25392
 

Подаруй заїзд на БРДМ!

Екстремальний заїзд на військовій машині БРДМ-2 для компанії з 4 чоловік! Отримати неабиякий досвід, випробувавши на міцність військову броньовану техніку! Належить подолати «вогонь, воду і мідні труби» на унікальному транспорті, який в буквальному сенсі вміє плавати. За кермом буде професійний водій, а пасажирам залишиться тільки насолоджуватися гострими відчуттями! детальніше...

4 люд. до 60 хвилин Використати до 31.03.2019
5 000 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 226 раз
4 людини
до 60 хвилин
Залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Доступно з 7 років
Використати до 31.03.2019

Заїзд на БРДМ — що це?

1 година драйвового катання на БРДМ-2 — броньованій розвідувально-дозорній машині. Військова техніка здатна розвивати швидкість до 160 кілометрів на годину і проходити найскладніші перешкоди. Захоплюючий заїзд відбудеться в межах Києва. Апофеозом стане занурення на машині в воду!

Як все відбувається?

Компанія Щасливчиків з 4 осіб прибуде на місце зустрічі, де їх чекатиме водій БРДМ-2. Маршрут захоплюючої подорожі стартує біля станції метро «Лісова». Компанія відправиться до Гідропарку, а звідти прямо по воді — до Труханового острова. Потім доведеться подолати дистанцію в зворотному напрямку. Щасливчики в повній мірі відчують потужність військової машини: глибокі ями і купини для цього гіганта — легка перешкода!

Заїзд на потужному БРДМ-2

Броньована розвідувально-дозорна машина — військовий спецтранспорт, який володіє високою прохідністю, куленепробивним корпусом і склом. Покататися на БРДМ-2 — незабутній досвід!

Захоплюючий маршрут

Екстремальний заїзд пройде цікавим шляхом. Маршрут продуманий таким чином, щоб максимально протестувати неабиякі можливості легендарного транспорту. Машина подолає пересічену місцевість Гідропарку і, при бажанні пасажирів, — зможе розвинути велику швидкість!

Вплав по Дніпру на броньовику

БРДМ-2 — унікальний всюдихід, який долає водні перешкоди зі штормовим хвилюванням до 3 балів, що є його важливим достоїнством. Апогеєм незвичайної поїздки стане перетин Дніпровської затоки між Гідропарком та Трухановим островом! А в зимовий період екстрим на воді замінять на драйвове підкорення снігових заметів!

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
БРДМ-2 Київ
м. Лісова (за домовленістю з провайдером) Показати на мапі

14 відгуків

С
Сергей
2 квітня 2018
Заезд очень понравился! Помимо самого катания наш водитель Владимир подробно рассказал как устроен БРДМ, как был модифицирован и т.д. Так же было время на фотосессию возле машины) Рекомендую!

М
Максим
2 грудня 2016
Спасибо коллегам за такой крутой подарок! Взял с собой компанию друзей и отправились на настоящий экстрим)) На БРДМ можно преодолеть любые препятствия, даже воду, и в этом был самый главный кайф)) Когда едешь на таком железном вездеходе и тебе все по плечу!! Классно покатались! Эмоций масса. Рекомендую!

И
Иван
28 листопада 2016
Это невероятный заряд адреналина! Проехаться на такой махине среди цивилизованного города - настоящее приключение. Думаю, независимо от пола, будь то мужчина или девушка, все оценят такую крутую штуку!! Я лично испытал яркие эмоции и кучу впечатлений.

26 серпня 2013
Очень понравилось! Особенно когда водитель выехал на проезжую часть))

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Коханій
  • Другу
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень