Подаруйте вечерю в італійському ресторані!

подарували вже 6 473 рази
1000 грн 2 люд. не обмежено
2 людини
не обмежено
Використати до 30.11.2019

Як відбувається враження

Офіціант проведе пару за столик і запропонує вибрати частування на суму сертифіката. Гості зможуть замовити будь-які страви, крім акційних і спеціальних пропозицій, а також позицій із «зірочкою». У меню представлені традиційні закуски, овочеві та м`ясні салати, фірмові пасти та десерти. Гості зможуть скуштувати страви як за класичними рецептами, так і за авторськими, які пропонує шеф-кухар ресторану.

Чому ми вибрали ресторан Carpaccio

Інтер'єр закладів витриманий у європейському стилі: тут багато світла й простору, мінімалістичний декор. Для приготування кухарі використовують інгредієнти від італійських виробників — сири, ковбаси й олії.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

179 відгуків

Юлия
19 березня 2019
Поужинали с мужем в ресторане carpaccio .Все было очень вкусно,красивая подача ,прекрасное обслуживание!спасибо bodo за восхитительное впечатление⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Владимир
19 березня 2019
https://www.facebook.com/100003161448256
Все было очень хорошо. Уютное место, приветливый персонал.
Мила
18 березня 2019
Обслуживание на высоте. Достойная кухня, эффектная подача ,расслабляющая обстановка,качественная работа официантов.Приятно,когда делом занимаются профессионально. Успехов и процветания.
Ирина
18 березня 2019
Спасибо, все было хорошо. Приветливые официанты, уютная атмосфера в ресторане, вкусные блюда!)

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.