101249
 

Подаруй екскурсію до Чорнобиля!

Клієнт зустрінеться з групою у ТЦ «Ультрамарин» на станції метро «Вокзальна». У першу чергу після в'їзду на территорію ЧЗО учасники пройдуть інструктаж з техніки безпеки. Після буде ознайомча екскурсія, під час якої гід розповість про події 26 квітня 1986 року та подальшу долю міста-привида. Маршрут включає прогулянку біля Іллінської церкви та до парку Слави, огляд ЧАЕС і саркофагу над 4-м реактором зі спеціального майданчика. Також екскурсанти відвідають місто Прип'ять і дослідять його покинуті будівлі, після чого залишать Чорнобильску зону та повернуться до Києва. детальніше...

1 люд. до 9 годин Використати до 31.03.2019
950 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 2 184 раз
1 людина
до 9 годин
Форма одягу - закрита
Проходить у групі
Доступно з 18 років
Використати до 31.03.2019

Як відбувається враження

Клієнт зустрінеться з групою у ТЦ «Ультрамарин» на станції метро «Вокзальна». У першу чергу після в'їзду на территорію ЧЗВ учасники пройдуть інструктаж з техніки безпеки. Після буде ознайомча екскурсія, під час якої гід розповість про події 26 квітня 1986 року та подальшу долю міста-привида. Маршрут включає прогулянку біля Іллінської церкви та до парку Слави, огляд ЧАЕС і саркофагу над 4-м реактором зі спеціального майданчика. Також екскурсанти відвідають місто Прип'ять і дослідять його покинуті будівлі, після чого залишать Чорнобильску зону та повернуться до Києва. 

Чому ми вибрали компанію Radioactive Team

Супроводжуючі — гіди з багаторічним досвідом. Один із них — Юрій Татарчук — організував та провів перший дозволений огляд закритого раніше об'єкта «Чорнобиль-2» та секретної базі «Дуга» («Російський дятел»). Група відвідає біля 20 об'єктів. Екскурсоводи вільно володіють російською, українською та англійською мовами. У вартість туру включено оформлення дозволів на в'їзд, трансфер і страховка.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Radioactive Team - Екскурсії до Чорнобиля
Київська обл., Чорнобильска Зона Показати на мапі

58 відгуків

14 серпня 2018
Нам дуже сподобався тур! Гід Кирило та Вальдемар Петрович професіонали своєї справи, одразу відчувається що для них робота в задоволення. Все було організовано так що достатньо було одного дня щоб побачити все саме головне і навіть більше :) Обов’язково одягайте закритий і зручний одяг. Дякуємо Бодо за таку можливість!!!

30 липня 2018
чудова команда професіоналів, яка дарує незабутні враження із зони відчужкння!

Очень необычное впечатление!Захватывающее,интересное,активное.Спасибо команде за эмоциональное путешествее..как точно было сказано вначале поездки,что побывав раз в этих местах,вы никогда о них не забудете..

М
Макс
10 липня 2018
Были возле реактора, который взорвался, обошли много заброшенных зданий. Даже просто гуляя по улицам города чувствуешь атмосферу таинственности. Имя "Город-призрак" очень подходит этому месту. Кстати, можно пообедать в местной столовке (продукты с собой привозят), но это по желанию. Больше всего впечатлили военная станция и реактор, а вернее "саркофаг" над ним. Экскурсоводу спасибо, отлично все рассказывал, да и просто собеседник приятный.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Коханій
  • Другу
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень