100671
 

Велошкола для початківців

Індивідуальне заняття з катання на велосипеді з нуля. Досвідчений інструктор навчить усього, що потрібно знати, починаючи з самих азів: сідати, рушати з місця, чітко повертати і гальмувати, а також пояснить, як пересуватися в умовах міста. Для уроку навіть не знадобиться особистий велосипед — зовсім поруч, у пункті прокату видадуть відмінну модель жіночого або чоловічого байка гірського типу.  подробнее...

1 чол. 90 хвилин Використати до 31.10.2017
Неактивне враження
1 людина
90 хвилин
Залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Доступно з 5 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.10.2017

Велошкола для початківців - що це?

Унікальна можливість навчитися їздити на велосипеді усього за 1 заняття! Навчання проходить під чуйним керівництвом професійного інструктора в мальовничому парку Дружби народів. Гірський велосипед ручної роботи підбирається в індивідуальному порядку. 

Як все відбувається?

Щасливчик займатиметься на території парку Дружби народів. Там на нього чекатиме професійний інструктор, який видасть Щасливчику відповідний гірський велосипед. В індивідуальному форматі він вивчатиме основи веломистецтва у компанії справжнього профі. Спочатку тренер пояснить правила безпеки, а потім навчить, як рушати, гальмувати, повертати. А якщо в учня усе виходитиме легко, то що розповість, як користуватися передачами, долаючи бордюри та бровки.

Ексклюзивні велосипеди ручної роботи

Велосипеди провідної української компанії-велооператора «Veliki» є авторськими шедеврами досвідчених механіків. Вони особисто замовляють більшість деталей з Німеччини у всесвітньо відомого виробника «Schwinn». Усі комплектуючі - винятково високої якості, що дозволяє створювати воістину унікальні велосипеди. В арсеналі велооператора є жіночі і чоловічі моделі зі спеціальними рамами.

Навчання в парку Дружби народів

Майстер-клас проходить у парку Дружби народів. Величезна територія «зеленої зони» робить її ідеальною локацією для навчання. Тут є невеликий бульвар, круговий майданчик, невисокі бордюри - усе, що потрібно для захоплюючого катання на велосипеді!

Індивідуальний супровід інструктора

Досвідчений інструктор буде особисто навчати основам веломайстерності. Він підбере відповідний велосипед, покаже, як триматися в сідлі і утримувати рівновагу, стартувати, гальмувати і долати перешкоди.

Місце проведення враження:

Великі (парк Дружби Народів)
м. Петрівка, Парк Дружби Народів (біля Московського мосту) Показати на мапі

20 відгуків реальних людей

З
Саида
26 вересня 2016
Супер инструктор Алексей! Опытный, внимательный, терпеливый. Смог снять страх и все так обьяснить, что я в первый раз в жизни смогла сама поехать всего за один урок! СПАСИБО за фантастический для меня результат! Я живу в другом городе, в другой стране, и нашла Алексея по отзывам на Вашем сайте. Так что теперь Алексей - инструктор международного класса!!!!

Л
Людмила
19 вересня 2016
Мне очень понравилось: и процесс обучения, и полученный результат! Огромное СПАСИБО инструктору Алексею за прекрасное проведенное время и приобренное мной умение кататься на велосипеде! Мне казалось, что научиться кататься на велосипеде – это сложно, но если рядом толковый инструктор, умеющий доходчиво объяснить и поддержать (и физически , и морально!), то результат достигается буквально с первого раза!

6 вересня 2016
Не думала, что после первого занятия поеду! Но опытный инструктор преодолел мой страх упасть, дал правильные настановки и вуаля! Я проехалась сама!) И при этом я никогда не каталась не велосипеде. Так что те, кто хочет исполнить свою давнюю мечту детства-дерзайте!) А чудесный инструктор вам в этом поможет)

16 серпня 2016
Выбрали данное впечатление для ребенка, т.к. она боялась ездить/ После 5 минут занятия с Алексеем дочка прекрасно поехала себе кататься) Алексей большой умничка, имеет подход к детям. Мы ему благодарны и всем рекомендуем! Спасибо, Bodo)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень