Хочете дізнатися, що подарувати на мереживну весілля?

Якщо Ви знаходитесь в пошуку подарунка на мереживну весілля, Вам знадобляться цінні відомості про новому, подарунковому форматі - сертифікат на враження. Це незвичайний варіант презенту на річницю весілля, цінність якого полягає в емоціях, які він надає одержувачу. І це не банальне задоволення від володіння річчю, яке випаровується через якийсь час. Це справжнє дистильоване задоволення від придбання нового досвіду, від отримання нових емоцій, від змін.

Що подарувати на нікелеву весілля, або весілля мереживну, знає далеко не кожен. Вірніше, фантазія далеко не кожної людини дозволить вийти за рамки банального "мереживного" презенту. Але на дворі 21-е століття, а значить, пора ставати більш винахідливими. Оригінальний варіант завжди виглядає більш виграшно, ніж століттями побитий шаблон. Наприклад, прогулянка в кареті або метання вогняних куль з катапульти - от то і правда щось новеньке в подарунок на річницю мідної весілля!

Бодо допоможе підшукати чоловікові незабутній подарунокПодарунок на мереживну весілля

Вибираючи подарунок чоловікові на мереживну весілля, постарайтеся врахувати його інтереси і хобі. Якщо Ваш чоловік обожнює риболовлю, індивідуальне навчання з досвідченим рибалкою приведе його в цілковитий захват. Це цілих 2 дні на озері, далеко від міського шуму. Тільки річка, снасті, вудки і релакс... Залишилося тільки зайти на сайт Бодо і купити незабутнє пригода для улюбленого чоловіка на жерстяну весілля в подарунок.

Можливо, Вашого чоловіка цікавлять автомобілі. Він любить швидкість, адреналін, драйв. Він не пропускає ралі по телевізору? В такому разі, його вразить урок екстремального водіння або екстрим на баггі. Ці незвичайні маленькі машинки з вітерцем провезуть щасливого власника сертифіката по бездоріжжю, лісах і болотах, полях і долинах! Будь-який чоловік буде вражений таким подарунком на фаянсовий весілля!Подарунки на мереживне весілля

Що подарувати дружині й убити її наповал?

Подарунок для коханої дружини на річницю олов'яної весілля - складне завдання, адже жінки так непередбачувані у своїх уподобаннях. Немає нічого більш мінливого, ніж жінка. Враховуючи цю особливість, варто вибирати щось абсолютно неймовірне. Таке як день релаксації в елітному СПА-комплексі. Тут і кілька видів масажу, та відпочинок в японській лазні "Офуро"Відмінна... ідея для подарунка на агатовую весілля!

Подарунок дружині на мереживну весілля може бути творчим. Незвичайний майстер-клас принесе не менше задоволення, ніж розслаблення в СПА. На 13 років спільного життя ми радимо піднести коханій шоколадний майстер-клас, на якому ви зможете створити маленькі кулінарні шедеври з праліне і шоколаду... Це сюрприз також підійде на сталеву весілля в подарунок.