101249
 

Подаруй екскурсію до Чорнобиля!

Унікальна можливість відвідати зону відчуження. У супроводі професійного гіда Щасливчик пройдеться по пізнавальному маршруту: побуває у покинутих містах Чорнобиль і Прип'ять та на власні очі побачить 4-й енергоблок, де стались трагічні події 1986 року. Екскурсія охоплює візити в інші напівзруйновані місця: Іллінську церква, парк Слави, річковий порт та ін. Цілий день доведеться провести в компанії інших учасників подорожі — їх буде близько 15. А ввечері автобус доправить усіх назад до столиці. Ціна екскурсії вказана для резидентів країни. Іноземним громадянам потрібно буде додатково сплатити оформлення спеціальних документів. детальніше...

1 люд. до 9 годин Використати до 31.05.2018
900 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 1 447 раз
1 людина
до 9 годин
Форма одягу - закрита
Проходить у групі
Доступно з 18 років
Використати до 31.05.2018

Екскурсія в Чорнобиль — що це?

Захоплюючий тур по зоні відчуження. Екскурсія проходить у невеликій групі під керівництвом професійного гіда. Можна буде відвідати 2 занедбаних міста — Чорнобиль та Прип'ять, пройтися по безлюдним вулицям, впритул наблизитися до Саркофага над 4-м енергоблоком атомної станції. Програма екскурсії може змінюватися в залежності від погодних умов і можливостей доступу до окремих ділянкок у зоні відчуження. Документи для відвідування закритої зони оформляються заздалегідь. Для нерезидентів країни передбачена більш тривала процедура, яка передбачає доплату.

Як все відбувається?

Щасливчика чекає ранній виїзд з Києва на комфортабельному автобусі разом з іншими учасниками екскурсії. Близько години в дорозі — і він перетне КПП «Дитятки» — в'їзд у 30-кілометрову зону відчуження. Відразу після прибуття Щасливчик прослухає короткий інформаційний курс про історію трагедії. Після — ознайомча екскурсія по місту Чорнобиль і подальше пересування у 10-кілометрову зону відчуження. Тут Щасливчик об'їде на автобусі навколо ЧАЕС і зупиниться перед 4-м енергоблоком, на оглядовому майданчику з видом на Саркофаг. Потім групу чекає відвідування секретного об'єкта «Чорнобиль-2» і ЗГРЛС «Дуга». На другу половину дня запланований візит до міста Прип'ять з оглядом усіх занедбаних пам'яток. Щасливчик покине зону відчуження увечері та вирушить на автобусі в Київ.

Побачити наслідки трагедії на власні очі

Унікальна можливість відвідати відому на весь світ зону відчуження — головне свідчення про масштаб катастрофи на ЧАЕС. Автобус об'їде атомну станцію та зробить зупинку перед 4-м енергоблоком. Можна буде розглянути захисний Саркофаг з оглядового майданчика.

Відвідування 2-х покинутих міст — Чорнобиля і Прип'яті

Це шанс побувати в 2-х спорожнілих містах — Чорнобилі та Прип'яті, перейнятися їх страшною історією. У Чорнобилі заплановано відвідування Іллінської церкви, парку Слави та річкового порту. А в Прип'яті можна оглянути готель «Полісся», дитячий садок, школу, басейн, навколишні житлові будинки.

Все включено

Екскурсія передбачає проїзд на комфортабельному автобусі для невеликої групи, а також супровід ліцензованого гіда. Вхід у зону відчуження вимагає низки дозволів, які готують для учасників туру організатори.

Місце проведення враження:

38 відгуків реальних людей

6 грудня 2017
Побувати в Чорнобильській зоні була моя, хоч і не дитяча, мрія. Хотілося на власні очі побачити все то про що читав і бачив на фото. І ось на моє тридцятиріччя моя родина зробили мені такий чудовий подарунок (взагалі прекрасно, що є такий ресурс і є така можливість) довгоочікувану подорож. Сподобалося все: І картини покинутого міста, і легкий дискомфорт від трищання дозиметру, і відчуттям наче...
Побувати в Чорнобильській зоні була моя, хоч і не дитяча, мрія. Хотілося на власні очі побачити все то про що читав і бачив на фото. І ось на моє тридцятиріччя моя родина зробили мені такий чудовий подарунок (взагалі прекрасно, що є такий ресурс і є така можливість) довгоочікувану подорож. Сподобалося все: І картини покинутого міста, і легкий дискомфорт від трищання дозиметру, і відчуттям наче ти в параллельній реальності. Також неочікуванним доповнеттям стала подорож до Чорнобиль-2. Все було нависоті.

А
Александр
28 листопада 2017
Впечатление подарили. Все понравилось. Работа гидов на высоте. Все молодцы!

28 листопада 2017
Поездка в Чернобыль очень понравилась. Бодо как всегда на высоте: после активации сертификата перезвонили, все уточнили, потом отправили более детальную информацию на электронный ящик, повторно отправили смс-сообщение. Не ожидал конечно такого количества желающих посетить город Припять-Чернобыль (аж 3 Спринтера возле Вокзала ожидало утром, а сколько автобусов было возле КПП Дитятки). Особая...
Поездка в Чернобыль очень понравилась. Бодо как всегда на высоте: после активации сертификата перезвонили, все уточнили, потом отправили более детальную информацию на электронный ящик, повторно отправили смс-сообщение. Не ожидал конечно такого количества желающих посетить город Припять-Чернобыль (аж 3 Спринтера возле Вокзала ожидало утром, а сколько автобусов было возле КПП Дитятки). Особая благодарность нашему гиду Евгению, который водил нас и рассказывал много чего интересного. В следующий раз обязательно повторю и надеюсь попаду на Евгения. Все кто хотят посетить эту экскурсию желаю обязательно съездить, впечатления перевоплощают все ожидания. Удачи!

24 листопада 2017
Очень крутая экскурсия, нам с мужем понравилась) Обязательно берите дозиметры, они придают более жуткой атмосферы))) Очень крутой экскурсовод Евгений, он владеет большим объёмом информации и отвечает на все вопросы, чего правда не могу сказать об остальных гидах. В остальном, не смотря на ужасную погоду, которая нам припала,всё было круто! советую!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Новорічна коробка
  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень