Подаруй вечір з вином та фондю для двох!

подарували вже 3 215 разів
2 людини
90 хв.
Використати до 31.05.2019

Як відбувається враження

Друзі вирушать до гастрономічної лавки, де візьмуть участь у дегустації та приготують делікатес швейцарської кухні. Це може бути класичне фондю або раклет на вибір. В якості основного інгредієнта для першої страви виступлять 2 види швейцарського сиру Emmentaler і Gruyere, а для другого — Raclette із натурального молока.

Чому ми вибрали гастрономічну лавку Le Komora

Заклад спеціалізується на приготуванні страв на основі сиру і вина. Всі продукти закуповуються в Швейцарії. До фондю подають вино сімейної компанії Bott Freres, відомої поєднанням традицій виноробства і сучасних технологій.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом Ви самостійно вибираєте, де отримувати враження. Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю ми також проводимо тестування якості надання послуг.

52 відгуки

Катерина
4 сентября 2018
З переліку запропонованих вражень, ми з коханим вибрали майстер клас з приготування та поїдання фондю. Що ж до вражень, смакота. Нам запропонували на вибір два швейцарських вина, сомельє про кожне з них розповів все що знав. Фондю розпочинали готувати з історії виникнення, потім зі смакування сирів, нюхання та вгадування інгредієнтів. А після поїдання шедевру. Було дійсно смачно.
Sergey
16 июля 2018
https://www.facebook.com/100002528755383
Наесться вдвоем от пуза? Легко :-D
Александр
25 февраля 2018
https://www.facebook.com/100004365246768
Впечатление нам подарили родственники на годовщину свадьбы. В уютной атмосфере гастрономической лавки Le Komora (ул.Пушкинская, 2-4/7) приветливая девушка-сомелье провела нам увлекательный мастер класс по приготовлению классического фондю сопровождая процесс приготовления интересными историями о сырах, винах и о блюде, которым мы затем насладились с большим удовольствием. Всё было очень вкусно и сытно. Теперь интересно ещё раз посетить Le Komora и попробовать раклет. Большое спасибо за ВПЕЧАТЛЕНИЕ!
Нина
20 февраля 2018
https://www.facebook.com/100003252080043
Решила подарить себе и мужу романтическую встречу с приготовлением фондю в "бутике сыра " на Пушкинской 2-4/7. Мы любим сыр. но фондю никогда не пробовали. Очень светлый интересно оформленный интерьер, неплохой выбор швейцарских сыров в витрине, ненавязчивые покупатели... Наш "гид" по-Швейцарии Константин рассказал откуда появилось "блюдо", какие сыры подходят для его приготовления и угостил швейцарским молодым вином, подробно объяснив, где выращивают виноград и чем оно отличается от знакомых нам вин. Мы не имели представления, что в Швейцарии производят вино.А потом началось "волшебство" приготовления фондю с подробным описанием нюансов , всяких специй и тонкостей. Очень познавательно и интересно. Казалось бы :просто разогрей и растопи сыр, ан нет! Блюдо превзошло все наши ожидания ! Мы побывали в маленьком уголке Швейцарии и надеемся наведываться сюда почаще! Спасибо за впечатление!

Як буде виглядати подарунок

Рожево-зелена
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката Щасливчику, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail після покупки