101091
 

Подаруй майстер-клас ліплення з полімерної глини!

Групове заняття з основ створення виробів із полімерної глини. Зліплена квітка виглядатиме, як жива, адже пластичність цього матеріалу здатна передати кожну прожилку на листочках і всю витонченість пелюсток. Про всі нюанси роботи розповість один із кращих майстрів України — Вікторія Коновалова. На вибір вона допоможе опанувати японську техніку ліплення з глини Clay Craft by Deco (для новачків) або ж холодної порцеляни Luna Clay, Modern Clay (для тих, у кого вже є навички роботи з глиною). Використовуючи отримані навички, належить створити унікальну квіткову композицію, яку за бажання можна перетворити на кулон, брошку або шпильку. детальніше...

1 люд. 2 години Використати до 31.03.2019
300 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 4 930 раз
1 людина
2 години
Все необхідне видається
Проходить у групі
Доступно з 9 років
Використати до 31.03.2019

Квіти з полімерної глини  що це?

Навчання основам ліплення з полімерної глини. Даний матеріал — спеціальний «пластик» для ліплення та моделювання різних витворів ручної роботи. Заняття проводить один із кращих майстрів України і справжній професіонал своєї справи — Вікторія Коновалова. Можливість навчитися однієї з технік ліплення на вибір: японське ліплення з Clay Craft by Deco або метод холодної порцеляни Luna Clay, Modern Clay. Готову квіткову композицію можна перетворити на модний аксесуар або ексклюзивний сувенір. Заняття проходить у невеликій групі.

Як все відбувається?

Щасливчик відвідає сучасну арт-студію, яка розташована у самому центрі столиці — на Печерську. Тут на нього чекає знайомство з професійним майстром, який пройшов курс навчання в Бангкоку. Потім Щасливчикові належить обрати техніку, в якій він власноруч зробить авторський виріб. Потім майстер надасть усі необхідні матеріали та навчить правильно поводитися з полімерною глиною, розповість, як надавати їй різної форми. Під час заняття можна самостійно створити квіткову композицію, перетворивши її на стильний аксесуар або сувенір! 

Природність виробу

Старовинна техніка дозволяє створювати неймовірно витончені вироби! Матеріал та методика роботи з цією глиною розроблені й запатентовані в Японії понад 30 років тому. Квіти, зліплені з цього матеріалу, складно відрізнити від справжніх. А пелюстки зберігають природну прозорість завдяки матеріалові, що передає найдрібніші прожилки. 

Полімерна глина на вибір

Для ліплення виробів використовується тільки високоякісна полімерна глина. На вибір запропонують:

  • холодну порцеляну Luna Clay, Modern Clay — для тих, у кого вже є навички роботи с полімерною глиною;
  • японську полімерну глину Clay Craft by Deco — для новачків.

Головна відмінність цих матеріалів від інших аналогів у тому, що вони володіють незвичайною властивістю самозатвердіння. А отже, вироби не потребують додаткового випалу, одразу ж приймаючи й зберігаючи потрібну форму. 

Прикраса на вибір

Техніка ліплення допоможе визначити предмет творчості. З полімерної глини можна створити затискач або обідок для волосся, браслет або свічку. Обравши ліплення з холодної порцеляни, учень зможе змайструвати каблучку або кулон, прикрасу для волосся або інтер'єрну композицію у маленькому горщику. Готовий виріб можна одразу ж забрати додому.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Школа ліплення з полімерних матеріалів
м. Печерська, б-р Лесі Українки, 28 Показати на мапі

101 відгук

О
Оксана
6 серпня 2018
Получили с дочкой массу удовольствия, положительных эмоций и впечатлений во время посещения мастер-класса по лепке цветов из полимерной глины! Очччччень понравилось!

З
Злата
23 липня 2018
Сьогодні вперше відвідали майстер-клас ліпки квітів із полімерної глини. Дуже приємні враження, ми набралися досвіду від заняття і забрали з собою справжні шедеври!) Рекомендую - ви будете в захваті!

6 липня 2018
Очень понравился мастер-класс по изготовлению цветов из полимерной глины. Это же настоящее волшебство: видеть, как из куска материала под умелым руководством мастера рождается цветок! Очень благодарна Бодо за чудесную возможность прикоснуться к этому удивительному миру!

Н
Наталия
2 липня 2018
Добрый день! Это впечатление я подарила маме на 8 Марта! Она человек творческий и я хотела чтоб она научилась чему-то новому... Нам оченьььь понравилась техника, легко и вдохновляюще)) потрясающе что за такое короткое время мы вместе сделали живой подарок-память на всю жизнь... Спасибо!)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Коханій
  • Другу
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень