Подаруй турецький мильний масаж!

подарували вже 17 399 разів
1 людина
до 60 хв.
Не рекомендується вагітним
Доступно з 18 років
Все необхідне видається
Використати до 31.05.2019

Як відбувається враження

Перед початком процедури майстер надасть клієнту одноразові капці та пештемаль — турецьке простирадло. Потім він проведе його в спеціальну розігріваючих кімнату — харарет, де можна розпаритися. Після фахівець очистить шкіру рукавичкою кесе і зробить масаж збитою піною на основі оливкової олії.

Чому варто спробувати турецький масаж

SPA процедури будуть проходити в традиційному турецькому хаммамі, що поєднує високу вологість із низькою температурою. Все обладнання лазні виготовлено з каменю, в тому числі масажний стіл, а стіни й лави викладені різнокольоровою мозаїкою. Мильний масаж із рукавичкою кесе надає позитивний ефект всьому організму: глибоко зволожує шкіру за рахунок оливкової олії, поліпшує мікроциркуляцію крові й знімає втому.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом Ви самостійно вибираєте, де отримувати враження. Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю ми також проводимо тестування якості надання послуг.

224 відгуки

Надія
23 октября 2018
Під враженням від відпочинку у хаммамі по вул. Празькій, 31. Привітний та кваліфікований персонал. Дякую адміністратору Ользі за гостинність. Особливо хотіла б відзначити професійний підхід масажистки Ольги. Шановні, все було неперевершено, на високому професійному рівні і разом з тим дуже душевно. Під враженням третій день. РЕКОМЕНДУЮ!
Алина
25 августа 2018
Вiдвiдала турецький масаж на Малевича, неймовiрно позитивнi враження, незабутнiй вiдпочинок та заряд енергiï! Дуже вдячна дiвчинi Aльонi, яка виконувала масаж за особистий пiдхiд та мега позитивний настрiй!
Марина
20 августа 2018
https://www.facebook.com/100001368282562
Была на массаже на Харьковском шоссе. Персонал очень дружелюбный, массаж понравился.
Татьяна
11 августа 2018
Вчера посетила «Золотой хамам». Удивила атмосфера заведения, ты полностью принадлежишь только себе и своим ощущениям. Ничего лишнего, переступая порог сразу растворяешься в умиротворении. Спасибо. В такое заведение хочется возвращаться.

Як буде виглядати подарунок

Рожево-зелена
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката Щасливчику, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail після покупки