100880
 

Подаруй експрес-фотосесію!

Від 70 до 100 вдалих знімків за годину зйомки, а 5 з них — з повною обробкою в редакторі. Фотосесія в експрес-форматі нічим не поступається її більш тривалим аналогам: з моделлю працює професійний фотограф, а зйомку можна провести в одній із студій на вибір. На знімальному павільйоні є оригінальні інтер'єрні зони і різноманітні фони. А майстру знадобиться всього кілька тижнів, щоб підготувати знімки і обробити кращі з них. детальніше...

1 люд. 60 хвилин Використати до 31.03.2019
1 000 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 5 985 раз
1 людина
60 хвилин
Доступно з 3 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.03.2019

Експрес-фотосесія — що це?

Фотосесія від професійного фотографа відбудеться в одній зі студій на вибір. Можна отримати справжню насолоду від позування перед об'єктивом і від 70 до 100 якісних знімків на пам'ять. При цьому, 5 з них будуть оброблені в професійному редакторі.

Як все відбувається?

Про враження подбає сучасна фотостудія з професійним обладнанням та стилізованими приміщеннями для студійної зйомки. Щасливчика зустріне досвідчений фотограф, який уточнить його побажання щодо фотосесії. Разом вони спланують «образ» і проведуть зйомку. Всього через 1-2 тижні Щасливчик зможе забрати готові знімки.

Персональний досвідчений фотограф

Фотосесію проводить професіонал своєї справи, від якого не сховається жодний вдалий кадр. Він підкаже, як краще встати, сісти або глянути в камеру, щоб отримати ефектні знімки.

Фотостудії на вибір

Місце для проведення фотосесії пропонується обрати самостійно. Можна зупинитися на одній з професійних студій. Знімальні павільйони всіх студій розділені на оригінальні інтер'єрні зони, тут є набір різноманітних фонів для зйомки і аксесуарів. Фотографи Frontpage, Elephant і Lightfield, крім зйомки в студійних декораціях, готові виїхати зі Щасливчиками на open air локацію і зробити фотографії на тлі пейзажів природи. 

Більше 70 фотографій на диску

Фотосесія триває до 1 години. Вже через 1-2 тижні можна отримати близько 70-100 вдалих знімків, а 5 з них будуть оброблені в професійному фоторедакторі.

Ми вибрали кращих партнерів

При бронюванні послуги за сертифікатом Ви самі вибираєте, де отримувати враження. Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені у своєму виборі!
Frontpage - Фотостудія
м. Палац України, вул. Тверська, 6, 3 поверх Показати на мапі

Elephant - Фотостудія
м. Вокзальна, вул. Солом'янська, 5 Показати на мапі
Lightfield - Фотостудія
м. Політехнічний інститут, вул. Польова, 21 Показати на мапі

234 відгуків

И
Инна
30 вересня 2018
Сертификат был подарен на день рождения) Сразу выбрала фотостудию Frontpage и ни капельки не пожалела! Все прошло на ура! За мейк и прическу благодарю Надежду! Она мастер своего дела!!! Ну, и фотографу Сергею отдельная благодарность - помог раскрыться и подсказывал как лучше себя показать))) Всем рекомендую! Это отличный подарок для раскрытия себя самой!

T
Toma
23 серпня 2018
05/08/18 была на фотосессии в фотостудии Lightield. Все было хорошо организовано как со стороны bodo так и партнёра. Заказала себе дополнительно макияж на месте. Хочу отдельно поблагодарить визажиста за работу и чуткое отношение. Благодарю фотографа Андрея за работу, чувство юмора и приятную атмосферу! Я не фотомодель, и некоторые кадры были нелепы. Но в целом фото получились не...
05/08/18 была на фотосессии в фотостудии Lightield. Все было хорошо организовано как со стороны bodo так и партнёра. Заказала себе дополнительно макияж на месте. Хочу отдельно поблагодарить визажиста за работу и чуткое отношение. Благодарю фотографа Андрея за работу, чувство юмора и приятную атмосферу! Я не фотомодель, и некоторые кадры были нелепы. Но в целом фото получились не плохие.Отснятый материал получила ранше указаного срока.Обработанные в указаный срок. Распечатала отретушированные 5 фото. Знакомые отметили, что фото излишне засвечены.

A
Alina
4 серпня 2018
Не могу не оставить отзыв...Спасибо большое компании Bodo за организацию фотосессии, как всегда команда работает на УРА! Отдельное спасибо ребятам с фотостудии Frontpage, остались только положительные эмоции. И конечно же, ОГРОНОМНОЕ СПАСИБО фотографу Сергею... Чувствуется профессионализм, что немаловажно! Благодаря расположению, подсказкам Сергея осталась очень довольной фотосессией! Рекомендую не задумываясь!

Ю
Юля
1 серпня 2018
31.07.18 была на фотосессии у Ирочки))))некогда не верила комментариям в интернете ,но на фотосессии действительно было очень легко и весело .Ирочка,расположила к себе и я забыла что в позированиях я деревНяяяя но все вышло на ура )))жду фоточки с нетерпением Фотостудия Elephant)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Коханій
  • Другу
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень