Перлове весілля

Не кожна пара може провести разом безліч весільних річниць. Це справжнє мистецтво - йти по життю разом, ділити радощі і прикрощі, допомагаючи один одному. Так що якщо Вас запросили на таке незвичайне торжество, як річниця одруження, то пам'ятайте: без подарунка приходити не варто.

Припустимо, що Вам належить відвідати одну з найбільш красивих весільних річниць - перлову. Перлова як і рубінове весілля асоціюється з красою справжніх дорогоцінних каменів, які сьогодні служать одними з основних матеріалів для ювелірного промислу.

Але ось який зробити подарунок на перлову весілля? Ми б рекомендували Вам віддати перевагу більш оригінальних рішень, ніж стандартні побутові дрібнички. Наприклад, можна порадувати молодих сертифікат на враження. Це ж унікальна можливість організувати для них романтична пригода або порадувати розкішним дозвіллям. В арсеналі є чудові подарунки на алюмінієву весілля або золоту річницю.

Що подарувати на перлове весілля

Подарунки на перлове весілляОтже, Ви маєте намір придбати сертифікат. Здавалося б, начебто визначилися з форматом сюрпризу. Але ось який послугу віддати перевагу? Лише заглянувши в каталог Бодо, Ви побачите безліч яскравих вражень, які відмінно підійдуть на сапфірове весілля чи стануть родзинкою золотий.

Так що можна подарувати на золоте весілля або ж перлову річницю? Рекомендуємо Вам вибрати фільтр "Двом" і переглянути лише ті послуги, які теоретично можуть Вас зацікавити. Ви обов'язково знайдете стоїть сюрприз на честь такої знаменної приводу!

Вибираємо сюрпризи на 30 річницю

Що подарувати на перлове весілляНайкращим рішенням стане саме романтичне дозвілля. Коли живеш разом 30 років, то так хочеться відірватися на кілька годин, а то і весь день, від повсякденних турбот. Тільки дозволити собі таку розкіш можуть не всі. Так чому б Вам не порадувати закохані серця романтичним побаченням? У день срібного весілля батьків воно також виявиться як не можна до речі.

В арсеналі Бодо особливою популярністю користується побачення на даху багатоповерхового будинку. Тут на гостей чекатиме солодкий шоколад, шампанське і приголомшливі види на місто.

Які ще бувають подарунки, скажімо, на полотняну річницю весілля? Все залежить від індивідуальних переваг пар закоханих сердець. Так, це може бути навіть екстремальне дозвілля, а можливо, Ви віддасте перевагу розслабляючий масаж для двох. Тут теж можливі варіанти - розслаблення або оздоровлення в залежності від обраної техніки.

А з Бодо Ви отримуєте не просто яскравий сюрприз, але і красивий дизайн! Упакуємо Ваш сертифікат в яскраву коробочку, а також доповнимо презент листівкою з описом враження та інструкції по активації сертифіката. На сайті є чудові варіанти подарунків на скляну весілля і не менш урочисті дати!