Подаруйте запис синглу дуетом!

подарували вже 879 рази
2 людини
до 90 хв.
Доступно з 4 років
Використати до 31.10.2019

Як відбувається враження

Пара підбере «мінус» пісні до вподоби й узгодить його зі студією. Під час запису співаки по черзі виконають свою партію. Спеціаліст обробить звукові доріжки і при необхідності накладе голоси один на одного. Друзі отримають готову композицію в електронному форматі або на диску через 4-5 днів.

Чому ми вибрали студію звукозапису MART Sound

Студія знаходиться недалеко від станції метро «Печерська». MART Sound надає послуги з виробництва аудіоконтенту близько 20 років. У студії використовується професійне обладнання.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

112 відгуків

Юлия
Вчора
Операторы bodo информируют качественно и своевременно. Впечатление запись сингла дуэтом очень понравилось, получили удовольствие от процесса, лояльности компании и её сотрудников.
Вика
17 лютого 2019
Все очень понравилось.К стати хватило 30 минут)
людмила
16 лютого 2019
Дочке очень понравилось. Для первого раза все прошло отлично
Виктория
15 лютого 2019
Запись сингла - я в восторге от места и человека, который помог мне реализовать мою детскую мечту и спеть в настоящей студии

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.