2655
 

Подаруй пригоду в мотузяному парку для двох!

Величезний комплекс мотузяних атракціонів, розташованих між деревами! У двох відвідувачів буде можливість підкорити одну з декількох екстремальних трас на вибір висотою від 3 до 7 метрів. Маршрути складаються з безлічі різноманітних етапів: підвісні містки, мотузкові сходи, перила, сітки, тролейні спуски. Також, в залежності від обраної локації, є і спеціальні атракціони для дітей, мотузкові будиночки і дитяча траса. При проходженні маршрутів використовується система безперервної страховки з карабіном. Проводиться попередній інструктаж.  детальніше

2 чол. 2 траси Використати до 31.07.2017
200 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 11 246 раз
2 людини
2 траси
Використати до 31.07.2017
Залежить від погоди
Екіпіровка видається на місці
Можна привести глядачів
Обмеження: - до 110 кг
Доступно з 3 років

Мотузковий парк — що це?

Сучасний комплекс атракціонів, розташованих на висоті від 3 до 7 метрів над землею. Можливість підкорити відразу декілька трас, що складаються з захоплюючих етапів у вигляді різноманітних перешкод і троллейных спусків в кінці. В якості перешкод використовуються перекидні містки, натяжні канати, мотузкові сходи, поручні і сітки. Надається професійна страхувальна система.

Як все выдбувається?

Щасливчики опиняться в сучасному мотузяному парку. Його можна буде вибрати на свій розсуд з декількох варіантів. Першим ділом, иструктор проведе невелике знайомство з технікою безпеки, видасть кожному страхувальну систему і захисні рукавиці. Потім Щасливчики зможуть відправитися назустріч пригодам, поступово просуваючись по «повітряному» маршрутом до фінішу. Щоб пройти мотузкові траси з троллейными спусками, необхідно задіяти спритність, логічне мислення та відчуття рівноваги.

Траси для дорослих + дитячі атракціони

Відвідувачів парку перевірять на «міцність» на кількох екстремальних трасах. Вони підвішені на висоті від 3 до 7 м над землею, мають безліч перешкод і тролейні спуски в кінці. Ці траси можуть скоритися як дорослим, так і дітям старше 7 років.  Для самих маленьких встановлено спеціальний «мотузковий будиночок». Споруда повністю затягнута по периметру сітками, а всередині заповнений мотузяними етапами на двох поверхах. Час перебування дитини в будиночку не обмежена.

Захоплюючі перешкоди

Любителям розваг належить насолодитися розмаїттям цікавих перешкод, які зроблять маршрут особливо захоплюючим. Наприклад, на шляху зустрінуться хисткі містки, мотузкові драбини, висять колоди, тролейні спуски та ін

Потужна страхувальна система

При проходженні трас використовуються спеціальні альпіністські системи. Вони являють собою безперервну страхувальну систему і «страхувальні вуса» на карабінах. Досить дізнатися, як ними користуватися, і можна насолоджуватися захоплюючим пригодою!

189 відгуків реальних людей