101250
 

Подаруй екскурсію в Чорнобиль для двох!

Маршрут включає прогулянку вулицями міста, огляд ЧАЕС і саркофага над 4-м реактором. Під час огляду історичних пам'яток гід розповість про події 26 квітня 1986 року і подальшу долю міста-примари. Екскурсанти дослідять занедбані будівлі і відправляться до секретної військової станції «Російський дятел». На виїзді з міста група пройде радіологічний контроль. детальніше...

2 люд. до 9 годин Використати до 28.02.2019
2 400 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 1 074 раз
2 людини
до 9 годин
Форма одягу - закрита
Проходить у групі
Доступно з 18 років
Використати до 28.02.2019

Як відбувається враження

Маршрут включає прогулянку вулицями міста, огляд ЧАЕС і саркофага над 4-м реактором. Під час огляду історичних пам'яток гід розповість про події 26 квітня 1986 року і подальшу долю міста-примари. Екскурсанти дослідять занедбані будівлі і відправляться до секретної військової станції «Російський дятел». На виїзді з міста група пройде радіологічний контроль.

Чому ми вибрали Chernobyl Exclusive Tours

Агентство надає трансфер, страховку, дозвіл на зйомку і пропуск на територію Чорнобиля. Гіди говорять англійською та російською мовами. Chernobyl Exclusive Tours співпрацює з адміністрацією ЧЗО, тому тури легальні і безпечні.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Chernobyl Exclusive Tours
Київська обл., Чорнобильска Зона Показати на мапі

57 відгуків

14 серпня 2018
Нам дуже сподобався тур! Гід Кирило та Вальдемар Петрович професіонали своєї справи, одразу відчувається що для них робота в задоволення. Все було організовано так що достатньо було одного дня щоб побачити все саме головне і навіть більше :) Обов’язково одягайте закритий і зручний одяг. Дякуємо Бодо за таку можливість!!!

A
Andrii
30 липня 2018
чудова команда професіоналів, яка дарує незабутні враження із зони відчужкння!

Н
Наталья Леденёва
15 липня 2018
Очень необычное впечатление!Захватывающее,интересное,активное.Спасибо команде за эмоциональное путешествее..как точно было сказано вначале поездки,что побывав раз в этих местах,вы никогда о них не забудете..

М
Макс
10 липня 2018
Были возле реактора, который взорвался, обошли много заброшенных зданий. Даже просто гуляя по улицам города чувствуешь атмосферу таинственности. Имя "Город-призрак" очень подходит этому месту. Кстати, можно пообедать в местной столовке (продукты с собой привозят), но это по желанию. Больше всего впечатлили военная станция и реактор, а вернее "саркофаг" над ним. Экскурсоводу спасибо, отлично все рассказывал, да и просто собеседник приятный.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Happy gift
  • Коханій
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень