Подарунки родині на Новий рік 2018

Як це працює?

Легко купити

 • Крок 1

  Додай від 1 до 10 вражень в подарунковий набір

 • Крок 2

  Вибери зручний спосіб доставки та оплати

 • Крок 3

  Подаруй враження в красивій коробці або відправ на e-mail!

Легко скористатися

 • Крок 1

  Вибери одне враження із подарованих

 • Крок 2

  Забронюй враження на зручні дату та час

 • Крок 3

  Отримай незабутні враження!

 • Кожну зиму даний свято викликає у нас суперечливі почуття. З одного боку, є у цієї незвичайної ночі якесь особливе зачарування, яке змушує нас боязко вірити в діда Мороза і інші чудеса. А з іншого   Новий рік являє собою справжній «подарунковий бум», коли необхідно запастися величезним «багажем» фантазії, щоб порадувати кожного близької людини. А чому б не об'єднати всі ці презенти в один незабутній сюрприз для всієї родини? Пропонуємо вибрати подарунок на Новий рік, який сподобається всім. 

  Теплі новорічні сюрпризи сім'ї

  Напередодні новорічних свят, коли мороз виводить на вікнах витончені візерунки, а сніг «пухнастим» прошарком лягає по підвіконні, немає нічого приємнішого, аніж спостерігати за цією зимовою казкою «із боку», залишаючись в теплі. Швидше беріть своїх рідних і ведіть їх в одне з таких затишних містечок:Новорічні подарунки родині

  • аромасауна для компанії — розкішний відновлюючий сеанс, який допомагає досягти максимального розслаблення за рахунок розпилення в повітря натуральних ефірних масел. Варто обрати такий подарунок батькам на Новий рік. Вони будуть в захваті. 
  • російська лазня - можливість долучитися до давніх традицій розпарювання в автентичній парній на дровах, а також випробувати на собі «хвилю» бадьорості під час контрастного охолодження водою!
  • світ саун — відвідування одразу 3 різновидів «заморських» саун за 2 години: фінської з « сухим» паром, інфрачервоної без пари і римської з високою вологістю повітря. Такий сюрприз легко можна влаштувати сестрі на Новий рік. Це оригінально і весело. 

  Самі сімейні подарунки на Новий рік

  Згадайте ці зворушливі картини, коли мама разом з донькою ходять по магазинах, радячись один з одним у виборі нарядів. Або, наприклад, коли сивочолий тато з дорослим сином грають у футбол, немов два жвавих хлопчаки. Що може бути дорожчим серцю, як не ці щасливі хвилини, проведені разом? Подаруйте рідним але Новий рік якийсь спільний сюрприз і вони будуть щасливі. 

  Сімейна фотосесія

  Професійна зйомка в сімейному колі залишить після новорічних свят не тільки «яскраві” враження, але і відмінні знімки! Досвідчений фотограф озброїться сучасним обладнанням і подбає про єдність образів — від вас буде потрібен лише прекрасний настрій і дружна компанія з 4-х близьких! Профі «зупинить час», щоб зберегти щасливі сімейні миті на нестаріючих знімках. Навіть у повсякденній метушні ви зможете завжди подумки залишатися поруч з дорогими людьми — стіни будинку, монітор комп'ютера або робоче місце прикрасять фотографії з їх усміхненими обличчями. Такий сюрприз — відмінний новорічний подарунок хлопцю. 

  Персональний кінозал

  Що подарувати родині на Новий рікНе знаєте, що подарувати подрузі на Новий рік, родичам, сім'ї? Ще одним варіантом зворушливого сімейного дозвілля може стати спільний перегляд улюблених фільмів або навіть домашнього архіву відео! Тільки тепер діагональ звичного вам телевізора розшириться до величезних розмірів — екрану в кінотеатрі 3х5 метрів. У затишному залі не буде нікого стороннього! А м'які дивани зроблять перегляд максимально комфортним.

  Боулінг для компанії

  Напевно, для підлітків на Новий рік такий подарунок буде ідеальним, а дорослі залишаться в захваті. Сімейні змагання володіють унікальною здатністю ще більше зблизити рідних. Насолодитися «теплою» атмосферою і захоплюючою грою можна під час сеансу боулінгу! Він буде цікавий усім від мала до велика — і суворому татові у віці, і норовливій сестричці. При чому, для кожного з них буде підібрано відповідну кулю і спеціальне взуття потрібного розміру. Як знати, можливо, подібні турніри стануть вашої щорічної сімейною традицією?

  Порадуйте сім'ю незабутнім сюрпризом у вигляді вражень. Серед них ви можете обрати новорічний подарунок дівчинці-підлітку, дітям і дорослим. Ви зрозумієте — немає нічого дорожче приємних моментів, проведених разом! А сяючі від щастя очі найближчих людей стануть найкращим тому підтвердженням!