2237
 

Подаруй урок стрільби з лука!

Можливість попрактикуватися у стрільбі з спортивного лука! Користуватися зброєю і влучно випускати стріли навчить досвідчений інструктор. Він покаже елементи базової техніки і розповість, яку позу потрібно приймати, як натягувати тятиву і правильно цілитися. У новачка буде достатньо часу, щоб вразити мішені, тим більше, що кількість пострілів не обмежено! подробнее...

1 чол. 30 хвилин Використати до 31.10.2017
200 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 15 929 раз
1 людина
30 хвилин
Залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Доступно з 6 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.10.2017

Стрільба з лука - що це?

Шанс відчути себе Робін Гудом! Це індивідуальний майстер-клас стрільби зі спортивного лука - деревя’ної дуги з натягнутою тятивою. Досвідчений інструктор швидко навчить влучно випускати стріли, адже цей вид луків ідеально підходить для новачків. Не потрібно докладати особливих зусиль або мати атлетичну статуру - постріляти зможуть і чоловіки, і жінки, і навіть діти!

Як це відбувається?

На території престижного стрілецького комплексу «Сапсан» на Щасливчика чекатиме досвідчений інструктор зі стрільби з лука. Він розповість правила безпеки і підбере відповідне спорядження. Потім профі навчить стійкому положенню ніг, вірному захвату рукояті, правильному розвороту плечей і, звичайно, техніці влучного пострілу з лука. Освоївши теорію, Щасливчик зможе перейти до практики стрільби з лука по статичних мішенях.

«Безліміт» на постріли

Можна випустити стільки стріл, скільки встигнеш протягом 30 хвилин! Але у цій справі важлива не швидкість, а влучність, тому поспішати не слід. Адже півгодини більш, ніж достатньо, щоб вдосталь попрактикуватися у мистецтві стрільби.

Стрільба з різної відстані

Щасливчик зможе перевірити себе на влучність, цілячись у статичні мішені з різної відстані: 10, 15 або 25 метрів. А листочок з результатами попадань можна буде залишити собі на пам'ять!

Видається необхідна екіпіровка

Гостю видадуть усю необхідну екіпіровку для стрільби з лука. Крага одягається на передпліччя опорної руки і захищає її від випадкового удару тятиви, а спеціальна рукавичка подбає про руку, що натягує стріли.

Місце проведення враження:

Стрілецький комплекс " Сапсан"
Київська обл., м.бровари, вул.чкалова, 29 Показати на мапі

164 відгуків реальних людей

А
Анна
12 квітня 2017
Враження отримувала дитина, майже 7 років. Все супер! Інструктор фаховий, все розповів, все показав, постійно допомогав, а на кінець щей дав постріляти з арбалету!!! Син був в захопленні!!!

5 березня 2017
Подарила парню стрельбу из лука - очень понравилось, из лука стреляли впервые, оказалось это немного не так, как представляли, тяжелее) Инструктор давал подсказки,объяснил технику. Остались только яркие, положительные эмоции. Думаю мы ещё воспользуемся возможностью пострелять

І
Ирина
27 лютого 2017
Спасибо большое за эмоцию!!!.Впечатлений масса) Сертификат мне подарила сестра на день рождения. Выбор не просто так пал на стрельбу из лука. Всегда хотелось попробовать . Но, как оказалось, сделать выстрел из лука не так просто, как думаешь. Но инструктор приложил все усилия, чтоб доступно объяснить и показать как все правильно сделать. Еще раз огромное спасибо ВСЕМ)!!!

21 лютого 2017
Давно хотели с парнем пострелять из лука, вдвоем. Решили сделать подарок друг другу на 14 февраля. Не пожалели! Все было очень круто, даже не смотря на то, что зима на улице и холодно! Но кроме этого увлечения, не возможно было пройти мимо и не пострелять из разных других видов оружия! Спасибо "bodo" за предоставленное впечатление!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень