101560
 

Подаруй відвідування троллейного парку для компанії!

Каскади екстремальних троллейных спусків, які подарують незабутні враження компанії з 4-х друзів! Спускатися треба з натягнутим під нахилом тросах на роликовому кріпленні. У теплу пору року на вибір надається відразу 2 троллейных парку, взимку працює тільки один — на Дарниці. Можна підкорити тролів довжиною 120 метрів, пробираючись до нього з різних мотузковим перешкодами, або ж здійснити серію спусків на 9 тролеях. Для повного комфорту інструктор видасть кожному захисний шолом і підбере надійну страхувальну систему. Величезна порція драйву — забезпечена! Час проходження траси індивідуально, вибраний маршрут можна пройти по одному разу.  детальніше

4 чол. 1 спуск кожному Використати до 31.07.2017
400 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 4 206 раз
4 людини
1 спуск кожному
Використати до 31.07.2017
Залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Можна привести глядачів
Обмеження: від 40 кг до...
Доступно з 9 років
Проходить у групі

Тролейний парк для компанії — що це?

Захоплююча серія спусків по троллейным лініях. Тролів — це швидкісний спуск на роликовому кріпленні по натягнутому під нахилом тросу. У теплу пору року катання можливе на одній з 2-х локацій на вибір — біля ст. м. «Гідропарк» або ст. м. «Дарниця». У Гідропарку можна підкорити 2 величезних троллею з захоплюючими перешкодами, але тільки влітку — у холодну пору парк закривається до весни. А на Дарниці цілий рік доступні 2 маршруту, що складаються з 9 спусків. 

Як все проходить?

Щасливчик запросить з собою ще 3-х друзів. Разом їм належить визначитися з місцем катання. За бажанням, це може бути тролейний парк неподалік метро «Дарниця» чи «Гідропарку». По приходу гостей зустріне інструктор, який підбере надійну страховку і видасть захисний шолом. Потім профі розповість правила безпеки і можна буде приступати до троллейному спуску! Вибраний маршрут можна буде пройти по разу, незалежно від витраченого часу.

Мальовничі види на водойми з висоти троллею

Покататися можна в одному з парків троллейной мережі Trolland. Це може бути парк, який розташований біля ст. м. «Дарниця». Тут красива паркова зона з озером, яким можна помилуватися з висоти польоту. Ще один варіант — спуск у Гідропарку над мальовничим Венеціанським затокою.

На вибір 9 тролеев або 3 троллею з перешкодами

Вибравши катання на Дарниці, можна спуститися як по черзі, так і одночасно. Все залежить від уподобань. Кожен зможе подолати 2 траси з коротким і довгим маршрутом. Вони складаються з 3-х і 6-ти тролеїв, відповідно. Траси обладнані таким чином, що стартуючи з точки А, під час одночасного спуску   прибувають в пункт В, а звідти знову повертаються до місця старту.

Вибравши катання в Гідропарку, можна випробувати 2 троллею довжиною 120 метрів кожен в рамках 1 маршруту. Він передбачає різні перешкоди: сітки, сходи, тарзанка, горизонтальний скеледром, підвісні плоти, слеклайн-канатоходець. А закінчиться спуск ще 1 тролеєм довжиною 40 метрів! Траса на Гідропарку працює тільки в теплу пору року.

Необхідна екіпіровка видається

Інструктор видасть захисний шолом. Він також підбере страхувальну систему, яка по надійності не поступається професійному спорядження альпіністів. Більш того, кожна траса обладнана безперервною лінією страховки.

Місце проведення враження

199 відгуків реальних людей