101893
 

Подаруй биття посуду для двох!

Емоції без кордонів! Биття посуду стане маленьким безумством для пари і подарує масу незабутніх відчуттів. Набір з 26 скляних предметів можна буде по черзі запустити в стіну з металевою оббивкою. Усе це «добро» розлетиться вщент зі дзвоном, але вперше не доведеться про це шкодувати! Потужна доза адреналіну сколихне усе всередині, а спогади про унікальний досвід ще довго відгукуватимуться у пам'яті. Для повної безпеки кожному видадуть прозору захисну маску і, при необхідності, рукавички.  детальніше

2 чол. до 30 хвилин Використати до 31.07.2017
300 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 6 372 рази
2 людини
до 30 хвилин
Використати до 31.07.2017
Все необхідне видається
Можна привести глядачів
Доступно з 6 років

Биття посуду для двох — що це?

Накал емоцій і приємне «післямова» — щирі посмішки! Биття посуду подарує заряд адреналіну і переверне день з ніг на голову. Парі нададуть повну свободу дій: можна кидати тарілки в стіну без тіні сумніву і вже точно без жалю. Скляний набір з 28 предметів буде чекати на місці. Його можна розбити на щастя, попередньо залишивши маркером побажання на склі. Для безпеки кожному видадуть прозорі захисні маски і, при необхідності, рукавички.

Як все проходить?

Антристресс-центр «Шандарашка» — це на сьогодні єдина компанія в Києві, яка перетворила биття посуду в оригінальна розвага. Коли Щасливчики опиняться на місці, вони зможуть переконатися, що робота була пророблена велика. В спеціально відведеній кімнаті дальня стіна має металеву оббивку, а на відстані від неї   стійка. Зайшовши за огорожу, потрібно метати тарілки і блюдця. Для Щасливчиків проведуть попередній інструктаж і видадуть прозорі захисні маски. За допомогою маркерів вони зможуть написати будь-які побажання на посуді і запустити їх в стіну.

Свобода емоцій на позначці абсолют

Ніяких обмежень! Можна буде нарешті зняти деловитую маску і дати волю всьому, що накопичилася всередині. Це веселий спосіб розпрощатися з «авралами» на роботі або влаштувати добрі сімейні розбірки. В ігровому форматі труднощі вирішаться самі по собі — принаймні, назавжди зміниться ставлення до них.

«Сервіз» для биття з 28 предметів:

  • 14 пляшок
  • 2 блюдця
  • 2 тарілки
  • 4 склянки
  • 2 чашки
  • 4 стопки

Все включено

Для відчайдушного відпочинку видадуть все необхідне: прозорі захисні маски і, якщо необхідно, рукавички. Після можна буде насолодитися чаюванням у затишній кімнатці, а при бажанні, і навідатися в місцеву міні-бібліотеки — приділивши час читання уривка книги.

54 відгуки від реальних людей