101249
 

Подаруй екскурсію до Чорнобиля!

Унікальна можливість відвідати зону відчуження. У супроводі професійного гіда Щасливчик пройдеться по пізнавального маршруту: побуває в покинутих містах Чорнобиль і Прип'ять і своїми очима побачить 4-й енергоблок, де сталися трагічні події 1986 року. Екскурсія включає візити і в інші напівзруйновані місця: Іллінська церква, парк Слави, річковий порт і т. д. Цілий день доведеться провести в компанії інших учасників подорожі — їх буде близько 15. А ввечері автобус доставить усіх назад у столицю. Ціна екскурсії вказана для резидентів країни. Іноземним громадянам потрібно буде додатково сплатити оформлення спеціальних документів. детальніше...

1 люд. до 9 годин Використати до 30.04.2018
900 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 1 333 раз
1 людина
до 9 годин
Форма одягу - закрита
Проходить у групі
Доступно з 18 років
Використати до 30.04.2018

Екскурсія в Чорнобиль — що це?

Захоплюючий тур по зоні відчуження. Екскурсія проходить в невеликій групі під керівництвом професійного гіда. Можна буде відвідати 2 занедбаних міста — Чорнобиль і Прип'ять, пройтися по безлюдним вулицям, впритул наблизитися до Саркофага над 4-м енергоблоком атомної станції. Програма екскурсії може змінюватися в залежності від погодних умов і можливостей доступу до окремих ділянкок у зоні відчуження. Документи для відвідування закритої зони оформляються заздалегідь. Для нерезидентів країни передбачена більш тривала процедура, яка включає доплату.

Як все відбувається?

Щасливчика чекає ранній виїзд з Києва на комфортабельному автобусі з іншими учасниками екскурсії. Близько години їзди — і він перетне КПП «Дитятки» — в'їзд в 30-кілометрову зону відчуження. Відразу після прибуття Щасливчик прослухає короткий інформаційний курс про історію трагедії. Після — його буде чекати ознайомча екскурсія по місту Чорнобиль і подальше пересування у 10-кілометрову зону відчуження. Тут Щасливчик об'їде на автобусі навколо ЧАЕС і зупиниться перед 4-м енергоблоком, на оглядовому майданчику з видом на Саркофаг. Потім групу чекає відвідування секретного об'єкта «Чорнобиль-2» і ЗГРЛС «Дуга». На другу половину дня запланований візит в місто Прип'ять з оглядом усіх занедбаних пам'яток. Щасливчик покине зону відчуження ближче до вечора і відправиться на автобусі в Київ.

Побачити наслідки трагедії своїми очима

Унікальна можливість відвідати відому на весь світ зону відчуження — головне свідоцтво про масштаб катастрофи на ЧАЕС. Автобус об'їде атомну станцію і зробить зупинку перед 4-м енергоблоком. Можна буде розглянути захисний Саркофаг з оглядового майданчика.

Відвідування 2-х покинутих міст — Чорнобиля і Прип'яті

Це шанс побувати в 2-х спорожнілих містах — Чорнобилі та Прип'яті, перейнятися їх страшною історією. У Чорнобилі заплановано відвідування Іллінської церкви, парку Слави та річкового порту. А в Прип'яті можна оглянути готель «Полісся», дитячий садок, школу, басейн, навколишні житлові будинки.

Все включено

Екскурсія передбачає проїзд на комфортабельному автобусі для невеликої групи, а також супровід ліцензованого гіда. Вхід в зону відчуження вимагає низки дозволів, які готують для учасників туру організатори.

 

Місце проведення враження:

31 відгук

10 жовтня 2017
У нас с мужем были два сертификата подаренные ему и мне на день рождения. Большое спасибо что смогли объединить их в один и организовать нам двоим незабываемую поездку в Чернобыль.

9 жовтня 2017
Впечатление подарили друзья на день рожденья. Экскурсия очень понравилась, дозиметрист, сопровождающий нас, рассказывал много интересной полезной информации и старался сделать все, чтобы этот поход был максимально безопасным, насколько это может быть в таком месте. Думаю, что такое путешествие должен совершить каждый, чтобы иметь лучшее понимание о произошедшей трагедии. Некоторые точки...
Впечатление подарили друзья на день рожденья. Экскурсия очень понравилась, дозиметрист, сопровождающий нас, рассказывал много интересной полезной информации и старался сделать все, чтобы этот поход был максимально безопасным, насколько это может быть в таком месте. Думаю, что такое путешествие должен совершить каждый, чтобы иметь лучшее понимание о произошедшей трагедии. Некоторые точки путешествия очень впечатляли своими масштабами, а местная атмосфера по-настоящему дала прочувствовать мрачность тех событий.

М
Максим
4 жовтня 2017
Дуже пізнавальна екскурсія, маса вражень. Організація заходу на висоті. Дякую організаторам

Я
Яна
2 жовтня 2017
Все прошло замечательно! Организация и сама поездка прошла отлично! 300 раз напомнили о документах и форме одежды, что можно и что нельзя.... По приезду нашу группу встретил хороший гид Евгений, с которым было очень интересно! Спасибо БОДО за крутую эмоцию!!!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень