Подаруйте побачення на плоту!

подарували вже 127 рази
1400 грн 2 люд. 60 хв.
2 людини
60 хв.
Залежить від погоди
Доступно з 18 років
Використати до 30.11.2019
Актуально з весни

Як відбувається враження

Романтичний вечір на Дніпрі. Закоханих переправлять до центру річки на човні. Опинившися на плоту, пара розташується за сервірованим столиком. Організатори підготують усе для ідеального побачення: місце прикрасять яскравими стрічками й живими квітами, подадуть шампанське, фрукти та солодощі. Закохані зможуть помилуватися красивими пейзажами, зустріти захід сонця та насолодитися спілкуванням. Після побачення їх переправлять на берег.

Чому ми вибрали сервіс романтики «Альтечо»

Побачення пройде в районі Славутича. Закохані зможуть відпочити від міської суєти та насолодитися компанією одне одного, опинившись посеред річки. Особливу атмосферу створять приємна музика та світло свічок. Щоб не було холодно, парі запропонують пледи й гарячі напої.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

2 відгуки

Арина
25 травня 2018
Было незабываемо! За 2 года нашей с мужем совместной жизни это было первое такое трогательное свидание ) Мы распили шампанское и просто побыли вдвоем. В шумном мегаполисе очень трудно выкроить время для того, чтобы уединиться на природе ) С помощью Бодо нам этом удалось ) спасибо))
Марина
28 серпня 2017
Это было самое оригинальное и романтическое свидание в моей жизни! Спасибо моему молодому человеку и Бодо за такой приятный сюрприз:)

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.