101250
 

Подаруй екскурсію в Чорнобиль для двох!

Можливість розділити з близькою людиною незвичний досвід — відвідати екскурсію по покинутим містам. Супровід досвідченого гіда дозволить дізнатися більше про трагічні події 1986 року в Чорнобилі та Прип'яті. Разом з невеликою групою належить об'їхати 30-кілометрову зону відчуження, відвідати оглядовий майданчик з видом на 4-й енергоблок і прогулятися по спорожнілим вулицям. Програма екскурсії — приблизна, може змінюватися в залежності від погоди та можливостей доступу до окремих ділянок зони. Усі пропуски будуть готові в найкоротші терміни. Ціна екскурсії вказана для резидентів країни. Іноземним громадянам потрібно буде додатково сплатити оформлення спеціальних документів. детальніше...

2 люд. до 9 годин Використати до 31.05.2018
1 800 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 596 раз
2 людини
до 9 годин
Форма одягу - закрита
Проходить у групі
Доступно з 18 років
Використати до 31.05.2018

Екскурсія в Чорнобиль для двох — що це?

Автобусний тур по зоні відчуження, що охоплює відвідування 10-кілометрової зони ЧАЕС, зупинку на оглядовому майданчику біля 4-го енергоблоку та прогулянку по місту Прип'ять. Екскурсія проходить у невеликій групі під керівництвом професійного гіда. Програма може змінюватися в залежності від погоди та можливостей доступу до різних ділянок зони відчуження. Вся необхідна документація готується в найкоротші терміни. Для іноземних громадян діє більш складна процедура оформлення документів, що передбачає доплату.

Як все відбувається?

Щасливчики виїдуть з Києва рано вранці на комфортабельному автобусі разом з іншими учасниками екскурсії. Їм вистачить близько години, щоб дістатися до КПП «Дитятки» — в'їзду в 30-кілометрову зону відчуження. Звідти — екскурсія містом Чорнобиль, відвідування Іллінської церкви, парку Слави та річкового порту. Після вони об'їдуть на автобусі навколо ЧАЕС і зупиняться перед 4-м енергоблоком — на оглядовому майданчику з видом на «Укриття». Щасливчиків чекає відвідування секретних об'єктів «Чорнобиль-2» і ЗГРЛС «Дуга». Після перебування У Чорнобилі запланована прогулянка по Прип'яті. Тут вони пройдуться міськими вуличками, побачать готель «Полісся» та навколишні житлові будинки. Ввечері Щасливчики залишать зону відчуження і попрямують на автобусі в Київ.

Побачити наслідки трагедії на власні очі

Це унікальна можливість особисто побувати в зоні відчуження, яка стала головним свідченням катастрофи на ЧАЕС. В рамках екскурсії кожен зможе пройтися покинутим містом Прип'ять, побачити 4-й енергоблок і перейнятися історичним минулим Чорнобиля не з книжкових рядків, а в реальності.

Супровід гіда

Під час туру супроводжувати учасників буде досвідчений гід. Він не тільки розповість про історію трагедії, але й проведе ознайомчу екскурсію по найбільш відомим точкам Чорнобиля.

Видача спеціальних перепусток

Відвідування зони відчуження вимагає спеціального дозволу. Для учасників екскурсії всі пропуски будуть готові в найкоротші терміни. Більш того, дістатися до зони відчуження можна разом з групою на комфортабельному автобусі.

Місце проведення враження:

38 відгуків реальних людей

6 грудня 2017
Побувати в Чорнобильській зоні була моя, хоч і не дитяча, мрія. Хотілося на власні очі побачити все то про що читав і бачив на фото. І ось на моє тридцятиріччя моя родина зробили мені такий чудовий подарунок (взагалі прекрасно, що є такий ресурс і є така можливість) довгоочікувану подорож. Сподобалося все: І картини покинутого міста, і легкий дискомфорт від трищання дозиметру, і відчуттям наче...
Побувати в Чорнобильській зоні була моя, хоч і не дитяча, мрія. Хотілося на власні очі побачити все то про що читав і бачив на фото. І ось на моє тридцятиріччя моя родина зробили мені такий чудовий подарунок (взагалі прекрасно, що є такий ресурс і є така можливість) довгоочікувану подорож. Сподобалося все: І картини покинутого міста, і легкий дискомфорт від трищання дозиметру, і відчуттям наче ти в параллельній реальності. Також неочікуванним доповнеттям стала подорож до Чорнобиль-2. Все було нависоті.

А
Александр
28 листопада 2017
Впечатление подарили. Все понравилось. Работа гидов на высоте. Все молодцы!

28 листопада 2017
Поездка в Чернобыль очень понравилась. Бодо как всегда на высоте: после активации сертификата перезвонили, все уточнили, потом отправили более детальную информацию на электронный ящик, повторно отправили смс-сообщение. Не ожидал конечно такого количества желающих посетить город Припять-Чернобыль (аж 3 Спринтера возле Вокзала ожидало утром, а сколько автобусов было возле КПП Дитятки). Особая...
Поездка в Чернобыль очень понравилась. Бодо как всегда на высоте: после активации сертификата перезвонили, все уточнили, потом отправили более детальную информацию на электронный ящик, повторно отправили смс-сообщение. Не ожидал конечно такого количества желающих посетить город Припять-Чернобыль (аж 3 Спринтера возле Вокзала ожидало утром, а сколько автобусов было возле КПП Дитятки). Особая благодарность нашему гиду Евгению, который водил нас и рассказывал много чего интересного. В следующий раз обязательно повторю и надеюсь попаду на Евгения. Все кто хотят посетить эту экскурсию желаю обязательно съездить, впечатления перевоплощают все ожидания. Удачи!

24 листопада 2017
Очень крутая экскурсия, нам с мужем понравилась) Обязательно берите дозиметры, они придают более жуткой атмосферы))) Очень крутой экскурсовод Евгений, он владеет большим объёмом информации и отвечает на все вопросы, чего правда не могу сказать об остальных гидах. В остальном, не смотря на ужасную погоду, которая нам припала,всё было круто! советую!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Новорічна коробка
  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень