102351
 

Подаруй урок їзди на Harley-Davidson!

Майстер-клас на легендарному Harley-Davidson для справжніх екстремалів! Під час заняття тривалістю 1 годину буде можливість отримати базові навички керування цим мотоциклом або відточити майстерність для досвідчених байкерів. Урок на Harley-Davidson Sportster 883R проводить персональний інструктор. детальніше...

1 чол. до 60 хв Використати до 28.02.2018
2 500 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 213 раз
1 чоловік
до 60 хв
Залежить від погоди
Все необхідне видається
Доступно з 18 років
Використати до 28.02.2018

Урок на Harley-Davidson — що це?

Можливість відчути себе справжнім байкером за кермом класичного мотоцикла — Sportster 883 Roadster. Інструктор проведе невелику теоретичну підготовку, після чого запропонує відпрацювати корисні поради на практиці. Щасливчику видадуть всю необхідну екіпіровку.

Як все відбувається?

Урок на Harley-Davidson відбудеться на треку «Феофанія» в Голосіївському районі і триватиме 1 годину. Спочатку Щасливчика чекає знайомство з Harley-Davidson Sportster 883R, короткий вступний бриф по будові цієї моделі та інтенсив з керування мотоциклом. Інструктор пояснить і покаже все, що необхідно для самостійного управління байком. На цьому теоретична частина закінчується. Увесь час — близько 40 хвилин — Щасливчик зможе присвятити катання на легендарному «Харлеї».

Урок їзди на легендарному Harley-Davidson

Модель Harley-Davidson Sportster 883 Roadster — яскравий представник американського бренду, сучасна класика. Потужний V-образний двигун, утробний рик вихлопу, стримано-агресивний вигляд, технічна досконалість в кожній деталі. Майстер-клас на «Харлеї» — це можливість покататися на мотоциклі прославленої марки.

Майстер-клас від кращих райдерів

Заняття проводять досвідчені інструктори. Відпрацьована програма майстер-класу, постійне вдосконалення власних навичок та участь у спортивних змаганнях гарантують, що урок буде максимально цікавим та насиченим!

Індивідуальна програма заняття

В залежності від побажань і рівня підготовки інструктор складе персональну програму для Щасливчика. Спочатку буде теоретична частина, а потім — можливість самому сісти за кермо байка.

Місце проведення враження:

Fun Rider - Мотошкола
вул. Метрологічна, 12в Показати на мапі

1 відгук

Т
Толик
3 березня 2017
Жена подарила коробку с впечатлениями на 14 февраля. Я даже не задумываясь выбрал урок на Харлее. У меня у самого есть мотоцикл, но Харлей это совершенно другой уровень. Ход у мотоцикла хороший и мягкий, повороты даются очень легко. Всем советую попробовать!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень