101872
 

Подаруй запис синглу дуетом!

Виконання улюбленої композиції в 2 голоси перед мікрофонами професійної студії звукозапису. Пісню для власного перфомансу можна вибрати будь-яку та підібрати для неї якісну фонограму. Вокалісти будуть записуватися разом, відразу після невеликої репетиції. Хіт оброблять в редакторі до ідеального звучання, і вже через 4-5 робочих днів його можна буде отримати по електронній пошті або забрати на фірмовому СD. Сингл не передбачає комерційного використання, його створюють для особистого архіву. детальніше...

2 люд. до 90 хвилин Використати до 30.11.2018
1 500 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 772 раз
2 людини
до 90 хвилин
Доступно з 4 років
Використати до 30.11.2018

Запис синглу дуетом — що це?

Власний музичний хіт створюється разом — улюблену композицію вокалісти виконають дуетом у студії звукозапису. У їхньому розпорядженні опиниться новітнє професійне обладнання, а за процесом стежитиме талановитий звукорежисер. Він допоможе парі, поділить між ними сольні партії і влаштує коротку репетицію для щойно створеного дуету. Далі композицію чекає запис. Вже за 4-5 робочих днів пісня з'явиться на фірмовому CD-диску.

Як все відбувається?

Талантам завжди раді у професійній студії звукозапису Mart Sound Production, яка більше 15 років працює на цьому терені у столиці. Тут записуються хіти, створюється аранжування, озвучуються рекламні ролики, аудіокниги та навіть повнометражні фільми. Щасливчики не тільки зможуть побувати в студії, оснащеній за останнім словом техніки, а й довідатися про тонкощі повноцінного сеансу звукозапису. З ними індивідуально працюватиме досвідчений звукорежисер, що допоможе парі найвигідніше виконати обрану пісню. Щасливчики зможуть заспівати пісню в дуеті під запис, поередньо їм треба буде узгодити свій «мінус» зі студією.

Повноцінний сеанс звукозапису для двох

Незвичайний досвід чекає на пару, що переступить поріг студії звукозапису. Їх познайомлять з усіма тонкощами роботи зі звуком. Професійний режисер пояснить, як правильно поводитися з мікрофоном, і поділить сольні партії для дуету. Запис однієї пісні потребуватиме більше години кропіткої праці.

Необмежений репертуар

Для виконання можна обрати будь-яку пісню та підшукати якісний «мінус» для неї. Обрану композицію можна виконати в 2 голоси, надавши їй абсолютно нового звучання.

Власний хіт на фірмовому диску

Вже через 4-5 робочих днів спільний хіт відправлять електронною поштою. Рівно стільки часу потрібно звукорежисеру, щоб попрацювати над якістю фінального запису, прибрати шуми та додати звукові ефекти. Сингл можна буде забрати на фірмовому CD-диску.

Місце проведення враження:

Mart Sound Production - Студія звукозапису
м. Печерська, вул. Є. Коновальця, 44А, секція 2 Показати на мапі

86 відгуків реальних людей

К
Катя
26 березня 2018
Запись сингла подарили родные на др. Волновалась зря, все прошло на высоте! Очень довольна, получила море впечатлений и положительных эмоций. :) Спасибо "Бодо" за исполнившуюся мечту. Ну, и конечно же, отдельное спасибо Юрию, за позитивную запись :) Советую.

О
Ольга Погребняк
22 березня 2018
Впечатление "Запись сингла" я подарила своей дочери Наде на день рождения. Она занимается вокалом, но никогда не делала записей в профессиональной студии. Поэтому я решила подарить ей возможность получить такой опыт. Для нее это было неожиданностью. Надя долго выбирала песню и, конечно, очень волновалась. Но результат превзошел все ожидания. Запись получилась отличной. Спасибо огромное режиссеру...
Впечатление "Запись сингла" я подарила своей дочери Наде на день рождения. Она занимается вокалом, но никогда не делала записей в профессиональной студии. Поэтому я решила подарить ей возможность получить такой опыт. Для нее это было неожиданностью. Надя долго выбирала песню и, конечно, очень волновалась. Но результат превзошел все ожидания. Запись получилась отличной. Спасибо огромное режиссеру по звуку Дмитрию, который быстро и легко смог найти подход к ребенку, рассказал и показал, как происходит работа в студии, объяснил, какие проблемы возникают во время пения и как их можно устранить. Благодаря этому, дочка легко уложилась в отведенное для записи время. Уже к вечеру запись пришла на электронную почту. И я, и дочка получили массу удовольствия. Спасибо всем за профессионализм в организации и проведении этого мероприятия.

А
Анастасия
28 лютого 2018
Впечатление мне подарил парень. Он даже не сомневался в выборе, т.к. я вокалистка. Прежде я уже писалась в студиях, но этот раз был лучшим! Отличная компания звукорежиссёра и драйв сопровождали меня всё время нахождения там! Спасибо большое за такой замечательный вид впечатления!!!

О
Ольга
3 лютого 2018
Сертификат мною был выигран. Выбор пал на запись песни, как нечто важное для деятельности и довольное необычное среди остальных впечатлений. Запись прошла отлично и продуктивно. Звукорежиссер знающий, хороший в общении человек. Песня вышла замечательной.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень