102341
 

Подаруй день практичної стрільби!

Тригодинна тренування для компанії з чотирьох друзів у стрілецькому клубі Realist. Після базової підготовки учасникам видадуть пістолети Glock 17, CZ 75, Grand Power K100 та 300 патронів на всіх. Щоб освоїти правильну техніку, передбачено супровід групи інструкторів. Під час заняття стрілки можуть розбитися на команди або змагатися кожен сам за себе: результати влучень у мішень будуть записуватися на виносний дошці. Процес супроводжується фото-і відеофіксацією, всі матеріали віддадуть учасникам враження. детальніше

4 чол. 75 пострілів Використати до 31.07.2017
9 000 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
4 людини
75 пострілів
Використати до 31.07.2017
Не залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Доступно з 18 років

День практичної стрільби — що це?

Можливість постріляти по різних мішенях у сучасному комплексі. Інструктори проведуть годинний курс початкової підготовки, покажуть компанії друзів кілька стрілецьких прийомів і підготують мети, щоб ті могли попрактикуватися самостійно. Результати будуть фіксуватися на спеціальній дошці, а в кінці визначать самого влучного — переможця. Тривалість курсу з теорії і практики — 3 години.

Як все проходить?

Щасливчик збере компанію друзів, щоб разом відвідати спортивно-стрілецький клуб Realist. Тут їм видадуть короткоствольну зброю на вибір: пістолети Glock 17, CZ 75, Grand Power K100 та 300 патронів на всіх. Група інструкторів визначить рівень підготовки кожного і видасть довідки, що дають можливість тренуватися. Складність стрілецьких вправ, які підберуть фахівці комплексу, залежить від умінь учасників. Після змагань у стрільбі по різних мішенях стане відомо: хто найвлучніший. На пам'ять друзям видадуть зроблені під час враження фотографії і відео.

Три години в стрілецькому комплексі

За цей час компанія встигне пройти підготовку і вдосталь постріляти по мішенях. Поруч постійно будуть перебувати інструктори-професіонали. Кожному з учасників видадуть камеру GoPro, щоб вони змогли зафіксувати свої успіхи.

Стрільба по статичним і динамічним мішенях

У комплексі є різні види мішеней:

  • статичні;
  • рухомі;
  • реагують;
  • комбіновані.

 Крім того, мішені виконані з різних матеріалів. Серед — паперові і металеві мети.

300 патронів для всієї компанії

Кожного з чотирьох учасників видадуть по 75 патронів. Цієї кількості вистачить, щоб відпрацювати всі види стрілецьких прийомів, продемонстрованих інструкторами. Попадання у мішені будуть відзначені на спеціальній дошці, а в кінці тренування буде виявлено найкращий стрілець.

Місце проведення враження

4 відгуки від реальних людей