101872
 

Подаруй запис синглу дуетом!

Пара підбере пісню до вподоби й узгодить її зі студією. Звукорежисер підготує «мінус» до вибраного треку. Під час запису співаки по черзі виконають свою партію. Спеціаліст обробить звукові доріжки і при необхідності накладе голоси один на одного. Друзі отримають готову композицію в електронному форматі або на диску через 4-5 днів. детальніше...

2 люд. до 90 хв. Використати до 30.04.2019
2 000 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 835 раз
2 людини
до 90 хв.
Доступно з 4 років
Використати до 30.04.2019

Як відбувається враження

Пара підбере пісню до вподоби і узгодить її зі студією. Звукорежисер підготує «мінус» до вибраного треку. Під час запису співаки по черзі виконають свою партію. Спеціаліст обробить звукові доріжки і при необхідності накладе голоси один на одного. Друзі отримають готову композицію в електронному форматі або на диску через 4-5 днів.

Чому ми вибрали студію звукозапису MART Sound

Студія знаходиться недалеко від станції метро «Печерська». MART Sound надає послуги з виробництва аудіоконтенту близько 20 років. У студії використовується професійне обладнання.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Mart Sound Production - Студія звукозапису
м. Печерська, вул. Є. Коновальця, 44А, секція 2 Показати на мапі

100 відгуків

А
Анастасия
21 жовтня 2018
Подарили на день рождения сертификат. Первая запись трека да и пения в микрофон в целом :) в восторге от звуко-режисера и атмосферы, которую он создал! Только яркие впечатления! Спасибо большое !!! ))

16 липня 2018
Это была моя первая запись. Все прошло хорошо. Своей очереди ждут еще порядка 20 моих песен :)

О
Ольга
9 липня 2018
Подарили мне сертификат на 8 марта.Решила выбрать "запись сингла" и совсем не пожалела, даже очень понравилось!Студия звукозаписи отличная,персонал супер, получила очень много положительных впечатлений.Бодо спасибо !!! Всем рекомендую.

С
София
9 липня 2018
Замечательный подарок мне подарили мои друзья на моё день рождение! Очень классная идея с подарками впечатлений) я раньше с таким не сталкивалась , а сейчас сама дарю всем друзьям разные впечатления! Запись прошла отлично! звукорежиссёр настоящий профессионал своего дела! Получила массу удовольствия!!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Коханій
  • Другу
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень