100671
 

Подаруй урок катання на велосипеді для початківців!

Індивідуальне заняття з техніки їзди на велосипеді для новачка. Досвідчений інструктор навчить усьому, що потрібно знати, починаючи з найлегшого: як сідати, рушати з місця, вміло повертати і гальмувати, а також пояснить, як пересуватися в умовах міста. Для уроку навіть не знадобиться особистий велосипед - зовсім поруч, у пункті прокату видадуть чудову модель жіночого або чоловічого байка гірського типу.  детальніше

1 чол. 90 хвилин Використати до 31.07.2017
300 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 588 раз
1 людина
90 хвилин
Використати до 31.07.2017
Залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Можна привести глядачів
Доступно з 5 років

Велошкола для початківців - що це?

Унікальна можливість навчитися їздити на велосипеді усього за 1 заняття! Навчання проходить під чуйним керівництвом професійного інструктора в мальовничому парку Дружби народів. Гірський велосипед ручної роботи підбирається в індивідуальному порядку. 

Як це відбувається?

Щасливчик займатиметься на території парку Дружби народів. Там на нього буде чекати професійний інструктор, який видасть Щасливчику відповідний гірський велосипед. В індивідуальному форматі він вивчатиме основи веломистецтва у компанії справжнього профі. Спочатку тренер пояснить правила безпеки, а потім навчить, як рушати, гальмувати, повертати, а якщо в учня усе виходитиме легко - і як користуватися передачами, долаючи бордюри та бровки.

Ексклюзивні велосипеди ручної роботи

Велосипеди провідної української компанії-велооператора «Veliki» є авторськими шедеврами досвідчених механіків. Вони особисто замовляють більшість деталей з Німеччини у всесвітньо відомого виробника «Schwinn». Усі комплектуючі - винятково високої якості, що дозволяє створювати воістину унікальні велосипеди. В арсеналі велооператора маються жіночі і чоловічі велосипеди зі спеціальними рамами.

Навчання в парку Дружби народів

Майстер-клас проходить у парку Дружби народів. Величезна територія «зеленої зони» робить її ідеальною локацією для навчання. Тут є невеликий бульвар, круговий майданчик, невисокі бордюри - усе, що потрібно для захоплюючого катання на велосипеді!

Індивідуальний супровід інструктора

Досвідчений інструктор буде особисто навчати основам веломайстерності. Він підбере найбільш відповідний велосипед, покаже, як триматися в сідлі і утримувати рівновагу, стартувати, гальмувати і долати перешкоди.

Місце проведення враження

11 відгуків реальних людей