Подаруйте політ на повітряній кулі в групі для двох!

подарували вже 1 038 разів
2 людини
до 60 хв.
Залежить від погоди
Проходить у групі
Доступно з 10 років
Використати до 31.10.2019
Актуально весь рік

Як відбувається враження

Друзі вирушать у політ на повітряній кулі, якою керуватиме пілот-аеронавт. На борту також будуть присутні четверо інших учасників. Подорож відбудеться за заздалегідь визначеним маршрутом. Політ триватиме від півгодини до години, залежно від погодних умов. А після приземлення всіх очікує церемонія посвяти в повітроплавці з шампанським і грамотами.

Чому ми вибрали Київське повітроплавне товариство

Пілоти товариства — чемпіони України та майстри спорту з повітроплавання. Повітряна прогулянка відбуватиметься над ландшафтами Макарівського району Київської області.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

92 відгуки

Юлія
17 січня 2019
https://www.facebook.com/100003090285140
Отримали кілька сертифікатів bodo, об'єднали з доплатою і зяли політ на кулі. Враження дуже сподобалося, відкриваються гарні краєвиди, незвичайні емоціі. Після приземлення інструктор розстелив на ганку величезну шкуру дикого звіра і провів нашій групі цілий обряд посвяти як тих, хто літав у небо на повітряній кулі, нам всім роздали іменні сертифікати про політ на кулі. В завершення враження всіх пригостили шампанським, й інструктор розповів про історію повітряних куль, і які вони бувають))
Наталья
16 жовтня 2018
https://www.facebook.com/100001617064218
Хочу выразить благодарность за такое впечатление как "Полет на воздушном шаре". Хоть мечта и была, но пока она не попалась в готовом виде на Bodo, воплощать ее в жизнь я не спешила. А теперь по полету:) Красивые виды, никакого страха , ощущение спокойствия и абсолютного счастья! Мы летели над питомником с дикими животными и видели косулей, оленей и кабанчиков. Высота полета была до 500 метров и все можно было рассмотреть. Даже хотелось повыше..но пилоту виднее. Из нюансов, которые пригодятся: от горелки так жарит, что лучше брать не шапку, а какую-то плотную кепку (и то не уверена, что поможет). В любом случае не замерзните:) В завершение полета нас собрали и провели полушуточный обряд посвящения в воздухоплаватели. Это было прекрасным завершением полета.
Сергей
14 жовтня 2018
есть трансфер до места полета и обратно???
bodo
13 листопада 2018
Добрый день, Сергей. Трансфер не входит в стоимость услуги.
Ирина
14 серпня 2018
https://www.facebook.com/100003787309119
Впечатление "полет на воздушном шаре" было сюрпризом на день рождения от мужа. Мы дождались хорошей погоды и осуществили свою маленькую мечту 4 августа. Было очень классно, интересно, красивые виды и незабываемые эммоции! Очень понравился полет, совсем не страшно, высота не ощущается такой огромной, хотя мы поднимались до 675 м. Просто плывешь по воздуху, рассматриваешь все вокруг, любуешься закатом... Мы с мужем оба довольны подарком и таким необычным времяпровождением! Всем рекомендую!

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.