102351
 

Подаруй урок їзди на Harley-Davidson!

Майстер-клас на легендарному Harley-Davidson для справжніх екстремалів! Під час заняття тривалістю 1 годину буде можливість отримати базові навички керування цим мотоциклом або відточити майстерність для досвідчених байкерів. Урок на Harley-Davidson Sportster 883R проводить персональний інструктор. детальніше...

1 люд. до 60 хв Використати до 31.01.2019
2 500 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 686 раз
1 людина
до 60 хв
Залежить від погоди
Все необхідне видається
Доступно з 18 років
Використати до 31.01.2019

Урок на Harley-Davidson — що це?

Можливість відчути себе справжнім байкером за кермом класичного мотоцикла — Sportster 883 Roadster. Інструктор проведе невелику теоретичну підготовку, після чого запропонує відпрацювати корисні поради на практиці. Щасливчику нададуть все необхідне екіпірування.

Як все відбувається?

Урок на Harley-Davidson відбудеться на треку «Феофанія» в Голосіївському районі й триватиме 1 годину. Спочатку на Щасливчика чекає знайомство з Harley-Davidson Sportster 883R, короткий вступний бриф з будови цієї моделі та інтенсив із керування мотоциклом. Інструктор пояснить і покаже все, що необхідно для самостійного управління байком. На цьому теоретична частина закінчується. Увесь час — близько 40 хвилин — Щасливчик зможе присвятити катанню на легендарному «Харлеї».

Урок їзди на легендарному Harley-Davidson

Модель Harley-Davidson Sportster 883 Roadster — яскравий представник американського бренду, сучасна класика. Потужний V-образний двигун, утробний рик вихлопу, стримано-агресивний вигляд, технічна досконалість у кожній деталі. Майстер-клас на «Харлеї» — це можливість покататися на мотоциклі прославленої марки.

Майстер-клас від кращих райдерів

Заняття проводять досвідчені інструктори. Відпрацьована програма майстер-класу, постійне вдосконалення власних навичок та участь у спортивних змаганнях гарантують, що урок буде максимально цікавим та насиченим!

Індивідуальна програма заняття

У залежності від побажань і рівня підготовки інструктор складе персональну програму для Щасливчика. Спочатку буде теоретична частина, а потім — можливість самому сісти за кермо байка.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Respect Industry - Мотошкола
вул. Метрологічна, 12в Показати на мапі

8 відгуків

Г
Галина
1 липня 2018
Враження неперевершені. Велика подяка інструктору Юрію та компанії bodo. Організація на високому рівні.

А
Анатолий
1 червня 2018
Спасибо за организацию урока. Прекрасные инструктора, все в назначенное время, хороший байк. Впечатлений море!

А
Александр
30 травня 2018
Огромное спасибо за предоставленную возможность проехаться на Харлее! Юре инструктору, персональное спасибо! Организация на высоте, впечатлений масса. Подумываю "закрепить эффект" еще раз.

24 жовтня 2017
Супер

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Happy gift
  • Коханій
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень