2655
 

Подаруй проходження мотузкового парку для двох!

Величезний комплекс мотузяних атракціонів, розташованих між деревами! У двох відвідувачів буде можливість підкорити одну з кількох екстремальних трас висотою від 3 до 7 метрів на вибір. Маршрути складаються з безлічі різноманітних етапів: підвісні мости, мотузкові сходи, перила, сітки, тролейні спуски. Також в залежності від обраної локації є і спеціальні атракціони для дітей, мотузкові будиночки і дитяча траса. При проходженні маршрутів використовується система безперервної страховки з карабіном. Проводиться попередній інструктаж.  детальніше...

2 люд. по 2 маршрути Використати до 31.03.2019
350 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 17 690 раз
2 людини
по 2 маршрути
Залежить від погоди
Екіпіровка видається на місці
Обмеження: до 110 кг
Доступно з 3 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.03.2019

Мотузковий парк для двох — що це?

Сучасний комплекс атракціонів, розташованих на висоті від 3 до 7 метрів над землею. Можливість підкорити відразу декілька трас, що складаються із захоплюючих етапів у вигляді різноманітних перешкод і троллейных спусків в кінці. В якості перешкод використовуються перекидні мости, натяжні канати, мотузкові сходи, поручні і сітки. Надається професійна страхувальна система.

Як все відбувається?

Щасливчики опиняться в сучасному мотузковому парку. Його можна буде обрати на свій розсуд з декількох варіантів. По-перше інструктор проведе невелике знайомство з технікою безпеки, видасть кожному страхувальну систему і захисні рукавиці. Потім Щасливчики зможуть відправитися назустріч пригодам, поступово просуваючись по «повітряному» маршруту до фінішу. Щоб пройти мотузкові траси з тролейними спусками, необхідно задіяти спритність, логічне мислення та відчуття рівноваги.

Траси для дорослих + дитячі атракціони

Відвідувачів парку перевірять на «міцність» на кількох екстремальних трасах. Вони підвішені на висоті від 3 до 7 м над землею, мають безліч перешкод і тролейні спуски в кінці. Ці траси можуть скоритися як дорослим, так і дітям старше 7 років. Для найменших встановлено спеціальний «мотузковий будиночок». Споруда повністю затягнута по периметру сітками, а всередині заповнений мотузяними етапами на двох поверхах. Час перебування дитини в будиночку не обмежена.

Захоплюючі перешкоди

Любителі розваг можуть насолодитися розмаїттям цікавих перешкод, які зроблять маршрут особливо захоплюючим. Наприклад, на шляху зустрінуться хисткі мости, мотузкові драбини, висячі колоди, тролейні спуски та ін.

Міцна страхувальна система

При проходженні трас використовуються спеціальні альпіністські системи. Вони являють собою безперервну страхувальну систему і «страхувальні вуса» на карабінах. Щасливчик дізнається, як ними користуватися і зможе насолоджуватися захоплюючою пригодою!

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
SkyPark - Мотузкові та тролейні парки
м. Дарниця, парк Перемоги, центральна алея Показати на мапі

Парк "Виноградар", перетин вул. Косенка та просп. Гонгадзе. Показати на мапі
Парк ВДНГ, пр-т Академіка Глушкова, 1 Показати на мапі
парк Пушкіна, проспект Перемоги, 40 Показати на мапі
р. Бровари, парк Перемоги, вул. Гагаріна, 20 Показати на мапі

255 відгуків

А
Алёна
9 жовтня 2018
Спасибо огромное, за яркие и незабываемые впечатления!!! Всё было очень круто. Это был подарок моей самой любимой подруге - экстремалке.. и в тот же день и мне был день рождения (подарили бесплатно 2 билета, очень приятно) мы любим острые эмоции) Все остались довольны..было и страшно и весело, насмеялись от души!!!! Инструкторам большущее СПАСИБО, вы молодцы!!!!Поэтому кто хочет острых эмоций...
Спасибо огромное, за яркие и незабываемые впечатления!!! Всё было очень круто. Это был подарок моей самой любимой подруге - экстремалке.. и в тот же день и мне был день рождения (подарили бесплатно 2 билета, очень приятно) мы любим острые эмоции) Все остались довольны..было и страшно и весело, насмеялись от души!!!! Инструкторам большущее СПАСИБО, вы молодцы!!!!Поэтому кто хочет острых эмоций вам сюда!))) P.S. Изначально немного расстроились, потому как я приобрела сертификат "Полёт на Zip-line" и при этом мне никто не сообщил что с октября эта услуга прекращает свое действие.. а мы очень этого ждали.. неприятность вышла. Но мы все таки полетаем обязательно!)

27 серпня 2018
Спасибо замечательному сайту bodo.ua - вы лучшие))) куча положительных эмоций и впечатлений))) нам очень понравилось)

31 липня 2018
Ходили с мужем. У нас было по 2 трассы на человека. Мне было страшно и перед каждым пряпядствием я говорила себе: «зачем я сюда поперлась?» но делала первый шаг и думала: « хм, не так и страшно как казалось». На вторую трасу тоже полезла ( оплачено ведь) и те же эмоции

23 липня 2018
1. Очень понравилась функция доплаты за понравившуюся услугу. 2. Веревочный парк на ВДНХ - это незабываемые впечатления. Инструктор все подробно рассказал и посоветовал трассы. 3. Прошли по две трассы, получили массу впечатлений, побороли страх высоты. Вообщем остались довольны)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Коханій
  • Другу
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень