102663
 

Подаруй відвідування зоопарку «12 місяців» для компанії!

Друзі вирушать за місто — тут вони зможуть провести цілий день, гуляючи між вольєрами. На території зоопарку живе безліч рідкісних звірів: арктичні вовки, білі носороги та бенгальський тигр. Відвідувачі прогуляються вздовж відкритих загонів із зебрами і ламами, розглянуть за склом орангутана і пройдуться по мосту над житлом левів. детальніше...

4 люд. не обмежено Використати до 30.04.2019
700 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 991 раз
4 людини
не обмежено
Не залежить від погоди
Доступно з 1 року
Використати до 30.04.2019

Як відбувається враження

Друзі вирушать за місто — тут вони зможуть провести цілий день, гуляючи між вольєрами. На території зоопарку живе безліч рідкісних звірів: арктичні вовки, білі носороги та бенгальський тигр. Відвідувачі прогуляються вздовж відкритих загонів із зебрами і ламами, розглянуть за склом орангутана і пройдуться по мосту над житлом левів.

Чому ми вибрали зоопарк «12 місяців»

Зоопарк відкритий щодня протягом всього року. На його території встановлені просторі вольєри, в яких живуть тварини. Вони спроектовані за зразками європейських зоопарків. Дизайн індивідуально розроблений для кожної тварини і максимально наближений до його реального середовища. За бажанням звірів можна погодувати спеціальними ласощами. Придбати корм дозволяється тільки на території зоопарку — він пройшов перевірку і не зашкодить тваринам.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
12 місяців - Зоопарк
Київська обл, с. Демидів, вул. Вербова, 79 Показати на мапі

39 відгуків

10 вересня 2018
Отличное место! Животных достаточно, они милые, пушистые, в меру упитанные. Провели на территории 3 часа, всех рассмотрели, погуляли, подышали свежим воздухом. Благодарю Бодо за впечатления и высочайший уровень сервиса! Вы лучшие!

Г
Ганна
21 серпня 2018
Сертифікат подарували колеги на честь звільнення! Вирішили обрати саме це враження,бо давно цікавились даним зоопарком. Про відвідування не пошкодували! Зоопарк чистий і просторі вольєри. Враження залишилися позитивні.

В
Виктория
25 липня 2018
Набор впечатлений подарили на работе на 8 марта... Коллегам надоело дарить полотенца, сковородки и т.д... Было поначалу непонятно, неожиданно, но приятно... Рассмотрев внимательнее стало интересно... Выбрала посещение зоопарка 12 месяцев, т.к. хотелось поделиться впечатлениями с любимой дочуркой... Спасибо большое, реально остались под впечатлением ))

К
Клавдия
25 липня 2018
Подарили друзья ребёнку на день рождение(14 февраля). Понравилось всё!!!))) В восторге не только ребёнок, но и мы - родители.) Зверюшки чистые, ухожены. Вольеры тоже держаться в порядке. Даже строиться дом для семьи бегемотиков, а так же для крокодила... Есть контактный зоопарк. Есть возможность покормить не только обезьян, лошадок..но и львов) Застали как шалят мишки в бассейне. Очень...
Подарили друзья ребёнку на день рождение(14 февраля). Понравилось всё!!!))) В восторге не только ребёнок, но и мы - родители.) Зверюшки чистые, ухожены. Вольеры тоже держаться в порядке. Даже строиться дом для семьи бегемотиков, а так же для крокодила... Есть контактный зоопарк. Есть возможность покормить не только обезьян, лошадок..но и львов) Застали как шалят мишки в бассейне. Очень мило)) Так же наблюдали как Львица Ивана играла мячиком) Сотрудники зоопарка даже празднуют дни рождения зверей(на афише плакат висит с днём рождения той или иной зверюшки))) Всё это супер! Молодцы!)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Коханій
  • Другу
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень