101249
 

Подаруй екскурсію до Чорнобиля!

Унікальна можливість відвідати зону відчуження. У супроводі професійного гіда Щасливчик пройдеться по пізнавального маршруту: побуває в покинутих містах Чорнобиль і Прип'ять і своїми очима побачить 4-й енергоблок, де сталися трагічні події 1986 року. Екскурсія включає візити і в інші напівзруйновані місця: Іллінська церква, парк Слави, річковий порт і т. д. Цілий день доведеться провести в компанії інших учасників подорожі — їх буде близько 15. А ввечері автобус доставить усіх назад у столицю. Ціна екскурсії вказана для резидентів країни. Іноземним громадянам потрібно буде додатково сплатити оформлення спеціальних документів. подробнее...

1 чол. до 9 годин Використати до 30.09.2017
1 000 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 855 раз
1 людина
до 9 годин
Форма одягу - закрита
Проходить у групі
Доступно з 18 років
Використати до 30.09.2017

Екскурсія в Чорнобиль — що це?

Захоплюючий тур по зоні відчуження. Екскурсія проходить в невеликій групі під керівництвом професійного гіда. Можна буде відвідати 2 занедбаних міста — Чорнобиль і Прип'ять, пройтися по безлюдним вулицям, впритул наблизитися до Саркофага над 4-м енергоблоком атомної станції. Програма екскурсії може змінюватися в залежності від погодних умов і можливостей доступу до окремих ділянкок у зоні відчуження. Документи для відвідування закритої зони оформляються заздалегідь. Для нерезидентів країни передбачена більш тривала процедура, яка включає доплату.

Як все відбувається?

Щасливчика чекає ранній виїзд з Києва на комфортабельному автобусі з іншими учасниками екскурсії. Близько години їзди — і він перетне КПП «Дитятки» — в'їзд в 30-кілометрову зону відчуження. Відразу після прибуття Щасливчик прослухає короткий інформаційний курс про історію трагедії. Після — його буде чекати ознайомча екскурсія по місту Чорнобиль і подальше пересування у 10-кілометрову зону відчуження. Тут Щасливчик об'їде на автобусі навколо ЧАЕС і зупиниться перед 4-м енергоблоком, на оглядовому майданчику з видом на Саркофаг. Потім групу чекає відвідування секретного об'єкта «Чорнобиль-2» і ЗГРЛС «Дуга». На другу половину дня запланований візит в місто Прип'ять з оглядом усіх занедбаних пам'яток. Щасливчик покине зону відчуження ближче до вечора і відправиться на автобусі в Київ.

Побачити наслідки трагедії своїми очима

Унікальна можливість відвідати відому на весь світ зону відчуження — головне свідоцтво про масштаб катастрофи на ЧАЕС. Автобус об'їде атомну станцію і зробить зупинку перед 4-м енергоблоком. Можна буде розглянути захисний Саркофаг з оглядового майданчика.

Відвідування 2-х покинутих міст — Чорнобиля і Прип'яті

Це шанс побувати в 2-х спорожнілих містах — Чорнобилі та Прип'яті, перейнятися їх страшною історією. У Чорнобилі заплановано відвідування Іллінської церкви, парку Слави та річкового порту. А в Прип'яті можна оглянути готель «Полісся», дитячий садок, школу, басейн, навколишні житлові будинки.

Все включено

Екскурсія передбачає проїзд на комфортабельному автобусі для невеликої групи, а також супровід ліцензованого гіда. Вхід в зону відчуження вимагає низки дозволів, які готують для учасників туру організатори.

 

Місце проведення враження:

16 відгуків реальних людей

13 березня 2017
Очень понравилась экскурсия, море впечатлений, советую всем побывать!!!

26 лютого 2017
Спасибо, за полученные эмоции. Поездка соответствовала всем моим ожиданиям. Спасибо

В
Виктория
29 січня 2017
Очень яркая экскурсия.Много впечатлений!Для любителей эксклюзивного фото самое то!

В
Валерия
18 листопада 2016
Крутая экскурсия, было очень интересно и увлекательно. Уже посоветовала всем друзьям, чтобы обязательно поехали и увидели все своими глазами. Гид был очень хороший, вел экскурсию на двух языках (мы попали в группу с англичанами и поляками). Посетили самые интересные и жуткие места. Одним словом, рекомендую всем испытать подобный опыт!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 70 грн 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень