101872
 

Подаруй запис синглу дуетом!

Виконання улюбленої композиції в 2 голоси перед мікрофонами професійної студії звукозапису. Пісню для власного перфомансу можна вибрати будь-яку та підібрати для неї якісну фонограму. Вокалісти будуть записуватися разом, відразу після невеликої репетиції. Хіт оброблять в редакторі до ідеального звучання, і вже через 4-5 робочих днів його можна буде отримати по електронній пошті або забрати на фірмовому СD. Сингл не передбачає комерційного використання, його створюють для особистого архіву. детальніше...

2 люд. до 90 хвилин Використати до 31.07.2018
1 500 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 744 раз
2 людини
до 90 хвилин
Доступно з 4 років
Використати до 31.07.2018

Запис синглу дуетом — що це?

Власний музичний хіт створюється разом — улюблену композицію вокалісти виконають дуетом у студії звукозапису. У їхньому розпорядженні опиниться новітнє професійне обладнання, а за процесом стежитиме талановитий звукорежисер. Він допоможе парі, поділить між ними сольні партії і влаштує коротку репетицію для щойно створеного дуету. Далі композицію чекає запис. Вже за 4-5 робочих днів пісня з'явиться на фірмовому CD-диску.

Як все відбувається?

Талантам завжди раді у професійній студії звукозапису Mart Sound Production, яка більше 15 років працює на цьому терені у столиці. Тут записуються хіти, створюється аранжування, озвучуються рекламні ролики, аудіокниги та навіть повнометражні фільми. Щасливчики не тільки зможуть побувати в студії, оснащеній за останнім словом техніки, а й довідатися про тонкощі повноцінного сеансу звукозапису. З ними індивідуально працюватиме досвідчений звукорежисер, що допоможе парі найвигідніше виконати обрану пісню. Щасливчики зможуть заспівати пісню в дуеті під запис, поередньо їм треба буде узгодити свій «мінус» зі студією.

Повноцінний сеанс звукозапису для двох

Незвичайний досвід чекає на пару, що переступить поріг студії звукозапису. Їх познайомлять з усіма тонкощами роботи зі звуком. Професійний режисер пояснить, як правильно поводитися з мікрофоном, і поділить сольні партії для дуету. Запис однієї пісні потребуватиме більше години кропіткої праці.

Необмежений репертуар

Для виконання можна обрати будь-яку пісню та підшукати якісний «мінус» для неї. Обрану композицію можна виконати в 2 голоси, надавши їй абсолютно нового звучання.

Власний хіт на фірмовому диску

Вже через 4-5 робочих днів спільний хіт відправлять електронною поштою. Рівно стільки часу потрібно звукорежисеру, щоб попрацювати над якістю фінального запису, прибрати шуми та додати звукові ефекти. Сингл можна буде забрати на фірмовому CD-диску.

Місце проведення враження:

Mart Sound Production - Студія звукозапису
м. Печерська, вул. Є. Коновальця, 44А, секція 2 Показати на мапі

83 відгуків реальних людей

О
Ольга
3 лютого 2018
Сертификат мною был выигран. Выбор пал на запись песни, как нечто важное для деятельности и довольное необычное среди остальных впечатлений. Запись прошла отлично и продуктивно. Звукорежиссер знающий, хороший в общении человек. Песня вышла замечательной.

Е
Елена
26 листопада 2017
Благодарим компанию Боdo за впечатление "Запись сингла"! Долго выбирала, что подарить мужу на день рождения и остановилась на этом подарке, в чем не ошиблась. Отдельная благодарность менеджерам Боdo за помощь в активации сертификата и согласовании времени проведения,на что у меня не было времени и возможности. Ваша быстрая обратная связь были очень кстати. Муж был впечатлен и доволен! Запись...
Благодарим компанию Боdo за впечатление "Запись сингла"! Долго выбирала, что подарить мужу на день рождения и остановилась на этом подарке, в чем не ошиблась. Отдельная благодарность менеджерам Боdo за помощь в активации сертификата и согласовании времени проведения,на что у меня не было времени и возможности. Ваша быстрая обратная связь были очень кстати. Муж был впечатлен и доволен! Запись песни прошла легко и непринужденно благодаря помощи и подсказкам звукооператора Дмитрия - очень тактичный и приятный молодой человек. Ждем запись, уверена, что будем результат нас порадует!

20 листопада 2017
Все было супер клёво! Максимальная лояльность, как со стороны Bodo так и студии звукозаписи. Приятные ребята и кончено же очень поддерживали так как записывался впервые!) Спасибо за крутой опыт и эмоции!) Хочу ещё)

Л
Лена
19 листопада 2017
Все отлично. Это был первый опыт в записи и спасибо большое за воплощение мечты. Отдельное спасибо, Юрию, за то что пришлось помучиться с минусом, добавил недостающие части и подкорректировал. Всем рекомендую. Эмоции переполняют.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень