101872
 

Подаруй запис синглу дуетом!

Виконання улюбленої композиції в 2 голоси — перед мікрофонами професійній студії звукозапису. Пісню для власного перфомансу можна вибрати будь-яку і підібрати для неї якісну фонограму. Вокалісти будуть записуватися разом, відразу після невеликої репетиції. Хіт оброблять в редакторі до ідеального звучання, і вже через 4-5 робочих днів його можна буде отримати по електронній пошті або забрати на фірмовому СD. Сингл не передбачає комерційного використання, його створюють для особистого архіву.  подробнее...

2 чол. до 90 хвилин Використати до 31.10.2017
1 500 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 619 раз
2 людини
до 90 хвилин
Доступно з 4 років
Використати до 31.10.2017

Запис синглу дуетом - що це?

Власний музичний хіт створюється разом - улюблену композицію вокалісти виконають дуетом у студії звукозапису. У їхньому розпорядженні опиниться новітнє професійне обладнання, а за процесом стежитиме талановитий звукорежисер. Він допоможе парі зіспіватися, поділивши між ними сольні партії, і влаштує коротку репетицію для щойно створеного дуету. Далі композицію чекає запис. Вже за 4-5 робочих днів пісня з'явиться на фірмовому CD-диску.

Як все відбувається?

Талантам завжди раді у професійній студії звукозапису Mart Sound Production, яка більше 15 років працює на цьому терені у столиці. Тут записуються хіти, створюється аранжування, озвучуються рекламні ролики, аудіокниги та навіть повнометражні фільми. Щасливчики не тільки зможуть побувати в студії, оснащеній за останнім словом техніки, а й довідатися про тонкощті повноцінного сеансу звукозапису. З ними індивідуально працюватиме досвідчений звукорежисер, що допоможе парі найвигідніше виконати обрану пісню. Щасливчики зможуть заспівати пісню в дуеті під запис, поередньо їм треба буде узгодити свій «мінус» зі студією.

Повноцінний сеанс звукозапису для двох

Незвичайний досвід чекає на пару, що переступить поріг студії звукозапису. Їх познайомлять з усіма тонкощами роботи зі звуком. Професійний режисер пояснить, як правильно поводитися з мікрофоном, і поділить сольні партії для дуету. Запис однієї пісні потребуватиме більше години копіткої праці.

Репертуар не обмежений

Для виконання можна обрати будь-яку пісню і підшукати якісний «мінус» для неї. Обрану композицію можна виконати в 2 голоси, надавши їй абсолютно нового звучання.

Власний хіт - на фірмовому диску

Вже через 4-5 робочих днів спільний хіт відправлять електронною поштою. Рівно стільки часу знадобиться звукорежисеру, щоб попрацювати над якістю фінального запису, прибрати шуми і додати звукові ефекти. Сингл можна буде забрати на фірмовому CD-диску.

Місце проведення враження:

Mart Sound Production
м. Печерська, вул. Щорса 44А, секція 2 Показати на мапі

68 відгуків реальних людей

7 квітня 2017
Друзья подарили , запись сингла , так как петь не умею долго думал идти или нет ...... Благодаря профи в студии, я начал петь , ну конечно не Виталик Козловский ну ....))))))

6 квітня 2017
Большое спасибо! Прекрасный подарок! Всё понравилось!)

Е
Эмилия
24 лютого 2017
Уважаемая команда Бодо хочу искренно поблагодарить Вас за незабываемые и супер организованные впечатления. Подарили ребенку 3 карточки. Были на записи сингла, очень организованно была подготовлена встреча, и при записи мы познакомились с професионалом своей работы получив через две недели песню были в восторге. Очень рекомендую это впечатление тоже в качестве подарка всем так как останется не...
Уважаемая команда Бодо хочу искренно поблагодарить Вас за незабываемые и супер организованные впечатления. Подарили ребенку 3 карточки. Были на записи сингла, очень организованно была подготовлена встреча, и при записи мы познакомились с професионалом своей работы получив через две недели песню были в восторге. Очень рекомендую это впечатление тоже в качестве подарка всем так как останется не только он в воспоминаниях, но и каждый день будете с удовольствием слушать ту песню которую Вы спели или Ваши родные. С нетерпением дожидаемся когда по времени возможность будет активизировать 2 другие карточки. Спасибо за ВСЕ!

12 лютого 2017
С такими специалистами очень приятно и легко работать. Они помогут и подскажут как лучше будет звучать запись! час работы, неделя ожидания и у вас есть качественный сингл! Лично я в восторге от результата!!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень