2237
 

Подаруй урок стрільби з лука!

Можливість попрактикуватися у стрільбі з спортивного лука! Користуватися зброєю і влучно випускати стріли навчить досвідчений інструктор. Він покаже елементи базової техніки і розповість, яку позу потрібно приймати, як натягувати тятиву і правильно цілитися. У новачка буде достатньо часу, щоб вразити мішені, тим більше, що кількість пострілів не обмежено! детальніше...

1 люд. 30 хвилин Використати до 31.03.2018
200 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 17 141 раз
1 чоловік
30 хвилин
Залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Доступно з 6 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.03.2018

Стрільба з лука — що це?

Шанс відчути себе Робін Гудом! Це індивідуальний майстер-клас стрільби зі спортивного лука - деревя’ної дуги з натягнутою тятивою. Досвідчений інструктор швидко навчить влучно випускати стріли, адже цей вид луків ідеально підходить для новачків. Не потрібно докладати особливих зусиль або мати атлетичну статуру  постріляти зможуть і чоловіки, і жінки, і навіть діти!

Як все відбувається?

На території престижного стрілецького комплексу «Сапсан» на Щасливчика чекатиме досвідчений інструктор зі стрільби з лука. Він розповість правила безпеки і підбере відповідне спорядження. Потім профі навчить стійкому положенню ніг, вірному захвату рукояті, правильному розвороту плечей і, звичайно, техніці влучного пострілу з лука. Освоївши теорію, Щасливчик зможе перейти до практики стрільби з лука по статичних мішенях.

«Безліміт» на постріли

Можна випустити стільки стріл, скільки встигнеш протягом 30 хвилин! Але у цій справі важлива не швидкість, а влучність, тому поспішати не слід. Адже півгодини більш, ніж достатньо, щоб вдосталь попрактикуватися у мистецтві стрільби.

Мішень у подарунок

Щасливчик зможе перевірити себе на влучність, стріляючи у статичні мішені. А листочок з результатами попадань можна буде залишити собі на пам'ять!

Видається необхідна екіпіровка

Гостю видадуть усю необхідну екіпіровку для стрільби з лука. Крага одягається на передпліччя опорної руки і захищає її від випадкового удару тятиви, а спеціальна рукавичка подбає про руку, що натягує стріли.

Місце проведення враження:

Стрілецький комплекс " Сапсан"
Київська обл., м.бровари, вул.чкалова, 29 Показати на мапі

175 відгуків реальних людей

А
Алексей
18 вересня 2017
Очень понравилось! Впечатлений масса!) Классный инструктор, все время рассказывал интересные и познавательные истории! Первый раз срелял из лука и скажу наверняка , что повторю еще не раз! Спасибо Сапсану и Bodo за круто проведенное время!

В
Виктория
11 вересня 2017
Мне подарили впечатление на день рожденье. Решила попробовать что-то новое п.с. выбрала стрельбу из лука. Прошло все хорошо, время и место оговорили заранее, проблем никаких не было. Спасибо за хорошую консультацию

О
Оксана
13 серпня 2017
Замечательно!!!!! Никогда бы не подумала, что из лука стрелять так здорово. Были всей семьей. Прекрасная атмосфера, Инструктор - молодец.Это человек такта, терпения и мастерства! Научились стрелять минут за 5. Затем - час драйва. Ребенок освоился первым. Огромное спасибо, обязательно придем еще!!!!

З
Зинаида
7 серпня 2017
Впечатление "Стрельба из лука" было выбрано моей дочуркой из множества других и мы были не разочарована! Этот подарок, который действительно оставил хорошее впечатление и множество положительных эмоций был подарен в детском лагере BXTL ! Кроме стрельбы из лука мы постреляли еще из арбалета, узнали много интересного из истории этого вида спорта. Нам очень понравилось, хотим попробовать еще несколько впечатлений. Спасибо организаторам!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень