і близько 70 якісних знімків на пам'ять. При цьому, 5 з них будуть оброблені в професійному редакторі.

Як все відбувається?

Про враження подбає сучасна фотостудія з професійним обладнанням та стилізованими приміщеннями для студійної зйомки. Щасливчика зустріне досвідчений фотограф, який уточнить його побажання щодо фотосесії. Разом вони спланують «образ» і проведуть зйомку. Всього через 1-2 тижні Щасливчик зможе забрати готові знімки.

Персональний досвідчений фотограф

Фотосесію проводить професіонал своєї справи, від якої не сховається жодний вдалий кадр. Він підкаже, як краще встати, сісти або глянути в камеру, щоб отримати ефектні знімки.

Дві фотостудії на вибір

Місце для проведення фотосесії пропонується вибрати самостійно. Можна зупиниться на одній з професійних студій. Знімальні павільйони обох студій розділені на оригінальні інтер'єрні зони, тут є набір різноманітних фонів для зйомки і аксесуарів. Фотографи Frontpage або MartPhoto, крім зйомки в студійних декораціях, готовий виїхати з гостями на open air локацію і зробити фотографії на тлі пейзажів природи. 

Більше 70 фотографій на диску

Фотосесія триває до 1 години. Вже через 1-2 тижні можна отримати близько 70-100 вдалих знімків, а 5 з них будуть оброблені в професійному фоторедакторі.

Місце проведення враження:

Frontpage - Фотостудія
м. Палац України, вул. Тверська, 6, 3 поверх Показати на мапі
MartPhoto
м. Печерська, вул. Євгена Коновальця, 44а Показати на мапі

440 відгуків реальних людей

О
Оксана
Сьогодні
Фотосессию мне подарили и я долго не могла решится) Потому что это мой первый опыт позирования перед камерой. Обслуживание персонала на выщем уровне, мне за ранее позвонили росказали как найти студию, я действительно ее нашла с лехкостью)) За то время что мне делали мейк-ап, я рослабилась и была в предвкушении фотосессии. Со мной работала фотограф Алиса, она просто профессионал с большой буквы...
Фотосессию мне подарили и я долго не могла решится) Потому что это мой первый опыт позирования перед камерой. Обслуживание персонала на выщем уровне, мне за ранее позвонили росказали как найти студию, я действительно ее нашла с лехкостью)) За то время что мне делали мейк-ап, я рослабилась и была в предвкушении фотосессии. Со мной работала фотограф Алиса, она просто профессионал с большой буквы. На сколько мне с ней было легко и комфортно работать))) Спасибо огромное вашей большой команде Bodo за столь крутую работу, вы действительно лучше всех, побольше Вам клиентов)))

О
Ольга
19 липня 2017
Чудова, надзвичайно жвава та захоплююча подія!!! На фотосесії моделлю виступала дочка (5 років) професійні фотографи допомогли дитині відчути себе професіоналом !!! дякую за незабутні враження!!!

18 липня 2017
Спасибо коллективу Bodo за организованность, за напоминание о моем впечатлении, за детальную информацию как найти место провождения. Сервис у Вас на высшем уровне! И отдельное спасибо за фотосессию,за профессионализм в своей работе фотографу Таните, за приятное времяпровождение и конечно же за крутые фотографии!!!

К
Коля
10 липня 2017
Сначала был немного смущён таким подарком от брата но когда семьёй всё таки выбрались на фотосессию получили море положительных впечатлений на долгую память. Девушка фотограф была к нам терпелива добра и превратила всё в игру так что ребёнок был очень рад за что ей огромное спасибо

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень