Подарунковий сертифікат на картинг

Швидкість, драйв і запах жженной гуми... Це не тільки потужний заряд адреналіну, але і море позитивних емоцій. Погодьтеся, такий незвичайний презент у вигляді картингу точно запам'ятається надовго! А головне - насолодитися цією пригодою може навіть людина, у якого немає водійських прав. Подібні враження також гарантовані, якщо придбати в подарунок сертифікат на гонки.

Карт настільки проста в управлінні, що навіть першокласник зможе відчути себе справжнім шумахером або ж можна придбати сертифікат на картинг батькам. Досить дізнатися місце розташування педалей газу і гальма - і можна рулити по цікавій трасі на потужному спортивному "боліді". Досвідчений інструктор навчить це робити правильно і безпечно! При бажанні, можлива навіть цікава фотосесія на картингу - нехай спогади залишаться у вигляді красивих фото. А головне - придбати подарунковий сертифікат на картинг можна навіть не виходячи з дому, Київ це або один з 6 інших міст-мільйонників.

Подарунковий сертифікат на картинг

Заїзд на карті - найкращий подарунок для любителів адреналіну!

Одержувач сертифікату Бодо відправиться в один з кращих картодромов міста, де його увазі нададуть необхідну захисну екіпіровку, потужну машинку і відмінну трасу з крутими поворотами. І тільки Вам вирішувати, він відправиться в гордій самоті, з товаришем або з цілою компанією друзів. Але як би там не було, дух азарту - гарантований. В кінці видається роздрук з результатами заїзду у порівнянні з іншими учасниками. А якщо хочеться відірватися від землі і отримати досвід управління літальним засобом - можна вибрати сертифікат на авіасимулятор.  Після такої події не гріх і відпочити. Тільки уявіть, як приємно отримати в якості сюрпризу сертифікат в дельфінарій.

Щоб подивитися, як проходить це враження, пропонуємо подивитися невеликий відео тест-драйв. Так, Ви напевно буде знати, яке задоволення піднесете щасливому одержувачу. Але це далеко не все, у нас ще багато драйвових пригод на найрізноманітніших і дивовижних тачках! І не тільки. Любителям активного відпочинку можна запропонувати подарунковий сертифікат на стрілянину - нехай потренуються у влучності! Є також багато варіантів релаксу, які допоможуть відпочити після важких буднів. Можливо, учасникам заїзду на карті буде цікаво в наступний раз відвідати розслаблюючу враження. Наприклад, можна вибрати тайський масаж в подарунок