100880
 

Подаруй експрес-фотосесію!

Від 70 до 100 вдалих знімків за годину зйомки, а 5 з них — з повною обробкою в редакторі. Фотосесія в експрес-форматі нічим не поступається її більш тривалим аналогам: з моделлю працює професійний фотограф, а зйомку можна провести в одній із студій на вибір. На знімальному павільйоні є оригінальні інтер'єрні зони і різноманітні фони. А майстру знадобиться всього кілька тижнів, щоб підготувати знімки і обробити кращі з них. подробнее...

1 чол. 60 хвилин Використати до 31.10.2017
1 людина
60 хвилин
Доступно з 3 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.10.2017

Експрес-фотосесія — що це?

Фотосесія від професійного фотографа відбудеться в одній зі студій на вибір. Можна отримати справжню насолоду від позування перед об'єктивом і близько 70 якісних знімків на пам'ять. При цьому, 5 з них будуть оброблені в професійному редакторі.

Як все відбувається?

Про враження подбає сучасна фотостудія з професійним обладнанням та стилізованими приміщеннями для студійної зйомки. Щасливчика зустріне досвідчений фотограф, який уточнить його побажання щодо фотосесії. Разом вони спланують «образ» і проведуть зйомку. Всього через 1-2 тижні Щасливчик зможе забрати готові знімки.

Персональний досвідчений фотограф

Фотосесію проводить професіонал своєї справи, від якої не сховається жодний вдалий кадр. Він підкаже, як краще встати, сісти або глянути в камеру, щоб отримати ефектні знімки.

Три фотостудії на вибір

Місце для проведення фотосесії пропонується вибрати самостійно. Можна зупиниться на одній з професійних студій. Знімальні павільйони обох студій розділені на оригінальні інтер'єрні зони, тут є набір різноманітних фонів для зйомки і аксесуарів. Різниця лише в тому, що фотографи Frontpage або MartPhoto, крім зйомки в студійних декораціях, готовий виїхати з гостями на open air локацію і зробити фотографії на тлі пейзажів природи. 

Більше 70 фотографій на диску

Фотосесія триває до 1 години. Вже через 1-2 тижні можна отримати близько 70-100 вдалих знімків, а 5 з них будуть оброблені в професійному фоторедакторі.

Місце проведення враження:

MartPhoto
м. Печерська, вул. Євгена Коновальця, 44а Показати на мапі
Binokl Studio
м. Тараса Шевченка, вул. Костянтинівська, 63/12 Показати на мапі

421 відгук

Ю
Юлия
25 травня 2017
Впечатление очень понравилось . Осталась безумно довольна:) Спасибо огромное фотографу ,Ольге, за прекрасную атмосферу и ее профессионализм ;)

До
Ксенія
24 травня 2017
Експрес-фотосесія - це чудовий подарунок. Я обрала студію MartPhoto і фотографом в мене була Саша (молода приємна дівчина, яка помогла відкритися на першій фотосесії без досвіду). Bodo в свою чергу все контролював, уточнював і завчасно повідомляв. Дякую. Робота на 5+

До
Каролина
18 травня 2017
Мы в восторге от впечатления "семейный фоточки"! Даже муж, который не любит фоткаться, ждал готовых фото и ребёнок очень классно воспринял такой экшн. Фотограф расположила к себе всех! Мы даже забыли что нас фотографируют если честно. Результат классный. Нам на память останутся крутые фотки! Спасибо Бодо!

А
Анастасия
15 травня 2017
Огромное спасибо Bodo! Фотосессия проходила в MartPhoto. Всё было на высшем уровне! Фотограф сумеет найти подход к каждому, а фото в конце вас приятно удивят.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень