101250
 

Подаруй екскурсію в Чорнобиль для двох!

Можливість розділити з близькою людиною оригінальний досвід — відвідати екскурсію по покинутих містах: Чорнобиля і Прип'яті. Супровід досвідченого гіда дозволить дізнатися більше про трагічні події 1986 року. Разом з невеликою групою належить об'їхати 30-кілометрову зону відчуження, відвідати оглядовий майданчик з видом на 4-й енергоблок і прогулятися по спорожнілих вулицях. Програма екскурсії — приблизна, може змінюватися в залежності від погоди і можливостей доступу до окремих ділянок зони відчуження. Всі пропуски будуть готові в найкоротші терміни. Ціна екскурсії вказана для резидентів країни. Іноземним громадянам потрібно буде додатково сплатити оформлення спеціальних документів. детальніше...

2 люд. до 9 годин Використати до 30.04.2018
1 800 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 526 раз
2 людини
до 9 годин
Форма одягу - закрита
Проходить у групі
Доступно з 18 років
Використати до 30.04.2018

Екскурсія в Чорнобиль для двох — що це?

Автобусний тур по зоні відчуження, що включає відвідування 10-кілометрової зони ЧАЕС, зупинку на оглядовому майданчику біля 4-го енергоблоку і прогулянку по місту Прип'ять. Екскурсія проходить в невеликій групі під керівництвом професійного гіда. Програма може змінюватися в залежності від погоди і можливостей доступу в різні ділянки зони відчуження. Вся необхідна документація готується в найкоротші терміни. Для іноземних громадян діє більш складна процедура оформлення документів, що передбачає доплату.

Як все відбувається?

Щасливчики виїдуть з Києва рано вранці на комфортабельному автобусі з іншими учасниками екскурсії. Їм буде потрібно близько години, щоб дістатися до КПП «Дитятки» — в'їзду в 30-кілометрову зону відчуження. Потім Щасливчиків чекає екскурсія по місту Чорнобиль, відвідування Іллінської церкви, парку Слави та річкового порту. Після вони об'їдуть на автобусі навколо ЧАЕС і зупиняться перед 4-м енергоблоком — на оглядовому майданчику з видом на «Укриття». Потім Щасливчиків чекає відвідування секретного об'єкта «Чорнобиль-2» і ЗГРЛС «Дуга». Після перебування в Чорнобилі запланована прогулянка по місту Прип'ять. Тут вони пройдуться міськими вуличками, побачать готель «Полісся» і навколишні житлові будинки. Ближче до вечора Щасливчики залишать зону відчуження і попрямують на автобусі в Київ.

Поглянути на наслідки трагедії власними очима

Це унікальна можливість особисто побувати в зоні відчуження, яка стала головним свідоцтвом катастрофи на ЧАЕС. В рамках екскурсії кожен зможе пройтися покинутим містом Прип'ять, побачити 4-й енергоблок і перейнятися історичним минулим Чорнобиля не з книжкових рядків, а в реальності.

Супровід гіда

Супроводжувати учасників буде досвідчений гід. Він не тільки розповість про історію трагедії, але і проведе ознайомчу екскурсію по найбільш примітним точкам Чорнобиля.

Видача спеціальних перепусток

Відвідування зони відчуження вимагає спеціального дозволу. Для учасників екскурсії всі пропуски будуть готові в найкоротші терміни. Більш того, дістатися до зони відчуження можна разом з групою на комфортабельному автобусі.

 

Місце проведення враження:

31 відгук

10 жовтня 2017
У нас с мужем были два сертификата подаренные ему и мне на день рождения. Большое спасибо что смогли объединить их в один и организовать нам двоим незабываемую поездку в Чернобыль.

9 жовтня 2017
Впечатление подарили друзья на день рожденья. Экскурсия очень понравилась, дозиметрист, сопровождающий нас, рассказывал много интересной полезной информации и старался сделать все, чтобы этот поход был максимально безопасным, насколько это может быть в таком месте. Думаю, что такое путешествие должен совершить каждый, чтобы иметь лучшее понимание о произошедшей трагедии. Некоторые точки...
Впечатление подарили друзья на день рожденья. Экскурсия очень понравилась, дозиметрист, сопровождающий нас, рассказывал много интересной полезной информации и старался сделать все, чтобы этот поход был максимально безопасным, насколько это может быть в таком месте. Думаю, что такое путешествие должен совершить каждый, чтобы иметь лучшее понимание о произошедшей трагедии. Некоторые точки путешествия очень впечатляли своими масштабами, а местная атмосфера по-настоящему дала прочувствовать мрачность тех событий.

М
Максим
4 жовтня 2017
Дуже пізнавальна екскурсія, маса вражень. Організація заходу на висоті. Дякую організаторам

Я
Яна
2 жовтня 2017
Все прошло замечательно! Организация и сама поездка прошла отлично! 300 раз напомнили о документах и форме одежды, что можно и что нельзя.... По приезду нашу группу встретил хороший гид Евгений, с которым было очень интересно! Спасибо БОДО за крутую эмоцию!!!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень