Подарунок співробітникам на Новий рік 2018

Як це працює?

Легко купити

 • Крок 1

  Додай від 1 до 10 вражень в подарунковий набір

 • Крок 2

  Вибери зручний спосіб доставки та оплати

 • Крок 3

  Подаруй враження в красивій коробці або відправ на e-mail!

Легко скористатися

 • Крок 1

  Вибери одне враження із подарованих

 • Крок 2

  Забронюй враження на зручні дату та час

 • Крок 3

  Отримай незабутні враження!

 • Новий рік перетворює всіх — від маленьких діток до суворого начальства. Якщо всі навколо прикрашене різнокольоровими гірляндами і «дощиками» — і робочий офіс наповнюється святковою затишком, а серця людей наповнюються теплом. Хочеться знайти такі ідеї для новорічних подарунків, які допоможуть запам'ятати свято надовго. Навіть самого недружнього колегу, якого ви завжди трохи недолюблювали, є бажання порадувати чимось приємним або придумати цікавий новорічний подарунок для співробітниці, у якої завжди поганий настрій. Раптом це внесе в її життя нові яскраві фарби. Однак, коли справа стосується новорічних подарунків співробітникам, в силу вступають особливі правила. Сюрприз повинен мати безличностный характер і, в той же час, відповідати інтересам колеги. Ми вже допомагали вам вибирати подарунки на День народження колегам, а тепер привід інший. 

  Всім сподобається можливість розслабитися після виснажливих трудових буднів. Але кожен співробітник домагається цього по-своєму: комусь приємніше насолодитися розпарюванням в інфрачервоній сауні, а хтось віддає енергію, граючи в xbox з друзями. Найкращим варіантом у такому випадку стане святкова добірка з 10 подарунків, з яких колега зможе сам вибрати, що йому подобається. Це універсальний подарунок колезі і не тільки! Тільки уявіть, що тепер вам не доведеться шукати подарунки на Новий рік свекру, дружині, тітці. Враження завжди підкажуть правильне рішення. 

  Подарунки для співробітників на Новий Рік

  В кожному офісі завжди знайдеться такий собі «сорочка-хлопець», який є душею компанії. Він завжди усміхнений, веселий і, як правило, перебуває в захваті від активних видів відпочинку. Напевне, в цій характеристиці кожен впізнав одного зі своїх колег. Привітайте його у притаманному йому стилі - і нагородою стане потужний заряд позитиву від цього «живчика»!

  Картинг

  Як на рахунок драйвового заїзду на сучасних картах? Чи Не правда, це буде класний подарунок керівнику у новорічне свято? Він оцінить сучасність і стильність такого сюрпризу. Ці гоночні міні-машинки «без верху», які здатні досягати швидкості під 70 км/год! Завдяки своїй прекрасній маневреності, вони легко входять в повороти і дозволяють виробляти круті фінти. А звивистий маршрут подарує заїзду присмак «чистого» адреналіну! Таким подарунком ви не тільки сповна вгамуєте «спрагу» швидкості свого колеги, але і здивуйте його неординарним сюрпризом!

  Урок більярду

  Подарунки співробітникам на Новий рікУрок більярду в якості новорічного подарунка співробітникові — це вдалий елемент до цього джентльменського набору. Кожен чоловік оцінить такий аристократичний сюрприз «зі смаком». Для колеги це буде можливість познайомитися з новим видом спорту або вдосконалити вже наявні навички. У будь-якому випадку — ви залишаєтеся у виграші! Слід пам'ятати, що жінки теж в захваті від подібних сюрпризів. Не варто довго думати, чим порадувати тещу на Новий рік? Відправте її осягати мистецтво гри в більярд.

  Майстер-клас великого тенісу

  Кращий спосіб порадувати активного колегу напередодні Нового року - це подарувати йому майстер-клас великого тенісу. На професійному корті його з головою накриє юнацький запал, а адреналін заповнить судини! А коли чоловік довідається, що йому доведеться взять участь в азартній спаринг-дуелі з професіоналом - ви будете негайно зведені в ранг улюбленого колеги!

  Як порадувати творчих співробітників

  Існує ще один тип колег: творчі особистості, які постійно чимось захоплені. Сьогодні вони діляться своїм першим досвідом гри на фортепіано, а завтра - навперебій розповідають, як їм вдалося взяти участь у театралізованій постановці. І спробуй посперечайся з істиною, що «талановита людина - талановита в усьому».Що подарувати співробітникам на Новий рік

  Такі люди будуть раді будь-якому креативному подарунку, який дозволить їм проявити свій «запал». Це відмінний новорічний подарунок для свекрухи. І незабутні враження, можливість зробити ваші прекрасні стосунки ще кращими. Ви можете зупинити свій вибір на музичній «стежці» і презентувати майстер-клас з гри на електрогітарі, ударних, етнічних барабанах або навіть 5 музичних інструментах одразу! Особливо сподобаються такі подарунки на новий рік співробітницям. 

  А як на рахунок того, щоб подарувати колезі можливість познайомитися зі світом акторської майстерності — жодна творча натура не встоїть перед таким сюрпризом! Купаючись у світлі софітів і впиваючись власною гордістю, як ви думаєте, кого він буде згадувати з особливою вдячністю за цей шанс? Крім того, такий сюрприз можна зробити будь-якому члену сім'ї, який мріє про театральних підмостках. Тільки згадайте, кого ви найчастіше бачили крутяться перед дзеркалом? Правильно! Піднесіть цей подарунок на Новий рік сестрі.

  Якщо ж ваш товариш по службі захоплюється фотомистецтвом — зовсім не потрібно цікавитися цінами на професійне обладнання та аксесуари, а потім в жаху закочувати очі. Існує більш бюджетний і приємний варіант — урок фотографії і ретуші, під час якого ваш колега зможе перейняти безліч корисних навичок у досвідченого викладача. А сертифікат на фотосесію — кращий подарунок для улюбленої сім'ї на Новий рік.

  Подарунки співробітникам на Новий рік у вигляді вражень - це 100% гарантія того, що ваш презент не залишиться лежати у шухляді письмового столу, а точно втілиться в приємних спогадах!