102341
 

День практичної стрільби

Тригодинна тренування для компанії з чотирьох друзів у стрілецькому клубі Realist. Після базової підготовки учасникам видадуть пістолети Glock 17, CZ 75, Grand Power K100 та 300 патронів на всіх. Щоб освоїти правильну техніку, передбачено супровід групи інструкторів. Під час заняття стрілки можуть розбитися на команди або змагатися кожен сам за себе: результати влучень у мішень будуть записуватися на виносний дошці. Процес супроводжується фото-і відеофіксацією, всі матеріали віддадуть учасникам враження. детальніше...

4 люд. 75 пострілів Використати до 31.12.2018
Неактивне враження
4 людини
75 пострілів
Форма одягу - спортивна
Доступно з 18 років
Використати до 31.12.2018

День практичної стрільби — що це?

Можливість постріляти по різних мішенях у сучасному комплексі. Інструктори проведуть годинний курс підготовки, покажуть компанії друзів кілька стрілецьких прийомів і підготують мішені, щоб ті могли попрактикуватися самостійно. Результати будуть фіксуватися на спеціальній дошці, а в кінці визначать найвлучнішого — переможця. Тривалість курсу з теорії і практики — 3 години.

Як все відбувається?

Щасливчик збере компанію друзів, щоб разом відвідати спортивно-стрілецький клуб Realist. Тут їм видадуть короткоствольну зброю на вибір: пістолети Glock 17, CZ 75, Grand Power K100 та 300 патронів на всіх. Група інструкторів визначить рівень підготовки кожного і видасть довідки, що дають можливість тренуватися. Складність стрілецьких вправ, які підберуть фахівці комплексу, залежить від умінь учасників. Після змагань у стрільбі по різних мішенях стане відомо: хто найвлучніший. На пам'ять друзям видадуть зроблені під час враження фотографії і відео.

Три години в стрілецькому комплексі

За цей час компанія встигне пройти підготовку і вдосталь постріляти по мішенях. Поруч постійно будуть перебувати інструктори-професіонали. Кожному з учасників видадуть камеру GoPro, щоб вони змогли зафіксувати свої успіхи.

Стрільба по статичних і динамічних мішенях

У комплексі є різні види мішеней:

 • статичні;
 • рухомі;
 • реагуючі;
 • комбіновані.

 Крім того, мішені зроблені з різних матеріалів. Серед них — паперові та металеві.

300 патронів для всієї компанії

Кожному з чотирьох учасників видадуть по 75 патронів. Цієї кількості вистачить, щоб відпрацювати всі види стрілецьких прийомів, продемонстрованих інструкторами. Попадання у мішені будуть відзначені на спеціальній дошці, а в кінці тренування буде виявлено найкращого снайпера.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Тир "Реаліст"
м. Дорогожичі, вулиця Мельникова 46а Показати на мапі

4 відгуки

Р
Руслан
14 грудня 2016
Были с друзьями в нескольких клубах - по уровню обслуживания, качеству и подходу и самое главное количеству эмоций и количеству выстрелов - это самый хороший выбор в Киеве. Спасибо также Бодо - отличное качество организации

7 грудня 2016
Очень круто, все понравилось

Б
Богдан
7 грудня 2016
Очень круто, все понравилось

О
Оксана
16 вересня 2016
Очень круто постреляли! Куча адреналина! Спасибо, Бодо, все как всегда - на высшем уровне. Под конец аж устали немного.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

 • Червона
 • Синя
 • Жовта
 • Фіолетова
 • Happy gift
 • Коханій
 • Коханому
 • Другу
 • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень