Як визначити, що подарувати тітці на День народження?

Тітка - один з членів сім'ї, а це означає, що до пошуків подарунок на її День народження потрібно ставитися дуже серйозно. Але як знайти дійсно актуальний і вражаючий презент, якщо між вами існує різниця у віці, світогляді та захоплення в цілому? Адже прикольний подарунок на День народження ще треба пошукати! І добре, якщо Ви знаєте, яким відпочинку віддає перевагу Ваша тітонька: любить вона розслаблюючі масажі, або зроблений з іншого тіста і любить екстрим? Може бути, її захопить фехтування або гольф? Варіантів того, що можна подарувати тітки на День народження, просто сила-силенна.

Ми вже публікували безліч ідей для подарунків, коли з'ясовували, як краще привітати з Днем народження начальника, колег і близьких друзів. Не оминули ми увагою і дорогих родичів: подарунок дядьку на День народження пропонували купити послугу "Ловля хижої риби", а для нареченого на іменини  - романтичне побачення на даху. Хто залишився без подарунка? Поки тільки Ваша тітонька. 

Якому відпочинку надає перевагу винуватиця свята?

Подарунки тітці на День народженняСпортивне заняття. У сучасному світі жінки стали набагато активніше і з радістю вплутуються у всілякі спортивні витівки, такі як пейнтбол або лазертаг. Це відмінний спосіб відпочити в компанії друзів і отримати масу приємних емоцій!

Відпочинок в СПА-салоні. Яка жінка відмовиться від розслабляючого відпочинку в салоні краси? Такий сюрприз можна влаштувати для куми на День народження, та й тітонька не проти буде так відпочити. Тільки уявіть собі, як умілі руки масажиста розминають тіло Вашої тітки, проганяючи геть втому і тугу, знімаючи м'язову напругу і стрес... Екзотичний масажні процедури, а також величезна різноманітність СПА-технік точно додадуть Вашому подарунку особливий шарм!

Екстрим. Ну а якщо Ваша тітонька любить не просто активний відпочинок, а веселощі з ризиком для життя, можете звернути увагу на веселі забави на суші і на воді: гідроцикли, квадроцикли, вейкбординг, катання на баггі, політ в аеротрубі та ін. Дізнайтеся також:

  • що подарувати бабусі на День народження
  • який вибрати подарунок на День народження начальниці
  • що купити нареченій на День народження