Подаруй майстер-клас ліплення з полімерної глини!

подарували вже 5 101 разів
1 людина
2 години
Проходить у групі
Доступно з 9 років
Використати до 31.05.2019

Як відбувається враження

Навчання основам ліплення з полімерної глини. На уроці майстер видасть усі необхідні матеріали та навчить надавати глині ​​бажану форму. Новачок створить квіткову композицію із пластичного матеріалу, а потім перетворить її на аксесуар. На вибір пропонується дві техніки:

  • японський метод з глини Clay Craft by Deco (для новачків);
  • техніка холодного фарфору Luna Clay, Modern Clay (для тих, у кого вже є навички роботи з глиною).

Чому ми вибрали «Школу ліплення з полімерної глини»

Студія розташована в центрі столиці — на Печерську. Заняття проводить Вікторія Коновалова — перший в Україні інструктор з ліплення з глини Clay Craft by Deco. Під час уроку використовуються високоякісні матеріали. Вони застигають самостійно, тому готовий виріб не вимагає додаткової обробки — його можна відразу забрати додому.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

101 відгук

Оксана
6 серпня 2018
Получили с дочкой массу удовольствия, положительных эмоций и впечатлений во время посещения мастер-класса по лепке цветов из полимерной глины! Очччччень понравилось!
Злата
23 липня 2018
Сьогодні вперше відвідали майстер-клас ліпки квітів із полімерної глини. Дуже приємні враження, ми набралися досвіду від заняття і забрали з собою справжні шедеври!) Рекомендую - ви будете в захваті!
Яна
6 липня 2018
https://www.facebook.com/100001863624255
Очень понравился мастер-класс по изготовлению цветов из полимерной глины. Это же настоящее волшебство: видеть, как из куска материала под умелым руководством мастера рождается цветок! Очень благодарна Бодо за чудесную возможность прикоснуться к этому удивительному миру!
Наталия
2 липня 2018
https://www.facebook.com/100008201580400
Добрый день! Это впечатление я подарила маме на 8 Марта! Она человек творческий и я хотела чтоб она научилась чему-то новому... Нам оченьььь понравилась техника, легко и вдохновляюще)) потрясающе что за такое короткое время мы вместе сделали живой подарок-память на всю жизнь... Спасибо!)

Як буде виглядати подарунок

Новорічна
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.