2655
 

Подаруй пригоду в мотузяному парку для двох!

Величезний комплекс мотузяних атракціонів, розташованих між деревами! У двох відвідувачів буде можливість підкорити 2 екстремальні траси для дорослих висотою від 3 до 7 метрів. Маршрути складаються з безлічі різноманітних етапів: підвісні містки, мотузкові сходи, перила, сітки, тролейні спуски. Також, у залежності від обраної локації, є спеціальні атракціони для дітей, мотузкові будиночки та дитяча траса. При проходженні маршрутів використовується система безперервної страховки з карабіном. Проводиться попередній інструктаж.  детальніше

2 чол. до 3 годин Використати до 30.04.2017
200 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 210 182 рази
2 людини
до 3 годин
Використати до 30.04.2017
Залежить від погоди
Екіпіровка видається на місці
Можна привести глядачів
Обмеження: - до 110 кг
Доступно з 3 років

Мотузковий парк - що це?

Сучасний комплекс атракціонів, розташованих на висоті від 3 до 7 метрів над землею. Можливість підкорити одразу 2 траси, що складаються з захоплюючих етапів у вигляді різноманітних перешкод і троллейних спусків у кінці. Також використовуються перекидні містки, натяжні канати, мотузкові сходи, поручні і сітки. Надається професійна страхувальна система.

Як усе відбувається?

Щасливчики опиняться в сучасному мотузяному парку мережі SkyPark. Його можна буде обрати на свій розсуд з 3-х запропонованих - неподалік від метро «Дарниця», на Виноградарі або ВДНГ. Перш за усе, інструктор проведе невелике знайомство з технікою безпеки, видасть кожному страхувальну систему і захисні рукавиці. Потім Щасливчики зможуть відправитися назустріч пригодам, поступово просуваючись по «повітряному» маршруту до фінішу. Щоб пройти 2 мотузкові траси з тролейними спусками, необхідно підключити спритність, логічне мислення та почуття рівноваги. 

2 траси для дорослих + дитячі атракціони

Відвідувачів парку перевірять на «міцність» на 2-х екстремальних трасах. Вони підвішені на висоті від 3 до 7 м над землею, мають безліч перешкод і тролейні спуски в кінці. Ці траси можуть підкоритися як дорослим, так і дітям від 7 років. Дитячі повітряні траси є на ВДНГ. А на Дарниці й Виноградарі для найменших встановлено спеціальний «мотузковий будиночок». Ця споруда повністю затягнутя сітками по периметру, а всередині заповнена мотузяними етапами на двох поверхах. Час перебування дитини в будиночку не обмежений.

Захоплюючі перешкоди

Любителям розваг випаде нагода насолодитися розмаїттям цікавих перешкод, які зроблять маршрут особливо захоплюючим. Наприклад, на шляху зустрінуться хисткі містки, мотузкові драбини, висячі колоди, тролейні спуски та ін.

Потужна страхувальна система

Під час проходження трас використовуються спеціальні альпіністські системи. Вони представляють собою безперервну страхувальну систему і «страхувальні вуса» на карабінах. Достатньо дізнатися, як ними користуватися - і можна сміливо насолоджуватися захоплюючою пригодою!

Фотографії враження

187 відгуків реальних людей

Мотузковий парк для двох

200 грн.

Варіанти враження


Телефонуйте нам

044 593 33 22
050 419 66 75
067 403 37 26
093 170 06 39