101249
 

Подаруй екскурсію до Чорнобиля!

Рідкісна можливість відвідати Зону відчуження. У супроводі професійного гіда можна пройти пізнавальним маршрутом: побувати в покинутих містах Чорнобиль і Прип'ять і своїми очима побачити 4-й енергоблок, на якому сталися трагічні події 1986 року. Екскурсія також включає візити в інші напівзруйновані місця: колись величну Іллінську церкву, парк Слави, річковий порт і т. д. Програма може змінюватися в залежності від погоди і від можливостей доступу до окремих ділянок Зони відчуження. Цілий день доведеться провести в компанії інших учасників подорожі — їх буде близько 15. А ввечері автобус доставить усіх назад у столицю. Ціна екскурсії вказана для резидентів країни. Іноземним громадянам потрібно буде додатково сплатити оформлення спеціальних документів.  детальніше

1 чол. цілий день Використати до 30.04.2017
1 200 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 2532 рази
1 людина
цілий день
Використати до 30.04.2017
Не залежить від погоди
Форма одягу - закрита
Доступно з 18 років
Проходить у групі

Екскурсія до Чорнобиля - що це?

Захоплюючий екскурсійний тур «забороненою» Зоною відчуження. Екскурсія відбувається в невеликій групі під керівництвом професійного гіда. Можна буде відвідати два покинутих міста - Чорнобиль і Прип'ять, прогулятися безлюдними вулицями, впритул наблизитися до Саркофагу над трагічним 4 енергоблоком атомної станції. Документи для відвідування закритої зони оформляються заздалегідь, для нерезидентів країни передбачено більш тривалу процедуру, що потребує доплат. Сума уточнюється окремо в кожному конкретному випадку. 

Як все відбувається?

На Щасливчика чекаэ ранній виїзд з Києва на комфортабельному автобусі з іншими учасниками екскурсії. Близько години їзди - і він вже зможе побачити КП «Дитятки», в'їзд до 30-кілометрової Зони відчуження. Одразу по прибуттю Щасливчик прослухає короткий інформаційний курс про історію трагедії. Після - на нього чекатиме ознайомлювальна екскурсія містом Чорнобиль, і пересування безпосередньо до атомної станції, у 10-кілометрову зону відчуження. Тут Щасливчик об'їде автобусом навколо ЧАЕС і зупиниться перед 4-м енергоблоком, на оглядовому майданчику з видом на Саркофаг. На другу половину дня заплановано візит до міста Прип'ять з оглядом усіх покинутих пам'яток. Щасливчик покине Зону відчуження ближче до вечора і відправиться автобусом до Києва. Програма екскурсії може змінюватися в залежності від погодних умов та тривалості світової доби. Екскурсовод є співробітником державного агенства, що опікуєтся порядком на території Зони відчуження. 

Побачити наслідки трагедії на власні очі!

Унікальна можливість відвідати відому на цілий світ Зону відчуження - головне свідчення про масштаби катастрофи на ЧАЕС. Автобус об'їде атомну станцію і зробить зупинку перед 4-м енергоблоком. Можна буде детально розглянути захисний Саркофаг з оглядового майданчику.

Відвідування 2 покинутих міст - Чорнобиля та Прип'яті

Це шанс відвідати 2 спорожнілих міста - Чорнобль і Прип'ять, перейнятися історичним минулим цих «населених» пунктів не з книжкових сторінок, а в реальності. У Чорнобилі заплановане відвідування Іллінської церкви, парку Слави та річкового порту. А у Прип'яті можна оглянути готель «Полісся», дитячий садок, школу, басейн, колись житлові будинки.

Все включено

Екскурсія передбачає проїзд комфортабельним автобусом для невеликої екскурсійної групи, а також супровід ліцензованого гіда. Крім того, вхід в Зону відчуження вимагає низки дозволів, які вже готові для учасників туру. 

Місце проведення враження

Фотографії враження

12 відгуків реальних людей

Екскурсія в Чорнобиль

1 200 грн.

Варіанти враження


Телефонуйте нам

044 593 33 22
050 419 66 75
067 403 37 26
093 170 06 39