101250
 

Подаруй екскурсію в Чорнобиль для двох!

Можливість розділити з близькою людиною хвилюючий досвід — відвідати екскурсію покинутими містами Чорнобилем і Прип'яттю. Супровід досвідченого гіда дозволить дізнатися більше про трагічні події 1986 року. Разом з невеликою групою належить об'їхати 30-кілометрову Зону відчуження, відвідати оглядовий майданчик з видом на 4-ий енергоблок і прогулятися по спорожнілих вулицях. Програма екскурсії приблизна, може змінюватися в залежності від погоди і можливостей доступу до окремих ділянок Зони відчуження. Всі пропуски будуть готові в найкоротші терміни. Ціна екскурсії вказана для резидентів країни. Іноземним громадянам потрібно додатково оплатити оформлення спеціальних документів. детальніше

2 чол. цілий день Використати до 30.04.2017
2 500 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 2195 раз
2 людини
цілий день
Використати до 30.04.2017
Не залежить від погоди
Форма одягу - закрита
Доступно з 18 років
Проходить у групі

Екскурсія у Чорнобиль для двох — що це?

Автобусний тур по Зоні відчуження, що включає відвідування 10-кілометрової зони ЧАЕС, зупинку на оглядовому майданчику біля 4-го енергоблоку та прогулянку по місту Прип'ять. Екскурсія проходить у невеликій групі під керівництвом професійного гіда. Уся необхідна документація готується у найкоротші терміни. Для іноземних громадян передбачена більш складна процедура оформлення документів. Вона потягне за собою доплати. 

Як все відбувається?

Щасливчики виїдуть із Києва рано вранці на комфортабельному автобусі з іншими учасниками екскурсії. Їм буде потрібно близько години, щоб дістатися до КП Дитятки — в'їзду в 30-кілометрову Зону відчуження. Потім на Щасливчиків чекає екскурсія по місту Чорнобиль, відвідування Іллінської церкви, парку Слави та річкового порту. Вони об'їдуть на автобусі навколо ЧАЕС і зупиняться перед 4-м енергоблоком — на оглядовому майданчику з видом на Саркофаг. Після перебування в Чорнобилі на них прогулянка по місту Прип'ять. Тут вони прогуляються міськими вуличками, побачать готель «Полісся» і колись заселені будинки. Ближче до вечора Щасливчики покинуть Зону відчуження та попрямують на автобусі до Києва. Програма екскурсії може змінюватися в залежності від погодних умов та тривалості світлового дня. Екскурсовод є співробітником державного агенства, яке відповідає за порядок у Зоні відчуження.  

Поглянути на наслідки трагедії власними очима

Це унікальна можливість особисто побувати в Зоні відчуження, яка стала головним світовим свідоцтвом катастрофи на ЧАЕС. Можливість пройтися по покинутому місту Прип'ять, а також побувати біля 4-го енергоблоку. У рамках цієї екскурсії кожен зможе перейнятися історичним минулим Чорнобиля не з книжкових рядків, а в реальності.

Супровід гіда

Супроводжувати учасників екскурсії буде досвідчений гід. Він не тільки проведе короткий інформаційний екскурс в історію трагедії, але й зробить ознайомчу екскурсію по найголовнішим точкам Чорнобиля.

Видача спеціальних перепусток

Відвідування Зони відчуження потребує спеціального дозволу. Для учасників екскурсії усі пропуски будуть готові в найкоротші терміни! Більш того, дістатися до Зони відчуження можна разом із екскурсійною групою на комфортабельному автобусі.

Місце проведення враження

Фотографії враження

12 відгуків реальних людей

Екскурсія в Чорнобиль для двох

2 500 грн.

Варіанти враження


Телефонуйте нам

044 593 33 22
050 419 66 75
067 403 37 26
093 170 06 39