2160
 

Подаруй турецький масаж!

Цілих 2 процедури в 1: розпарювання у східній лазні хаммам і турецький масаж-пілінг всього тіла з використанням рукавички «кесе». Розкішна мозаїчна парна відрізняється комфортним температурним режимом: при позначці градусника всього +40-50С вологість досягає майже 100%. Масаж виконується досвідченим майстром на спеціальному кам'яному столі з підігрівом, що дозволить як слід розслабитися. Піна для нього збивається з мила на основі оливкової олії. Подібне поєднання інтенсивного пропрацювання і зволожуючих «компонентів» гарантує відчутний цілющий ефект: тіло повністю розслабиться, зарядиться життєвими силами, а шкіра стане більш оксамитовою на дотик. детальніше

1 чол. до 60 хвилин Використати до 31.07.2017
500 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 8 677 раз
1 людина
до 60 хвилин
Використати до 31.07.2017
Все необхідне видається
Не рекомендується вагітним

Турецький масаж — що це?

Божественний комплекс СПА-процедур у кращих східних традиціях. Включає такі сеанси як розпарювання в турецькій парній, глибокий пілінг за допомогою рукавички з тканини «кесе» і ніжний масаж всього тіла з мильною піною. Враження проходить в салонах елітної мережі «Золотий хаммам» — можна вибрати один із 3-х салонів з найбільш зручним місцем розташування.

Як все відбувається?

Спочатку Щасливчику зможе насолодитися м'яким паром в головній кімнаті хаммама — «харареті». Тут розташовані мозаїчні лави, оздоблені внутрішнім підігрівом, а через спеціальні отвори надходить пар з аромадодатками. Через 15-20 хвилин Щасливчик розташується на теплому кам'яної столі, де його обіллють водою кімнатної температури. Потім можна насолодитися ніжними дотиками турецької рукавички «кесе». Такий пілінг зробить шкіру ніжною, як у дитини. Тіло Щасливчика покриють рясною піною, збитою зі спеціального мила на основі оливкової олії. Тепер майстер виконає приємний масаж.

Автентична турецька парна

СПА-процедури будуть проходити в традиційному турецькому хаммамі, який поєднує високу вологість із низькою температурою. Все обладнання лазні виготовлено з каменю, в тому числі масажний стіл, а стіни та лави викладені різнокольоровою мозаїкою.

Унікальна техніка турецького мильного масажу

Найприємніша частина комплексу лазневих процедур — мильний масаж! Його особливість — цілющий вплив спеціального мила на шкіру. Завдяки натуральним компонентам у складі, досягається ефект рясного зволоження!

Все включено: простирадла та капці видаються!

Зовсім не потрібно думати, що взяти з собою — достатньо просто прийти і отримати задоволення. Одноразова білизна також додається. Залежно від особистих побажань, майстром може бути як чоловік, так і жінка.

167 відгуків реальних людей