Подаруйте биття посуду для двох!

подарували вже 14 089 разів
2 людини
до 30 хв.
Доступно з 6 років
Можна привести глядачів
Використати до 30.11.2019
Все необхідне видається

Як відбувається враження

Друзі відвідають антистрес-клуб. Спочатку їх чекає короткий інструктаж. Після цього вони вирушать до спеціально обладнаної кімнати з мішенями. Їм видадуть захисні маски, маркери та посуд, на якому можна написати що завгодно. Коли всі приготування будуть завершені, відвідувачі зможуть розбити об стіну тарілки, пляшки, склянки та інші предмети.

Чому ми вибрали антистрес-клуб «Шандарашка»

У розпорядженні відвідувачів буде багато предметів, які вони розіб'ють. Із собою можна привести 4-6 друзів, які зможуть спостерігати за розвагою через віконце в зоні відпочинку. «Шандарашка» розташована біля станції метро «Контрактова площа».

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

142 відгуки

Мария
Вчора
С подругой пошли на бой посуды... Супер супер супер.. Всем рекомендую такой антистресс)))
Ирина
19 березня 2019
У нас был шанс попробовать необычную развлекуху антистресс «Битье посуды» в Шандарашка. Честно скажу- круто, но мало!!! Нам бы ещё пару ящиков для полного удовольствия.
Юлия
18 березня 2019
Очень крутой Антистресс! Ещё весь кайф в том, что можно включать свою музыку в колонках и включать её на всю громкость))) нереальный драйв и выход эмоций! Однозначно рекомендую!!!
Ульяна
16 березня 2019
Все прошло хорошо. Особенно понравилось, что можно включить свою музыку.

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.