102351
 

Подаруй урок їзди на Harley-Davidson!

Майстер-клас на легендарному Harley-Davidson для справжніх екстремалів! Під час заняття тривалістю 1 годину буде можливість отримати базові навички керування цим мотоциклом або відточити майстерність для досвідчених байкерів. Урок на Harley-Davidson Sportster 883R проводить персональний інструктор. детальніше...

1 люд. до 60 хв Використати до 30.09.2018
2 500 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 474 раз
1 людина
до 60 хв
Залежить від погоди
Все необхідне видається
Доступно з 18 років
Використати до 30.09.2018

Урок на Harley-Davidson — що це?

Можливість відчути себе справжнім байкером за кермом класичного мотоцикла — Sportster 883 Roadster. Інструктор проведе невелику теоретичну підготовку, після чого запропонує відпрацювати корисні поради на практиці. Щасливчику нададуть все необхідне екіпірування.

Як все відбувається?

Урок на Harley-Davidson відбудеться на треку «Феофанія» в Голосіївському районі й триватиме 1 годину. Спочатку на Щасливчика чекає знайомство з Harley-Davidson Sportster 883R, короткий вступний бриф з будови цієї моделі та інтенсив із керування мотоциклом. Інструктор пояснить і покаже все, що необхідно для самостійного управління байком. На цьому теоретична частина закінчується. Увесь час — близько 40 хвилин — Щасливчик зможе присвятити катанню на легендарному «Харлеї».

Урок їзди на легендарному Harley-Davidson

Модель Harley-Davidson Sportster 883 Roadster — яскравий представник американського бренду, сучасна класика. Потужний V-образний двигун, утробний рик вихлопу, стримано-агресивний вигляд, технічна досконалість у кожній деталі. Майстер-клас на «Харлеї» — це можливість покататися на мотоциклі прославленої марки.

Майстер-клас від кращих райдерів

Заняття проводять досвідчені інструктори. Відпрацьована програма майстер-класу, постійне вдосконалення власних навичок та участь у спортивних змаганнях гарантують, що урок буде максимально цікавим та насиченим!

Індивідуальна програма заняття

У залежності від побажань і рівня підготовки інструктор складе персональну програму для Щасливчика. Спочатку буде теоретична частина, а потім — можливість самому сісти за кермо байка.

Місце проведення враження:

Fun Rider - Мотошкола
вул. Метрологічна, 12в Показати на мапі

5 відгуків реальних людей

24 жовтня 2017
Супер

4 жовтня 2017
Подарила впечатление папе на день рождения. Он радовался, как школьник. Хороший сервис, отличный тренер Юрий, ему отдельное спасибо.

А
Андрей
20 вересня 2017
Мне друзья подарили на день рождение катание на харлее, до этого не водил мотоцикл, только скутер. Инструктор очень доходчиво, спокойно и качественно объяснил правила управления, технику безопасности, контр руление, и уже через 20 минут я наматывал круги на треке. Остался очень доволен организацией.

А
Александр
18 вересня 2017
Все было супер, как обслуживание Ваших специалистов, так и инструктор по обучению!!! Ещё раз большое спасибо

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень