101872
 

Подаруй запис синглу дуетом!

Виконання улюбленої композиції в 2 голоси — перед мікрофонами професійній студії звукозапису. Пісню для власного перфомансу можна вибрати будь-яку і підібрати для неї якісну фонограму. Вокалісти будуть записуватися разом, відразу після невеликої репетиції. Хіт оброблять в редакторі до ідеального звучання, і вже через 4-5 робочих днів його можна буде отримати по електронній пошті або забрати на фірмовому СD. Сингл не передбачає комерційного використання, його створюють для особистого архіву.  детальніше

2 чол. до 90 хвилин Використати до 31.07.2017
1 000 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 566 раз
2 людини
до 90 хвилин
Використати до 31.07.2017
Доступно з 4 років

Запис синглу дуетом - що це?

Власний музичний хіт створюється разом - улюблену композицію вокалісти виконають дуетом у студії звукозапису. У їхньому розпорядженні опиниться новітнє професійне обладнання, а за процесом стежитиме талановитий звукорежисер. Він допоможе парі зіспіватися, поділивши між ними сольні партії, і влаштує коротку репетицію для щойно створеного дуету. Далі композицію чекає запис. Вже за 4-5 робочих днів пісня з'явиться на фірмовому CD-диску.

Як все відбувається?

Талантам завжди раді у професійній студії звукозапису Mart Sound Production, яка більше 15 років працює на цьому терені у столиці. Тут записуються хіти, створюється аранжування, озвучуються рекламні ролики, аудіокниги та навіть повнометражні фільми. Щасливчики не тільки зможуть побувати в студії, оснащеній за останнім словом техніки, а й довідатися про тонкощті повноцінного сеансу звукозапису. З ними індивідуально працюватиме досвідчений звукорежисер, що допоможе парі найвигідніше виконати обрану пісню. Щасливчики зможуть заспівати пісню в дуеті під запис, поередньо їм треба буде узгодити свій «мінус» зі студією.

Повноцінний сеанс звукозапису для двох

Незвичайний досвід чекає на пару, що переступить поріг студії звукозапису. Їх познайомлять з усіма тонкощами роботи зі звуком. Професійний режисер пояснить, як правильно поводитися з мікрофоном, і поділить сольні партії для дуету. Запис однієї пісні потребуватиме більше години копіткої праці.

Репертуар не обмежений

Для виконання можна обрати будь-яку пісню і підшукати якісний «мінус» для неї. Обрану композицію можна виконати в 2 голоси, надавши їй абсолютно нового звучання.

Власний хіт - на фірмовому диску

Вже через 4-5 робочих днів спільний хіт відправлять електронною поштою. Рівно стільки часу знадобиться звукорежисеру, щоб попрацювати над якістю фінального запису, прибрати шуми і додати звукові ефекти. Сингл можна буде забрати на фірмовому CD-диску.

Місце проведення враження

55 відгуків реальних людей