Подаруйте урок масажу для двох!

подарували вже 885 рази
700 грн 2 люд. 2 години
2 людини
2 години
Доступно з 18 років
Використати до 31.10.2019
Не рекомендується вагітним
Все необхідне видається

Як відбувається враження

Спеціаліст складе програму заняття та пояснить теоретичні основи. Потім він запропонує перейти до практики. Пара по черзі відпрацює масажні методики одне на одному. Майстер покаже, як правильно розминати голову, шийно-комірцеву зону, м'язи спини та стопи. При необхідності спеціаліст внесе зміни в програму — замінить легкі техніки більш складними, додасть цікаві прийоми та незвичайні методики.

Чому ми вибрали естетологічний центр здоров'я «Золотий мандарин»

Перед початком процедури кожному нададуть рушники та одноразові капці. Комплекс розташований у центрі Києва, недалеко від ст. м. «Майдан Незалежності». Заняття проводить професійний масажист.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

19 відгуків

Елена
15 лютого 2019
Были на уроке массажа с мужем! Салон очень понравился - все очень уютно, чисто и аккуратно. Массажистка Лиля прекрасно провела для нас урок, детально отвечала на все вопросы. После урока - отличное настроение и самочувствие! Спасибо за впечатление!
Семён
13 лютого 2019
Помогли найти, пройти за арку нужно было, 2 раза перезванивали с салона, забота ощущалась ещё до начала услуги. Нам все понравилось.
Марина
10 лютого 2019
https://www.facebook.com/100002994994570
Впечатление понравилось. Очень приятный доброжелательный персонал. Расслабляющая и располагающая атмосфера. Рекомендую каждой влюбленной паре посетить этот урок! Узнав все тонкости массажа вы станете еще ближе и незаменимие друг для друга.
Мария
4 лютого 2019
https://www.facebook.com/100003075971392
Всё очень понравилось. Хороший салон, мастер очень приятная.

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.