100671
 

Подаруй урок у велошколі для початківців!

Заняття у велошколі, яке допоможе подолати страхи і навчитися тримати рівновагу на велосипеді. Урок тривалістю до 2 годин відбудеться з персональним інструктором. За цей час новачок освоїть повороти, гальмування, старт і зможе самостійно долати невеликі відстані. Майстер-клас подарує не тільки новий досвід, але і навантаження, аналогічну відвідування фітнес-центру. детальніше...

1 люд. 2 години Використати до 31.03.2019
750 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 800 раз
1 людина
2 години
Залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Доступно з 5 років
Використати до 31.03.2019

Велошкола для початківців — що це?

Навчання катанню на велосипеді дозволить новачкам відчути рівновагу. Щасливчику підберуть сучасний байк і покажуть базові елементи. Персональний інструктор навчить рушати, повертати, користуватися ручним гальмом і передачами. До кінця заняття Щасливчик зможе самостійно проїжджати невеликі відстані.

Як все відбувається?

Знайомство з байком відбудеться під керівництвом тренера школи Veloprostir. У Щасливчика буде до двох годин, щоб освоїти ази катання на велосипеді, тривалість заняття вибирається в індивідуальному порядку. Інструктор розповість технічні моменти і допоможе впоратися з хвилюванням. Поступово новачок навчиться самостійно відштовхуватися і гальмувати. Освоювати нове вміння доведеться в мальовничому парку.

Заняття з персональним інструктором

На початку заняття тренер уточнить рівень навичок Щасливчика і запропонує корисні вправи. Відпрацювання маневрів допоможе звикнути до велосипеда і відчути впевненість.

Транспорт з користю для організму

Велосипед вважається повноцінним видом транспорту, який не забруднює повітря і тренує організм. Регулярні поїздки зміцнять серцево-судинну систему і приведуть м'язи в тонус.

Новий досвід

На занятті у велошколі Щасливчик навчиться:

  • тримати рівновагу;
  • рушати;
  • гальмувати;
  • повертати.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Veloprostir - Велошкола
м. Виставковий центр, пр-т. Академіка Глушкова, 1 Показати на мапі

Березняки, вул. Миколайчука 11 Показати на мапі

29 відгуків

22 вересня 2018
Спасибо огромное Сергею за профессионализм, индивидуальный подход и конечно огромное терпение! После сегодняшнего урока, я поняла что шансы научится ездить у меня все таки есть)))

A
Anastasiia
8 липня 2018
Я была просто поражена уравню инструктажа. Сергей первокласный тренер и очень четко обясняет, что и как делать. Что очень меня обрадовало так это то, что за минут 30-40 я уже каталась на велосипеде и даже опробовала свои силы на бездорожье. Впечатления просто суппер )))) я очень, очень, очень благодарна тренеру за урок, заботу и поддержку в обучении

5 липня 2018
Очень понравилось! Долго не могла научиться ездить, но после 2 часов смогла уже уверено держать равновесие и даже преодолевать небольшие препятствия! Спасибо большое bodo и veloprostir за профессионализм и индивидуальный подход к желающим научиться!

3 червня 2018
Решили с подругой начать лето с приключения и научиться кататься на велосипеде. Благодаря внимательному и чуткому руководству инструктора Сергея я смогла вспомнить и улучшить свои навыки, а моя подруга - побороть себя и даже поехать...для первого раза очень хорошо получилось. Спасибо большое

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Коханій
  • Другу
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень