101893
 

Подаруй биття посуду для двох!

Емоції без кордонів! Биття посуду стане маленьким безумством для пари і подарує масу незабутніх відчуттів. Набір з 28 скляних предметів можна буде по черзі запустити в стіну з металевої оббивкою. Все це «добро» розлетиться вщент із дзвоном, але вперше не доведеться про це ні краплі шкодувати! Потужна доза адреналіну сколихне все всередині, а спогади про унікальний досвід ще довго будуть відгукуватися в пам'яті. Для повної безпеки кожному видадуть прозору захисну маску і, при необхідності, рукавички. детальніше...

2 люд. до 30 хвилин Використати до 31.03.2018
350 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 9 240 раз
2 людини
до 30 хвилин
Все необхідне видається
Доступно з 6 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.03.2018

Биття посуду для двох — що це?

Накал емоцій і приємна «післямова» — щирі посмішки! Биття посуду подарує заряд адреналіну і переверне день з ніг на голову. Парі нададуть повну свободу дій: можна кидати тарілки в стіну без тіні сумніву і вже точно без жалю. Скляний набір з 28 предметів буде чекати на місці. Його можна розбити на щастя, попередньо залишивши маркером побажання на склі. Для безпеки кожному видадуть прозорі захисні маски і, при необхідності, рукавички.

Як все відбувається?

Антристресс-центр «Шандарашка» — це на сьогодні єдина компанія в Києві, яка перетворила биття посуду в оригінальну розвага. Коли Щасливчики опиняться на місці, вони переконаються, що робота була пророблена велика. В спеціально відведеній кімнаті дальня стіна має металеву оббивку, а на відстані від неї — стійка. Зайшовши за огорожу, потрібно метати тарілки і блюдця. Для Щасливчиків проведуть попередній інструктаж і видадуть прозорі захисні маски. За допомогою маркерів вони зможуть написати будь-які побажання на посуді і запустити їх в стіну.

Свобода емоцій на позначці абсолют

Ніяких обмежень! Можна буде нарешті зняти деловиту маску і дати волю всьому, що накопичилось всередині. Це веселий спосіб розпрощатися з «авралами» на роботі або влаштувати добрі сімейні розбірки. В ігровому форматі труднощі вирішаться самі по собі — принаймні, назавжди зміниться ставлення до них.

«Сервіз» для биття з 28 предметів:

 • 14 пляшок
 • 2 блюдця
 • 2 тарілки
 • 4 склянки
 • 2 чашки
 • 4 стопки

Все включено

Для відчайдушного відпочинку видадуть все необхідне: прозорі захисні маски і, якщо необхідно, рукавички. Після можна буде насолодитися чаюванням у затишній кімнатці, а при бажанні, навідатися в місцеву міні-бібліотеку.

Місце проведення враження:

Шандарашка - Антистрес-клуб
м. Контрактова площа, вул. Верхній Вал, 42В Показати на мапі

83 відгуків реальних людей

A
Alexey
14 вересня 2017
Предложили ответить на ряд вопросов: По желанию, в отзыве можно ответить на некоторые из вопросов: Что больше всего понравилось? Почему выбрали именно это впечатление? Как Вы отнеслись к идее подарка-впечатления? Кто подарил подарок? Начну с конца. 1. Подарок подарил сын. 2. Отнеслись к подарку очень настороженно. Долго собирались перезвонить и записаться. Где-то через 5 (пять) месяцев...
Предложили ответить на ряд вопросов: По желанию, в отзыве можно ответить на некоторые из вопросов: Что больше всего понравилось? Почему выбрали именно это впечатление? Как Вы отнеслись к идее подарка-впечатления? Кто подарил подарок? Начну с конца. 1. Подарок подарил сын. 2. Отнеслись к подарку очень настороженно. Долго собирались перезвонить и записаться. Где-то через 5 (пять) месяцев решились. С записью на конкретную дату и конкретное время проблем не было. 3. Как я уже написал выше, что подарили, то и использовали. Не жалеем. Новые, абсолютно незнакомые ранее эмоции. Да-да ! Именно ! Не впечатления, а ЭМОЦИИ ! Лично я открыл в себе немного нового, о чём даже не подозревал. 4. Сначала мы отнеслись к этому подарку настороженно. У нас есть РЕЗКО ОТРИЦАТЕЛЬНЫЙ ОПЫТ ПОДАРКА С EMOZZI (http://www.emozzi.com.ua/). Вот уж с кем рекомендую не связываться ! Ни эмоций ни денег. Точнее, эмоции с EMOZZI только отрицательные ! Но всё прошло на высшем уровне. Особенно понравилась девочка на ресепшен. Очень колоритная. Понравился дизайн. Отличная организация, приятная атмосфера. Никогда бы не подумал, что кидание посуды в стену может доставить СТОЛЬКО удовольствия. А ещё организаторы придумали для более результативного разбивания посуды фишку. Какую ? Попробуйте - понравится !

Н
Наталя
20 серпня 2017
Сертифікат подарували хлопці з групи на 8е березня:) Довго вибирала, на яку саме Подію піти і врешті визначилась: буду бити посуд! :) Чесно кажучи, коли полетіла перша тарілка, я навіть трохи злякалась. Але потім було друге, чашка, стакан... Не помітила, як захопила посуд свого хлопця, з яким ходила :) Все-таки з усією силою кидати щось у стінку, щоб воно розбилось, розлетілось без наслідків -...
Сертифікат подарували хлопці з групи на 8е березня:) Довго вибирала, на яку саме Подію піти і врешті визначилась: буду бити посуд! :) Чесно кажучи, коли полетіла перша тарілка, я навіть трохи злякалась. Але потім було друге, чашка, стакан... Не помітила, як захопила посуд свого хлопця, з яким ходила :) Все-таки з усією силою кидати щось у стінку, щоб воно розбилось, розлетілось без наслідків - неймовірно. Так знімає стрес! :) Та й сервіс дуже приємний. Можна після того випити чаю і трошки відпочити у спеціальній кімнатці.. Або погамселити грушу, якщо не вистачило тарілок:) Рекомендую, однозначно. Якщо маєте сумніви, чи йти бити посуд - не задумуйтесь, ідіть!))) Дуже вдячна своїм друзям за цей подарунок!)

Н
Нина
9 серпня 2017
Честно говоря, вообще впервые била посуду в своей жизни :) И понравилось) Понравилось как встретили, все объяснили, понравилось, что можно включить любимую музыку, понравился звук бьющегося стекла. После впечатления было ощущение, что какой-то груз спал с плеч.+ позитивные эмоции от вида меня в защитной маске. В общем, я даже не знала, что такое есть, но не пожалела о выбранном.

Т
Тамара
8 серпня 2017
Сертификат я приобретала для своего взрослого сына...всё прошло хорошо, впечатление получилось неожиданное, хотя мы знаем, что такое бить стекло... Благодарим Вас за дружбу при первом знакомстве!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

 • Happy gift
 • Коханій
 • Коханому
 • Другу
 • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень