Романтичні подарунки для двох

Всім відомо, як важко буває деколи вибрати гарний подарунок до свята. Складнощі можуть бути обумовлені безліччю факторів: ви погано знайомі з людиною, у вас велика різниця у віці, ви не розбираєтеся в сфері його/її інтересів. Навіть близький родич, такий як мама або тато, може поставити в глухий кут невизначеністю смаків. А що вже говорити про колег по роботі, керівництво, однокласників та інших товаришів, з якими ви спілкуєтеся з обов'язків служби, але не пов'язані особистими стосунками. Та навіть це не межа - не забуваємо про презенти для пари. Не часто нам трапляється відвідувати заходи, де винуватцями свята є одразу 2 людини. Наприклад, ми часто не знаємо, що подарувати молодятам на весілля або що презентувати до річниці стосунків. Тож, як краще вчинити, якщо нам потрібно знайти романтичні подарунки для двох?

З Бодо це цілком реально! У нас є не тільки романтичні презенти коханим людям, але і суто розважальні, і навіть креативні заняття для молодої подружньої пари або закоханих. Обираючи подарунки враження для двох, задумайтеся в першу чергу про те, чим живуть і дихають адресати подарунку, який спосіб життя ведуть, чим захоплюються. Такі дрібниці допоможуть скласти “профіль”.

Вибираємо, що можна подарувати парі

Подарунки на двохОтже, що ж подарувати людям, що захоплюються активним відпочинком, віддають перевагу здоровому способу життя? Щоб відповідати їхнім запитам, варто вибрати спортивне враження. Варіацій маса - на будь-який смак і колір! Наприклад, картинг або політ в аеротрубі. Адже є і більш ексклюзивні подарунки враження для двох - катання на страусах, стрибки на батуті або прогулянка на каное. Якщо ви робите подарунок у літню пору, коли можливостей для активного відпочинку більше, ніж коли-небудь, можна погуляти від душі і вкласти в один подарунок до 10 сертифікатів на вибір. Більш того, ви можете включити в їх перелік кілька ідей з кардинально іншої області - наприклад, тайський масаж стоп для двох або майстер-клас з пісочної анімації.

Якщо ви не впевнені, що можна подарувати парі любителів навколишнього середовища і відпочинку під покровом дерев, зупиніться на романтичній прогулянці парком на конях або відпочинку в заміській резиденції з повним комплексом СПА-послуг. Такий подарунок припаде до смаку не тільки молодій парі (як дружині, так і дорогому чоловікові), але і людям середнього віку.

Найоригінальніші і незвичайні подарунки для пари зберігаються у Бодо!

Як відомо, існує два типи осіб - ті, хто намагається вибрати щось актуальне в якості сюрпризу, і ті, що просто неЩо подарувати двом хоче витрачати багато часу на пошуки. Якщо ви відносите себе до першої категорії, зверніть увагу на оригінальні подарунки для пари з категорії "творчість". Специфіка цієї незвичайної ідеї полягає в можливості розвинути свій креативний потенціал і власноруч створити прикольні штучки, які будуть радувати око ще не один рік. У Києві, як і в інших великих містах України, є враження, які однаково сподобаються як жінці, так і чоловікові!. Наприклад, живопис та малюнки на воді, китайська каліграфія або пісочна анімація.

Шукаємо подарунок для закоханої пари

Якщо ви запрошені на свято до людей, що по-справжньому поглинуті взаємними почуттями, дозвольте їм провести якомога більше часу разом. Адже найкращий сюрприз для закоханих - це шанс провести час наодинці. У вас є унікальна можливість поповнити скарбницю спільних спогадів чудовим відпочинком при свічках на даху. У супроводі живої музики, під спалахи фотоапарату, зі смачними ласощами - вони проведуть час таким чином, що це запам'ятається на все життя…

Але цим подарунки для закоханих пар у Києві не обмежуються! Ви знайдете ще багато цікавих варіантів у каталозі подарунків Бодо!

Подарункові сертифікати на враження зроблять будь-яке свято незабутнім!