Подарунки свекру на 23 лютого

Навчання контраварійного управління автомобілем. Уроки проводить гонщик на автотреку. Під час курсу новачок навчиться знаходити вихід з небезпечних ситуацій на дорозі.
Актуально весь рік
Ознайомчий політ на популярному американському літаку CESSNA 172 разом із другом. Судно підніметься на висоту 200-300 метрів, щоб роздивитись мальовничі пейзажі.
Актуально весь рік
Візит до бразильського ресторану, який працює у форматі «родізіо». Замість традиційного меню кухарі-гаучо готують м'ясні делікатеси і пропонують їх гостям у необмеженій кількості.
1200 грн 2 люд. до 2 годин
Віртуальний політ на симуляторі, який імітує роботу бортового обладнання літака. Допомагати в управлінні новачку буде інструктор. Також другим пілотом можна взяти друга.
Актуально весь рік
Сеанс авторського масажу з використанням теплої олії в атмосфері абсолютного релаксу. Процедура відбудеться в приміщенні, де єдине джерело світла — кілька свічок.
Можливість відірватися від землі в спеціальному тренажері. Потік повітря досягає 200 км/ч. Спеціаліст коротко розповість про те, як балансувати та видасть необхідне екіпірування.
Актуально весь рік

Всякої доброї невістки відомо: щоб у сім'ї панувала тиша та гладь, заохочувати увагою потрібно не тільки власного чоловіка, але і свекра. Адже батьки чоловіка — це не тільки авторитет для нього, але і в якійсь мірі опора для вас самої. А тих, хто тут же розгубився, виправдовуючись необізнаністю в інтересах глави сімейства, поспішаємо заспокоїти: з нами вибрати подарунки на 23 лютого буде простіше простого!

Напевно, купівля презенту саме для цього члена сім'ї викликає у вас найбільше сумнівів. З одного боку, його солідний життєвий досвід викликає щире захоплення, але з іншого — здивувати подарунком на 23 лютого тестя або свекра непросто. Проте, можемо довести, що вже давно відшукали ту саму секретну формулу ідеального сюрпризу. Це феєричні враження, захоплюючі відчуття — словом, цілі події-свята!

Що подарувати свекрові на 23 лютого: із висоти «солідних» років

Чим доросліша людина, тим більше він консервативний. Від звичок позбутися все складніше, а в ряді інтересів все менше місця «новачкам». Тому, вибираючи, що подарувати свекру, батька або вибрати дядькові сюрприз на 23 лютого, вам необхідно приділити пильну увагу його укоріненим пристрастям.

Кінна екскурсія по Стародавньому Києву

Якщо ваш свекор захоплюється історією, як і багато представників сильної статі, ви можете презентувати йому кінну екскурсію по Древньому Києву. Щоб прогулянка була захопливою, потрібні двоє, тому він зможе захопити з собою дружину, вашого чоловіка, а, можливо, навіть вас самих! Верхи на благородних конях ви підете по околицях стилізованого селища Київської Русі: тут розташувалися і княжий двір, і оглядові вишки, та іподроми, і навіть майстерні ремісників. Це також відмінна ідея для корпоративного подарунка на 23 лютого.

В гостях у коваля

А як щодо подорожі у часи козацтва? Машина часу вже «заведена» - швидше приєднуйтесь! Вашого свекра чекатиме зустріч із справжнім ковалем! У сучасному світі це досить рідкісне ремесло, тому можливість познайомитися з роботою такого майстра - велика вдача. Коваль проведе голову сімейства по своїй садибі, розповість про призначення того чи іншого інструменту і навіть допоможе власноруч викувати невеликий виріб на пам'ять!

Подарунки свекру на 23 лютогоПовітряний бій другої світової

Наступна «часова зупинка» - середина минулого століття. Ваш свекор побуває в кабіні справжнього літака радянських часів. Та не просто побуде присутнім, а ще й покерує їм за допомогою штурвала, важелів й різних приладів. При цьому, літак буде залишатися на землі, а на екран перед кабіною буде проектуватися зображення, що гарантує реалістичність «небесної пригоди». За годину пілот-початківець навчиться й злітати, й садити літак, й навіть зможе пополювати за наземними і повітряними цілями!

Порох у порохівницях: сюрпризи для вічномолодих свекрів

Все це занадто просто для вашого свекра? Незважаючи на всю «солідність» років, кров з молоком у ньому так і вирує? Обговоріть з чоловіком коло інтересів його батька і сміливо вибирайте одне з активних вражень! Наприклад, якщо ваш свекор небайдужий до полювання, він точно зрадіє можливості зайвий раз перевірити себе на влучність, стріляючи з легендарних моделей рушниць: гладкоствольної або снайперської. Одному на 23 лютого також дуже сподобається такий сюрприз. 

Трус не грає у хокей, а як щодо батька вашого чоловіка? В радянські часи ця льодова гра була чи не більш популярна, аніж футбол або бокс. Взимку, запасаючись ковзанами й дерев'яними палицями, хлопчаки всіх дворів країни змагалися за першість. Хтось уявляв себе Фетисовим, хтось - Харламовим. Можливо, дитяча мрія ще живе десь в глибині душі свекра? Аматорська команда «Фенікс» із радістю прийме його до свого складк! Йому видадуть форму, професійний інвентар та ковзани за розміром. А ви з чоловіком зможете прийти й повболівати за нього з фан-зони!

А як вам такий подарунок свекру на 23 лютого: катання на бойовому гусеничному танку? Подібна розвага приведе в захват переважна більшість представників сильної статі! Це відмінний подарунок на День захисника Вітчизни одногрупникам, брата або батька. Причому, глава сімейства зможе не тільки «підкорити» будь-яке бездоріжжя, сидячи всередині неприступного танка, але і самостійно покерувати ним!

Що подарувати свекру на 23 лютого

Оригінальні презенти для свекра «зі смаком»

Вишукані подарунки свекру на 23 лютого однокласникам або друзям у вигляді алкоголю або сигар ще ніхто не відміняв. Однак, ніж йти банальним шляхом, давайте поступимо більш несподівано — презентуємо йому вишукану дегустацію, під час якої він зможе познайомитися з професійним консультантом і випробувати елітні сорти:

  • вина і сиру - благородні напої з Франції, Італії, Чилі, а також делікатесна сирна тарілка.
  • віскі - дегустація 6 стилів шотландського віскі з їх тонким ароматом і благородним смаком.
  • сигари - ручної скрутки з Куби, Нікарагуа або Гондурасу.

Автомобіліст, меломан, колекціонер — ким би не був ваш свекор, ідеальний презент для нього завжди знайдеться. А якщо ви до кінця не впевнені у виборі — вкладіть у 1 коробочку одразу 10 різних вражень. Таким чином, глава сімейства зможе особисто обрати свій ідеальний подарунок! Також на сайті можна підшукати чудові подарунки для брата на 23 лютого і всіх інших родичів чоловічої статі.