100671
 

Подаруй урок катання на велосипеді для початківців!

Індивідуальне заняття з техніки їзди на велосипеді для новачка. Досвідчений інструктор навчить усьому, що потрібно знати, починаючи з найлегшого: як сідати, рушати з місця, вміло повертати і гальмувати, а також пояснить, як пересуватися в умовах міста. Для уроку навіть не знадобиться особистий велосипед - зовсім поруч, у пункті прокату видадуть чудову модель жіночого або чоловічого байка гірського типу.  детальніше

1 чол. 90 хвилин Використати до 31.05.2017
300 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 569 раз
1 людина
90 хвилин
Використати до 31.05.2017
Залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Можна привести глядачів
Доступно з 5 років

Велошкола для початківців - що це?

Унікальна можливість навчитися їздити на велосипеді усього за 1 заняття! Навчання проходить під чуйним керівництвом професійного інструктора в мальовничому парку Дружби народів. Гірський велосипед ручної роботи підбирається в індивідуальному порядку. 

Як це відбувається?

Щасливчик займатиметься на території парку Дружби народів. Там на нього буде чекати професійний інструктор, який видасть Щасливчику відповідний гірський велосипед. В індивідуальному форматі він вивчатиме основи веломистецтва у компанії справжнього профі. Спочатку тренер пояснить правила безпеки, а потім навчить, як рушати, гальмувати, повертати, а якщо в учня усе виходитиме легко - і як користуватися передачами, долаючи бордюри та бровки.

Ексклюзивні велосипеди ручної роботи

Велосипеди провідної української компанії-велооператора «Veliki» є авторськими шедеврами досвідчених механіків. Вони особисто замовляють більшість деталей з Німеччини у всесвітньо відомого виробника «Schwinn». Усі комплектуючі - винятково високої якості, що дозволяє створювати воістину унікальні велосипеди. В арсеналі велооператора маються жіночі і чоловічі велосипеди зі спеціальними рамами.

Навчання в парку Дружби народів

Майстер-клас проходить у парку Дружби народів. Величезна територія «зеленої зони» робить її ідеальною локацією для навчання. Тут є невеликий бульвар, круговий майданчик, невисокі бордюри - усе, що потрібно для захоплюючого катання на велосипеді!

Індивідуальний супровід інструктора

Досвідчений інструктор буде особисто навчати основам веломайстерності. Він підбере найбільш відповідний велосипед, покаже, як триматися в сідлі і утримувати рівновагу, стартувати, гальмувати і долати перешкоди.

Місце проведення враження

11 відгуків реальних людей

Велошкола для початківців

300 грн.

Варіанти враження


Телефонуйте нам

044 593 33 22
050 419 66 75
067 464 13 25
093 170 06 39