100671
 

Подаруй урок у велошколі для початківців!

Заняття у велошколі, яке допоможе подолати страхи і навчитися тримати рівновагу на велосипеді. Урок тривалістю до 2 годин відбудеться з персональним інструктором. За цей час новачок освоїть повороти, гальмування, старт і зможе самостійно долати невеликі відстані. Майстер-клас подарує не тільки новий досвід, але і навантаження, аналогічну відвідування фітнес-центру. детальніше...

1 люд. 2 години Використати до 30.09.2018
450 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 750 раз
1 людина
2 години
Залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Доступно з 5 років
Використати до 30.09.2018

Велошкола для початківців — що це?

Навчання катанню на велосипеді дозволить новачкам відчути рівновагу. Щасливчику підберуть сучасний байк і покажуть базові елементи. Персональний інструктор навчить рушати, повертати, користуватися ручним гальмом і передачами. До кінця заняття Щасливчик зможе самостійно проїжджати невеликі відстані.

Як все відбувається?

Знайомство з байком відбудеться під керівництвом тренера школи Veloprostir. У Щасливчика буде до двох годин, щоб освоїти ази катання на велосипеді, тривалість заняття вибирається в індивідуальному порядку. Інструктор розповість технічні моменти і допоможе впоратися з хвилюванням. Поступово новачок навчиться самостійно відштовхуватися і гальмувати. Освоювати нове вміння доведеться в мальовничому парку.

Заняття з персональним інструктором

На початку заняття тренер уточнить рівень навичок Щасливчика і запропонує корисні вправи. Відпрацювання маневрів допоможе звикнути до велосипеда і відчути впевненість.

Транспорт з користю для організму

Велосипед вважається повноцінним видом транспорту, який не забруднює повітря і тренує організм. Регулярні поїздки зміцнять серцево-судинну систему і приведуть м'язи в тонус.

Новий досвід

На занятті у велошколі Щасливчик навчиться:

 • тримати рівновагу;
 • рушати;
 • гальмувати;
 • повертати.

Місце проведення враження:

Veloprostir - Велошкола
м. Виставковий центр, пр-т. Академіка Глушкова, 1 Показати на мапі
Березняки, вул. Миколайчука 11 Показати на мапі

25 відгуків реальних людей

М
Марина
20 жовтня 2017
Осталась в полном восторге! Я не ожидала, что смогу большую часть занятия ездить, сама). До этого занятия у меня были попытки научиться ездить на велосипеде, но увы. У меня был инструктор Сергей. Большое ему спасибо за его терпение, понимание и профисионализм!

В
Виталий
1 вересня 2017
Урок прошёл потрясающе, инструктор настоящий профессионал и хороший учитель. Благодаря нему смог побороть заложенный с детства страх перед велосипедом! Благодаря нему я открыл новый источник удовольствия для себя)) спасибо!)

Е
Евгения
12 червня 2017
Занятие просто супер! Тренер не подганяет и не заставляет делать новые элементы, пока сам к ним не готов. Подробно объясняет даже самые элементарные вещи, например, как лучше трогаться. Вобщем, спасибо ему за терпение)

С
Саида
26 вересня 2016
Супер инструктор! Опытный, внимательный, терпеливый. Смог снять страх и все так обьяснить, что я в первый раз в жизни смогла сама поехать всего за один урок! СПАСИБО за фантастический для меня результат!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

 • Червона
 • Синя
 • Жовта
 • Фіолетова
 • Happy gift
 • Коханій
 • Коханому
 • Другу
 • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень