101560
 

Подаруй відвідування троллейного парку для компанії!

Каскади екстремальних троллейных спусків, які подарують незабутні враження компанії з 4-х друзів! Спускатися треба з натягнутим під нахилом тросах на роликовому кріпленні. У теплу пору року на вибір надається відразу 2 троллейных парку, взимку працює тільки один — на Дарниці. Можна підкорити тролів довжиною 120 метрів, пробираючись до нього з різних мотузковим перешкодами, або ж здійснити серію спусків на 9 тролеях. Для повного комфорту інструктор видасть кожному захисний шолом і підбере надійну страхувальну систему. Величезна порція драйву — забезпечена! Час проходження траси індивідуально, вибраний маршрут можна пройти по одному разу.  подробнее...

4 чол. 1 спуск кожному Використати до 31.10.2017
400 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 4 986 раз
4 людини
1 спуск кожному
Залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Обмеження: від 40 кг до 130 кг
Проходить у групі
Доступно з 9 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.10.2017

Тролейний парк для компанії — що це?

Захоплююча серія спусків по троллейным лініях. Тролів — це швидкісний спуск на роликовому кріпленні по натягнутому під нахилом тросу. У теплу пору року катання можливе на одній з 2-х локацій на вибір — біля ст. м. «Гідропарк» або ст. м. «Дарниця». У Гідропарку можна підкорити 2 величезних троллею з захоплюючими перешкодами, але тільки влітку — у холодну пору парк закривається до весни. А на Дарниці цілий рік доступні 2 маршруту, що складаються з 9 спусків. 

Як все проходить?

Щасливчик запросить з собою ще 3-х друзів. Разом їм належить визначитися з місцем катання. За бажанням, це може бути тролейний парк неподалік метро «Дарниця» чи «Гідропарку». По приходу гостей зустріне інструктор, який підбере надійну страховку і видасть захисний шолом. Потім профі розповість правила безпеки і можна буде приступати до троллейному спуску! Вибраний маршрут можна буде пройти по разу, незалежно від витраченого часу.

Мальовничі види на водойми з висоти троллею

Покататися можна в одному з парків троллейной мережі Trolland. Це може бути парк, який розташований біля ст. м. «Дарниця». Тут красива паркова зона з озером, яким можна помилуватися з висоти польоту. Ще один варіант — спуск у Гідропарку над мальовничим Венеціанським затокою.

На вибір 9 тролеев або 3 троллею з перешкодами

Вибравши катання на Дарниці, можна спуститися як по черзі, так і одночасно. Все залежить від уподобань. Кожен зможе подолати 2 траси з коротким і довгим маршрутом. Вони складаються з 3-х і 6-ти тролеїв, відповідно. Траси обладнані таким чином, що стартуючи з точки А, під час одночасного спуску   прибувають в пункт В, а звідти знову повертаються до місця старту.

Вибравши катання в Гідропарку, можна випробувати 2 троллею довжиною 120 метрів кожен в рамках 1 маршруту. Він передбачає різні перешкоди: сітки, сходи, тарзанка, горизонтальний скеледром, підвісні плоти, слеклайн-канатоходець. А закінчиться спуск ще 1 тролеєм довжиною 40 метрів! Траса на Гідропарку працює тільки в теплу пору року.

Необхідна екіпіровка видається

Інструктор видасть захисний шолом. Він також підбере страхувальну систему, яка по надійності не поступається професійному спорядження альпіністів. Більш того, кожна траса обладнана безперервною лінією страховки.

Місце проведення враження:

Перший тролейний парк «Trolland»
м. Дарниця, пр-т. Визволителів, 2 Показати на мапі

203 відгуків реальних людей

Е
Елена
22 квітня 2017
Я осталась очень очень довольна Троллейным парком! Давно мечтала туда сходить:) Благодаря моей коллеге, которая подарила мне это впечатление моя мечта сбылась! Я считаю, что дарить впечатление - это намного интереснее, чем любой другой подарок. Это воспоминание на всю жизнь! Спасибо Бодо, за то, что дарят возможность получать такие подарки! Все было организовано на лучшем уровне. Получила адреналин еще тот:) Всем советую!

Олег
12 квітня 2017
Спасибо, все прошло очень хорошо. Так как пришла не вся компания, то было предложено сотрудниками попробовать ощущения дважды. Что и было с удовольствием исполнено.

5 квітня 2017
Не смотря на свою боязнь высоты, очень рада, что воспользовалась именно этим впечатлением. Мостики оказались для меня самым тяжелым испытанием, но вот полеты на троллее были супер!

18 березня 2017
Администраторы бодо быстро и оперативно связались со мной, предоставив всю актуальную информацию о выбранном впечатлении. Была так же оставлена рекомендация позвонить в день проведения, чтоб удостоверится, что парк работает. Так как сегодня целый день шел дождь я сутра и сделала звонок по указанному в письме номеру, однако трубку никто так и не взял. Повезло, что на официальном сайте Троллея...
Администраторы бодо быстро и оперативно связались со мной, предоставив всю актуальную информацию о выбранном впечатлении. Была так же оставлена рекомендация позвонить в день проведения, чтоб удостоверится, что парк работает. Так как сегодня целый день шел дождь я сутра и сделала звонок по указанному в письме номеру, однако трубку никто так и не взял. Повезло, что на официальном сайте Троллея были другие номера. Тут уже мне подтвердили работу парка. В указанное время я с подругой была на месте. Нас одели в обвязки и страховки (тут есть замечание, что меня лично затянули слабо - с ног все время сползали шлеи, а подругу вообще перетянули, так же шлема были затянуты еле-еле - постоянно сползали, потому рекомендую прежде чем идти на трассу все хорошенько самостоятельно перепроверить и перетянуть, для личного удобства), провели краткий инструктаж и пустили на первую трассу. Трассы отличные - интересные с разным уровнем высоты и длинны полета, было очень весело. Страховка хорошая, но местами заморочная - металлический карабин, для безопасности, невозможно снять не пройдя всю трассу от начала и до конца, местами, чтоб провести его по тросу нужно было слегка заморочить голову как провести этот карабин через места крепления тросов - подруга застряла на одном из этапов прохождения трассы, т.к. не могла сообразить как провести карабин, инструктора долго не реагровали, а потом, чтоб ей помочь одному из них пришлось проезжать всю трассу за ней, только из-за одного этапа. В общем тему помощи тут не продумана. Была бы какая-то возможноть им подниматься, к примеру, на лестницах к тому или иному парапету - было бы отлично. При мне на одном из высоких этапов застрял подросток. Был далеко, а потому, как я понимаю, до инструкторов так и не докричался, хотя застрял минут на 10, в конце-концов он смог пройти дальше, но все же осадок остался. В общем, само впечатление отличное, даже в плохую погоду, но не без некоторых шероховатостей.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень