Подаруйте майстер-клас ліплення з полімерної глини!

подарували вже 5 318 разів
1 людина
2 години
Проходить у групі
Доступно з 9 років
Використати до 31.10.2019
Все необхідне видається

Як відбувається враження

Навчання основам ліплення з полімерної глини. На уроці майстер видасть усі необхідні матеріали та навчить надавати глині ​​бажану форму. Новачок створить квіткову композицію із пластичного матеріалу, а потім перетворить її на аксесуар. На вибір пропонується дві техніки:

  • японський метод з глини Clay Craft by Deco (для новачків);
  • техніка холодного фарфору Luna Clay, Modern Clay (для тих, у кого вже є навички роботи з глиною).

Чому ми вибрали «Школу ліплення з полімерної глини»

Студія розташована в центрі столиці — на Печерську. Заняття проводить інструктор з ліплення з глини Clay Craft by Deco. Під час уроку використовуються високоякісні матеріали. Вони застигають самостійно, тому готовий виріб не вимагає додаткової обробки — його можна відразу забрати додому.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

110 відгуків

Наталья
12 лютого 2019
Осталась очень довольна. Девушка - мастер своего дела. Очень понятное объясняет и терпеливо исправляет наши погрешности.
Марія
4 лютого 2019
Дякую за чудовий майстер-клас! Цікава техніка, приємно працювати з матеріалом. Додому пішла з прекрасною заколкою у вигляді квітки. Була дуже вражена шедеврами, які можна створити з полімерної глини! Обов'язково спробую в майбутньому ще)
Ирина
1 лютого 2019
В восторге от того, что оказывается можно сделать, с казалось бы, простой полимерной глины. Очень довольна впечатлением, запомнилось)
Ольга
28 січня 2019
https://www.facebook.com/100001622689414
Очень понравился мастер класс.

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.