101091
 

Подаруй майстер-клас по виготовленню квітів з японської глини!

Групове заняття з основ створення виробів з полімерної глини. Зліплений квітка буде виглядати, як живий, адже пластичність цього матеріалу здатна передати кожну прожилку на листочках і все витонченість пелюсток. Про всі нюанси роботи розповість один з кращих майстрів України — Вікторія Коновалова. На вибір вона допоможе освоїти японську техніку ліплення з глини Clay Craft by Deco (для новачків) або ж холодного фарфору Luna Clay, Modern Clay (для тих, у кого вже є навички роботи з глиною). Використовуючи отримані навички, належить створити унікальну квіткову композицію, яку при бажанні можна перетворити в кулон, брошка або шпильку. детальніше

1 чол. 2 години Використати до 31.07.2017
300 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 2 910 раз
1 людина
2 години
Використати до 31.07.2017
Все необхідне видається
Доступно з 9 років
Проходить у групі

Квіти з полімерної глини - що це?

Навчання основам ліплення з полімерної глини. Даний матеріал — це спеціальний «пластик» для ліплення та моделювання різних витворів ручної роботи. Заняття проводить один із кращих майстрів України і справжній професіонал своєї справи - Вікторія Коновалова. Можливість навчитися однієї з технік ліплення на вибір: японське ліплення з Clay Craft by Deco або метод холодного фарфору Luna Clay, Modern Clay. Готову квіткову композицію можна перетворити у модний аксесуар або ексклюзивний сувенір. Заняття проходить у невеликій групі.

Як усе відбувається?

Щасливчик відвідає сучасну арт-студію, яка розташовується у самому центрі столиці - на Печерську. Тут на нього чекає знайомство з професійним майстром, який пройшов курс навчання в Бангкоку. Потім Щасливчику належить вибрати техніку, у якій він власноруч зробить авторське виріб. Згодом майстер надасть усі необхідні матеріали та навчить правильно поводитися з полімерною глиною, розповість, як надавати їй різну форму. Під час заняття можна самостійно створити квіткову композицію, перетворивши її у стильний аксесуар або сувенір! 

Природність виробу

Старовинна техніка дозволяє створювати неймовірно витончені вироби! Матеріал та методика роботи з цією глиною розроблені і запатентовані у Японії понад 30 років тому. Квіти, зліплені з цього матеріалу, складно відрізнити від справжніх. А пелюстки зберігають природну прозорість завдяки матеріалу, що передає найдрібніші прожилки. 

Полімерна глина на вибір

Для ліплення виробів використовується тільки високоякісна полімерна глина. На вибір запропонують:

  • холодний фарфор Luna Clay, Modern Clay — для тих, у к ого вже є навички роботи с полімерною глиною
  • японську полімерну глину Clay Craft by Deco — для новачків

Головна відмінність цих матеріалів від інших аналогів у тому, що вони володіють незвичайною властивістю самозатвердання. А отже, вироби не потребують додаткового випалу, одразу ж приймаючи і зберігаючи потрібну форму. 

Прикраса на вибір

Техніка ліплення допоможе визначити предмет творчості. З полімерної глини можна створити затискач або ободок для волосся, браслет або свічку. Вибравши ліплення з холодного фарфору, учень зможе змайструвати кільце або кулон, прикрасу для волосся або інтер'єрну композицію у маленькому горщику. Готовий виріб можна одразу ж забрати додому.

Місце проведення враження

76 відгуків реальних людей