101188
 

Подаруй політ на повітряній кулі в групі для двох!

Запаморочливий політ на повітряній кулі над красивими околицями Києва! Аеростат підніметься на висоту 400-500 м і проведе в небі близько години. Політ для двох проходить у невеликій групі, при цьому, для усіх передбачено трансфер до місця старту та в зворотному напрямку. Повітряна прогулянка пройде над найбільш мальовничим районом Київської області — Макарівським. Внизу виявляться панорами неймовірної краси, ліси, озера та крихітні будинки. А після приземлення усіх чекає церемонія посвячення у повітроплавці, із шампанським та пам'ятними грамотами! детальніше

2 чол. до 60 хвилин Використати до 31.07.2017
2 людини
до 60 хвилин
Використати до 31.07.2017
Залежить від погоди
Доступно з 10 років
Проходить у групі

Повітряна куля у групі для двох — що це?

Незабутня подорож на великій повітряній кулі. Це дивовижна можливість насолодитися мальовничими краєвидами з висоти пташиного польоту в компанії близької людини! На борту також будуть присутні близько 4-х інших учасників польоту. Про комфортну подорож подбає професійний пілот, а по приземленню відбудеться урочиста церемонія вручення почесного диплома. Використовується обладнання відомої чеської компанії «Kubicek balloons».

Як все відбувається?

Щасливчикам належить дістатися на тренувальну базу «Київського повітроплавного товариства», яка знаходиться в 30 км від Києва по трасі Київ-Житомир. Звідси до злітного майданчика гостей доставить спеціальний автомобіль. Польоти стартують рано вранці або ввечері. Маршрут визначається заздалегідь, однак він може зміниться залежно від сили й напряму вітру. Щасливчикам випаде рідкісна можливість поглянути на приміські панорами та насолодитися прекрасною природою рідних околиць. Вони пробудуть у небі близько години, а потім на гостей чекає захоплююча церемонія посвячення у повітроплавці. Політ проходить у невеликій групі.

Трансфер до стартового майданчика

Учасники повітряної подорожі зможуть легко й комфортно дістатися до місця призначення. Трансфер від бази до злітного майданчика здійснює спеціальний автомобіль.

Супровід професіонала

Протягом усього польоту повітряною кулею буде керувати досвідчений аеронавт. Він простежить за курсом повітряної прогулянки, а також подбає про те, щоб кожен її учасник отримав незабутні враження!

Посвята в «піднебесні лицарі»

Після приземлення відбудеться урочиста церемонія посвяти в аеронавти. Усі учасники польоту отримають почесну грамоту та зможуть насолодитися келихом ігристого шампанського!

Місце проведення враження

133 відгуки від реальних людей