101091
 

Подаруй майстер-клас ліплення з полімерної глини!

Групове заняття з основ створення виробів із полімерної глини. Зліплена квітка виглядатиме, як жива, адже пластичність цього матеріалу здатна передати кожну прожилку на листочках і всю витонченість пелюсток. Про всі нюанси роботи розповість один із кращих майстрів України — Вікторія Коновалова. На вибір вона допоможе опанувати японську техніку ліплення з глини Clay Craft by Deco (для новачків) або ж холодної порцеляни Luna Clay, Modern Clay (для тих, у кого вже є навички роботи з глиною). Використовуючи отримані навички, належить створити унікальну квіткову композицію, яку за бажання можна перетворити на кулон, брошку або шпильку. детальніше...

1 люд. 2 години Використати до 31.07.2018
300 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 4 382 раз
1 людина
2 години
Все необхідне видається
Проходить у групі
Доступно з 9 років
Використати до 31.07.2018

Квіти з полімерної глини  що це?

Навчання основам ліплення з полімерної глини. Даний матеріал — спеціальний «пластик» для ліплення та моделювання різних витворів ручної роботи. Заняття проводить один із кращих майстрів України і справжній професіонал своєї справи — Вікторія Коновалова. Можливість навчитися однієї з технік ліплення на вибір: японське ліплення з Clay Craft by Deco або метод холодної порцеляни Luna Clay, Modern Clay. Готову квіткову композицію можна перетворити на модний аксесуар або ексклюзивний сувенір. Заняття проходить у невеликій групі.

Як все відбувається?

Щасливчик відвідає сучасну арт-студію, яка розташована у самому центрі столиці — на Печерську. Тут на нього чекає знайомство з професійним майстром, який пройшов курс навчання в Бангкоку. Потім Щасливчикові належить обрати техніку, в якій він власноруч зробить авторський виріб. Потім майстер надасть усі необхідні матеріали та навчить правильно поводитися з полімерною глиною, розповість, як надавати їй різної форми. Під час заняття можна самостійно створити квіткову композицію, перетворивши її на стильний аксесуар або сувенір! 

Природність виробу

Старовинна техніка дозволяє створювати неймовірно витончені вироби! Матеріал та методика роботи з цією глиною розроблені й запатентовані в Японії понад 30 років тому. Квіти, зліплені з цього матеріалу, складно відрізнити від справжніх. А пелюстки зберігають природну прозорість завдяки матеріалові, що передає найдрібніші прожилки. 

Полімерна глина на вибір

Для ліплення виробів використовується тільки високоякісна полімерна глина. На вибір запропонують:

 • холодну порцеляну Luna Clay, Modern Clay — для тих, у кого вже є навички роботи с полімерною глиною;
 • японську полімерну глину Clay Craft by Deco — для новачків.

Головна відмінність цих матеріалів від інших аналогів у тому, що вони володіють незвичайною властивістю самозатвердіння. А отже, вироби не потребують додаткового випалу, одразу ж приймаючи й зберігаючи потрібну форму. 

Прикраса на вибір

Техніка ліплення допоможе визначити предмет творчості. З полімерної глини можна створити затискач або обідок для волосся, браслет або свічку. Обравши ліплення з холодної порцеляни, учень зможе змайструвати каблучку або кулон, прикрасу для волосся або інтер'єрну композицію у маленькому горщику. Готовий виріб можна одразу ж забрати додому.

Місце проведення враження:

Школа ліплення з полімерних матеріалів
м. Печерська, б-р Лесі Українки, 28 Показати на мапі

91 відгук

9 січня 2018
Купила дочке впечатление "Мастер-класс по лепке цветов из полимерной глины". Мы с дочкой получили море удовольствия, положительные эмоции , преподаватель Виктория просто восхитительный человек, мастер своего дела. Два часа занятий прошли на одном дыхании. Всем советую и рекомендую, Вы не пожалеете!!!!!

И
Ирина
27 листопада 2017
Спасибо Виктории за мастер-класс. Очень понравилось! Виктория уделила время каждому, помогла разобратся в тонкостях работы с полимерной глиной. В конце каждый ушел со своим цветочком. Дочка вообще сказала, что хочет прийти еще)))

О
Ольга Уралова
22 листопада 2017
Очень интересное впечатление- лепить цветы из полимерной глины. Спасибо,

О
Ольга
20 листопада 2017
Очень приятное впечатление от Виктории, которая проводилась мастер-класс. И лепка цветов из полимерной глины очень интересная. Спасибо. Будем ещё к вам обращаться за впечатлениями.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

 • 8 березня
 • Червона
 • Синя
 • Жовта
 • Фіолетова
 • Happy gift
 • Коханій
 • Коханому
 • Другу
 • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень