100671
 

Подаруй велошколу для початківців!

Заняття у велошколі, яке допоможе подолати страхи і навчитися тримати рівновагу на велосипеді. Урок тривалістю до 2 годин відбудеться з персональним інструктором. За цей час новачок освоїть повороти, гальмування, старт і зможе самостійно долати невеликі відстані. Майстер-клас подарує не тільки новий досвід, але і навантаження, аналогічну відвідування фітнес-центру. детальніше...

1 чол. 2 години Використати до 28.02.2018
250 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 661 раз
1 чоловік
2 години
Залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Доступно з 5 років
Використати до 28.02.2018

Велошкола для початківців — що це?

Навчання катанню на велосипеді дозволить новачкам відчути рівновагу. Щасливчику підберуть сучасний байк і покажуть базові елементи. Персональний інструктор навчить рушати, повертати, користуватися ручним гальмом і передачами. До кінця заняття Щасливчик зможе самостійно проїжджати невеликі відстані.

Як все відбувається?

Знайомство з байком відбудеться під керівництвом тренера школи Veloprostir. У Щасливчика буде до двох годин, щоб освоїти ази катання на велосипеді, тривалість заняття вибирається в індивідуальному порядку. Інструктор розповість технічні моменти і допоможе впоратися з хвилюванням. Поступово новачок навчиться самостійно відштовхуватися і гальмувати. Освоювати нове вміння доведеться в мальовничому парку.

Заняття з персональним інструктором

На початку заняття тренер уточнить рівень навичок Щасливчика і запропонує корисні вправи. Відпрацювання маневрів допоможе звикнути до велосипеда і відчути впевненість.

Транспорт з користю для організму

Велосипед вважається повноцінним видом транспорту, який не забруднює повітря і тренує організм. Регулярні поїздки зміцнять серцево-судинну систему і приведуть м'язи в тонус.

Новий досвід

На занятті у велошколі Щасливчик навчиться:

  • тримати рівновагу;
  • рушати;
  • гальмувати;
  • повертати.

Місце проведення враження:

Veloprostir - Велошкола (Арсенальна)
м. Арсенальна, вул. Лаврська, 6 Показати на мапі

23 відгуків реальних людей

Е
Евгения
12 червня 2017
Занятие просто супер! Тренер не подганяет и не заставляет делать новые элементы, пока сам к ним не готов. Подробно объясняет даже самые элементарные вещи, например, как лучше трогаться. Вобщем, спасибо ему за терпение)

С
Саида
26 вересня 2016
Супер инструктор! Опытный, внимательный, терпеливый. Смог снять страх и все так обьяснить, что я в первый раз в жизни смогла сама поехать всего за один урок! СПАСИБО за фантастический для меня результат!

Л
Людмила
19 вересня 2016
Мне очень понравилось: и процесс обучения, и полученный результат! Огромное СПАСИБО инструктору за прекрасное проведенное время и приобренное мной умение кататься на велосипеде! Мне казалось, что научиться кататься на велосипеде – это сложно, но если рядом толковый инструктор, умеющий доходчиво объяснить и поддержать (и физически , и морально!), то результат достигается буквально с первого раза!

6 вересня 2016
Не думала, что после первого занятия поеду! Но опытный инструктор преодолел мой страх упасть, дал правильные настановки и вуаля! Я проехалась сама!) И при этом я никогда не каталась не велосипеде. Так что те, кто хочет исполнить свою давнюю мечту детства-дерзайте!) А чудесный инструктор вам в этом поможет)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень