101560
 

Подаруй відвідування троллейного парку для компанії!

Каскади екстремальних троллейных спусків, які подарують незабутні враження компанії з 4-х друзів! Спускатися треба з натягнутим під нахилом тросах на роликовому кріпленні, а на вибір надається відразу 2 троллейных парку. Можна підкорити 2 троллею довжиною в 120 метрів, пробираючись до них по різних мотузковим перешкодами, або ж здійснити серію послідовних спусків на 9 тролеях. Для повного комфорту інструктор видасть кожному захисний шолом і підбере надійну страхувальну систему. Величезна порція драйву — забезпечена! Час проходження траси індивідуально, вибраний маршрут можна пройти по одному разу. А якщо хочеться взяти з собою дитину, то умови краще заздалегідь уточнити у менеджера. детальніше

4 чол. 1 спуск кожному Використати до 30.04.2017
400 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 23 676 раз
4 людини
1 спуск кожному
Використати до 30.04.2017
Залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Можна привести глядачів
Обмеження: від 40 кг до...
Доступно з 9 років
Проходить у групі

Тролейний парк для компанії - що це?

Захоплююча серія спусків тролейними лініями. Тролей - це швидкісний спуск на роликовому кріпленні по натягнутому під нахилом тросу. Катання можливе у одній з 2-х локацій на вибір - м. Гідропарк або м. Дарниця. У Гідропарку можна підкорити 2 величезних тролеї із цікавими перешкодами, на Дарниці - пройти 2 маршрутами, що складаються з 9 спусків. Є обмеження для проходження трас дітям. Подробиці треба уточнити у менеджера.

Як це відбувається?

Щасливчик запросить із собою ще 3-х друзів - разом вони визначаться з місцем катання. За бажанням, це може бути тролейний парк біля метро «Дарниця» чи «Гідропарк». Новоприбулих гостей зустріне інструктор, що підбере надійну страховку і видасть захисний шолом. Потім профі пояснить правила безпеки і можна сміливо приступати до тролейного спуску! Обраний маршрут можна буде пройти по разу, незалежно від витраченого часу.

Мальовничі види водойм з висоти тролею

Покататися можна в одному з парків тролейної мережі «Trolland». Це може бути парк, розташований біля станції метро «Дарниця». Тут є мальовнича зелена зона з озером, яким можна помилуватися з висоти польоту. Ще 1 варіант - спуск у Гідропарку, над неймовірно красивою Венеціанською затокою.

На вибір 9 тролеїв або 3 тролеї з перешкодами

Обравши катання на Дарниці, можна спуститися як по черзі, так і одночасно. Усе залежить від вподобань. Кожен зможе подолати 2 траси з коротким і довгим маршрутами. Вони складаються з 3-х і 6-ти тролеїв відповідно. Траси обладнано таким чином, що стартуючи з точки А під час одночасного спуску - прибувають в пункт В, а звідти знову повертаються до місця старту.

Вибравши катання у Гідропарку, можна випробувати 2 тролеї довжиною 120 метрів, кожен у рамках 1 маршруту. Він передбачає різні перешкоди: сітки, сходи, тарзанку, горизонтальний скеледром, підвісні плоти, слеклайн-канатоходець. А завершиться спуск іще 1 тролеєм довжиною 40 метрів!

Необхідна екіпіровка видається

Інструктор видасть захисний шолом. Він також підбере страхувальну систему, яка за надійністю не поступається професійному спорядженню альпіністів. Більш за те - кожну трасу обладнано безперервною лінією страховки.

Місце проведення враження

Фотографії враження

196 відгуків реальних людей

Тролейний парк для компанії

400 грн.

Варіанти враження


Телефонуйте нам

044 593 33 22
050 419 66 75
067 403 37 26
093 170 06 39