Подаруйте заїзд на БРДМ!

подарували вже 244 рази
5000 грн 4 люд. до 60 хв.
4 людини
до 60 хв.
Залежить від погоди
Доступно з 7 років
Використати до 31.10.2019
Форма одягу – спортивна
Актуально весь рік

Як відбувається враження

На друзів чекає поїздка містом на військовій машині з водієм. Маршрут стартує біля станції метро «Лісова». Звідти компанія вирушить до Гідропарку, а потім — до Труханового острову. Після цього учасники пройдуть той же шлях у зворотному напрямку. Під час поїздки вони відчують всю потужність БРДМ, яка легко долає різні перешкоди.

Чому ми вибрали Прокат військової техніки

Для заїзду пропонують БРДМ-2. Це машина з куленепробивним корпусом. Вона має високу прохідність і без зусиль може подолати водні перешкоди із силою шторму до 3 балів. Салон обладнаний сучасною акустичною системою та камерами нічного бачення чотиристороннього огляду. За кермом військової машини буде досвідчений водій.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

15 відгуків

Сергей
2 квітня 2018
Заезд очень понравился! Помимо самого катания наш водитель Владимир подробно рассказал как устроен БРДМ, как был модифицирован и т.д. Так же было время на фотосессию возле машины) Рекомендую!
Максим
2 грудня 2016
Спасибо коллегам за такой крутой подарок! Взял с собой компанию друзей и отправились на настоящий экстрим)) На БРДМ можно преодолеть любые препятствия, даже воду, и в этом был самый главный кайф)) Когда едешь на таком железном вездеходе и тебе все по плечу!! Классно покатались! Эмоций масса. Рекомендую!
Иван
28 листопада 2016
Это невероятный заряд адреналина! Проехаться на такой махине среди цивилизованного города - настоящее приключение. Думаю, независимо от пола, будь то мужчина или девушка, все оценят такую крутую штуку!! Я лично испытал яркие эмоции и кучу впечатлений.
Коля
18 травня 2014
Здорово покатались! На воду решили не спускаться, поскольку решили не терять на время. Каждый успел поуправлять машиной. Рад, что можно было взять с собой друзей)))

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.