Подаруйте велодень для двох!

подарували вже 95 рази
2 людини
1 день
Використати до 31.10.2019
Форма одягу – спортивна
Актуально з весни

Як відбувається враження

У розпорядженні спортсменів опиниться пара велосипедів. На них можна буде кататися з 9:00 до 21:00. У центрі прокату приятелям допоможуть підібрати транспорт залежно від навичок і побажань. Після їм проведуть інструктаж. Їздити можна всім містом, тому вибір маршруту залишається за друзями. За необхідності кожному видадуть шолом.

Чому ми вибрали центр велопрокату «Велики»

Це перша мережа в Україні, яка займається одночасно прокатом, продажами й сервісним обслуговуванням велосипедів. У Києві розташовані кілька центрів прокату. Для маленьких спортсменів є спеціальні велокрісла.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

1 відгук

Виктория
7 серпня 2018
Спасибо большое любимому за подарок! Из предложенных впечатлений выбрала велодень. Люблю кататься на велосипеде с детства, но в Киеве своего велосипеда нет, поэтому очень обрадовалась такой возможности. Очень полезный и веселый выходной получился! Спасибо за супер сервис, Бодо!

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.