100880
 

Подаруй експрес-фотосесію!

Від 70 до 100 вдалих знімків за годину зйомки, а 5 з них — з повною обробкою в редакторі. Фотосесія в експрес-форматі нічим не поступається її більш тривалим аналогам: з моделлю працює професійний фотограф, а зйомку можна провести в одній із студій на вибір. У знімальному павільйоні є оригінальні інтер'єрні зони і різноманітні фони. А майстру знадобиться всього кілька тижнів, щоб підготувати знімки і обробити кращі з них. детальніше...

1 чол. 60 хвилин Використати до 31.08.2017
1 людина
60 хвилин
Доступно з 3 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.08.2017

Експрес-фотосесія — що це?

Фотосесія від професійного фотографа відбудеться в одній зі студій на вибір. Можна отримати справжню насолоду від позування перед об'єктивом і близько 70 якісних знімків на пам'ять. При цьому, 5 з них будуть оброблені в професійному редакторі.

Як все відбувається?

Про враження подбає сучасна фотостудія з професійним обладнанням та стилізованими приміщеннями для студійної зйомки. Щасливчика зустріне досвідчений фотограф, який уточнить його побажання щодо фотосесії. Разом вони спланують «образ» і проведуть зйомку. Всього через 1-2 тижні Щасливчик зможе забрати готові знімки.

Персональний досвідчений фотограф

Фотосесію проводить професіонал своєї справи, від якої не сховається жодний вдалий кадр. Він підкаже, як краще встати, сісти або глянути в камеру, щоб отримати ефектні знімки.

Три фотостудії на вибір

Місце для проведення фотосесії пропонується вибрати самостійно. Можна зупиниться на одній з професійних студій. Знімальні павільйони обох студій розділені на оригінальні інтер'єрні зони, тут є набір різноманітних фонів для зйомки і аксесуарів. Різниця лише в тому, що фотографи Frontpage або MartPhoto, крім зйомки в студійних декораціях, готовий виїхати з гостями на open air локацію і зробити фотографії на тлі пейзажів природи. 

Більше 70 фотографій на диску

Фотосесія триває до 1 години. Вже через 1-2 тижні можна отримати близько 70-100 вдалих знімків, а 5 з них будуть оброблені в професійному фоторедакторі.

Місце проведення враження:

MartPhoto
м. Печерська, вул. Євгена Коновальця, 44а Показати на мапі
Binokl Studio
м. Тараса Шевченка, вул. Костянтинівська, 63/12 Показати на мапі

393 відгуків реальних людей

Сьогодні
Всем привет.Была на впечетлении экспресс-фотосет на м.Тараса Шевченко.Изначально,я переживала как все пройдет,так как на фотосесии была первый раз.Очень прекрасная фотограф Дарья,смогла расположить меня к себе,подсказать много вещей и я даже не заметила как пролетело время.В итоге через пару дней,я получила 101 фото,очень качественные и професиональные,и через некоторое время мне прислали уже 5...
Всем привет.Была на впечетлении экспресс-фотосет на м.Тараса Шевченко.Изначально,я переживала как все пройдет,так как на фотосесии была первый раз.Очень прекрасная фотограф Дарья,смогла расположить меня к себе,подсказать много вещей и я даже не заметила как пролетело время.В итоге через пару дней,я получила 101 фото,очень качественные и професиональные,и через некоторое время мне прислали уже 5 фото,которые я выбрала с глубокой ретушью.Спасибо компании Бодо за такой сервис,мне постоянно звонили..напоминали про мероприятие,потом уточняли или прислали фото,интерессовались моей оценкой впечетления.

Т
Татьяна
Сьогодні
Добрий день. Спасибо. Все хорошо!

Сьогодні
Добрый день! Хочу поделиться своими впечатлениями. Это была моя первая фотоссесия и подарила мне ее моя любимая. Мы получили массу эмоций! И конечно же огромное количество качественных, профессионально сделанных снимков. Я не особо умею позировать и т.п., но с фотографом было приятно работать и все было легко и весело. Так что мы всем довольны!))) Спасибо Вам за эти эмоции и впечатления!!!

Л
Лілія
24 лютого 2017
Міні фотосесію від bodо мені подарувала моя сестра на День Народження. Це моя перша фотосесія. Я неочікувала такого результату оскільки зовсім не фотогенічна. Мені все сподобалось, плануємо зробити сімейну фотосесію.Фотографу Дарії дуже дякую!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 70 грн 50 грн

  • 8 березня
  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень