Подарунки стоматолога

Ознайомчий політ на популярному американському літаку CESSNA 172 разом із другом. Судно підніметься на висоту 200-300 метрів, щоб роздивитись мальовничі пейзажі.
Актуально весь рік
Зволожуючий комплекс процедур з догляду за тілом із використанням шоколадного мусу. Він включає розпарювання в хамамі, очищення тіла кавовим пілінгом та обгортання.
Тематична зйомка в компанії близьких родичів. Батьки з дітьми вирушать до фотостудії, де відбудеться фотосесія. Всього за пару годин майстер втілить задумані ідеї.
2000 грн 4 люд. до 2 годин
Навчання контраварійного управління автомобілем. Уроки проводить гонщик на автотреку. Під час курсу новачок навчиться знаходити вихід з небезпечних ситуацій на дорозі.
3500 грн 1 люд. 5 занять по 2 години
Актуально весь рік
Двоє друзів вирушать у політ на повітряній кулі під керівництвом професійного пілота. Час перебування в повітрі залежить від погодних умов і може варіюватися від 30 до 60 хвилин.
7000 грн 2 люд. до 60 хв.
Актуально весь рік
Візит до бразильського ресторану, який працює у форматі «родізіо». Замість традиційного меню кухарі-гаучо готують м'ясні делікатеси і пропонують їх гостям у необмеженій кількості.
1200 грн 2 люд. до 2 годин

На день стоматолога кожен, мабуть, вважає своїм обов'язком подарувати дантиста сувенір у вигляді зуба або стоматологічних приладдя. Впевнені, стоматологів це дістало. Подарункова компанія Bodo пропонує розширити хмара вітальних ідей в бік нових емоцій.

Всесвітній день стоматолога святкують 9 лютого, і весь світ до цього дня запасається подарунками. Особливою популярністю користуються різноманітні тематичні вироби: чашки і блокноти у вигляді зубів. Кондитерські відділи отримують замовлення на торти, прикрашені вирваними зубками, щипцями, екскаваторами та іншими бормашинками. Це здається так незвично і оригінально!

Ось тільки самим стоматологам такі презенти навряд чи здаються милими, а одержувані з року в рік і зовсім починають бісити. «Калейдоскоп вражень Bodo.ua» працює на вітальному ринку України сьомий рік і не раз стикався з дантистами, а тому знає, який подарунок на день стоматолога доведеться зубного лікаря по душі.

Подарунки для початківців дантистів

Думаєте, якщо студент-стоматолог тільки починає свій шлях на професійному поприщі, йому можна подарувати сувенір на зубну тематику? Не варто! Нехай ваша рука навіть не здригнеться! Повірте, за свою довгу кар'єру він отримає «оригінальних подарунків, що Бодо згорів би з сорому. Проявіть фантазію і спрямував свою увагу на універсальний і завжди доречний подарунок — нові враження! І раз мова йде про молодих людей, даруйте активні та романтичні подарунки.

 • Студентці-дантиста подаруйте квест Mysterium — це загартує її нерви і підготує до складнощів обраної професії.
 • Хлопцеві студенту для тренування впевненості і твердості руки презентуйте тест декількох видів вогнепальної зброї в «Операції «Спецназ».
 • Також у професійне свято можна подарувати один із сотні майстер-класів, спрямований на розвиток спритності і влучності: курс гри в більярд, урок гончарного майстерності, майстер-клас з Петриківського розпису з промальовуванням найдрібніших деталей.
 • Щоб знизити рівень стресу початківця дантиста-дівчата, презентуйте їй сеанс розслабляючого масажу і вечір в SPA-салоні.
 • А коханому стоматолога подаруйте спільний політ в аеротрубі або стрибки на батуті.

Презенти для стоматологів зі стажем

Життя зубного лікаря — це низка пломб і брекетів. Ви напевно чули жарти, що дантисти дізнаються своїх клієнтів не особам, а по зубах. І це не жарти, а сувора правда життя. Вирвіть заработавшегося стоматолога з цього кругообігу і відправте відпочивати!

 • Подаруйте своєму чоловікові-дантиста спільні вихідні в затишній заміської готелі.
 • Коханій дружині влаштуйте гурман-тур по ресторанах Львова.
 • Рушайте разом у пішу екскурсію «Містичний Київ».
 • Або влаштуйте міні пікнік на яхті.
 • Подбайте про здоров'я вашого стоматолога і піднесіть в подарунок абонемент у фітнес-клуб або басейн.
 • А лікарям з гострим почуттям гумору подаруйте оригінальний забіг на страусів або екстрім в зорбах.

Bodo вітає Вдень в дантиста

Як бачите, подарунки стоматолога не обов'язково повинні бути пов'язані з зубами і пломбами. Навпаки, чим більше уваги ви проявите до особистим інтересам лікаря, тим імовірніше, що ваше привітання залишиться приємним спогадом.

 • Вивчіть каталог Бодо, де зібрано чотириста дивовижних вражень.
 • Залиште остаточний вибір за одним-стоматологом, зібравши для нього бокс з десяти можливих подарунків.
 • І що найприємніше, втілити враження в подарунок можна протягом півроку з дня покупки сертифікату. А тому, незважаючи на те, що день стоматолога в лютому, дарувати можна і цілком літні подарунки.

Уникайте шаблонних презентів і привітань. Впустіть до життя творчість та емоції, насичує життя, радуйте стоматологів. А Бодо завжди вам в цьому допоможе!