Подаруйте майстер-клас стрільби з лука!

подарували вже 20 868 разів
1 людина
30 хв.
Залежить від погоди
Доступно з 6 років
Можна привести глядачів
Використати до 30.11.2019
Форма одягу – спортивна
Актуально весь рік

Як відбувається враження

Під час заняття новачок зможе потренуватися у стрільбі з лука без обмеження в кількості пострілів. Тренер проведе короткий інструктаж і видасть учневі зброю та стріли. Він пояснить, чим відрізняється традиційний лук від класичного, і розповість про історію виникнення давньої метальної зброї. Заняття відбудеться в одній із численних лучних зон, де стрілок-початківець зможе потренуватися у влучності на відстані 10-25 метрів. Після закінчення уроку мішень можна забрати із собою.

Чому ми вибрали спортивно-стрілецький комплекс «Сапсан»

Територія комплексу сягає 26 гектарів — це найбільший стрілецький центр в Україні з 15 майданчиками для тренувань. У «Сапсані» представлено найбільший вибір зброї у країні. За бажанням клієнт може запросити із собою друзів, щоб відпочити у мисливському ресторані після уроку.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

195 відгуків

Андрей
25 лютого 2019
Попался очень хороший инструктор, который рассказал много интересных историй о стрельбе с лука, и ее особенностях. Опыт и эмоции очень понравились. Только пол часа пробегают очень быстро)
София
30 грудня 2018
Палец вверх. Инструктор супер, впечатлений на 146%(без сарказма). Получаса стрельбы более чем достаточно для новичков.
Иван
1 листопада 2018
Недавно посетил впечатление стрельба из лука, понравилось.давно хотел попробовать, но как-то не получалось все. научился правильно натягивать тетиву, целиться, меткость свою развил, так сказать ) спасибо бодо за впечатления!
Анна
29 липня 2018
Подруги подарили впечатление на День рождения. Все прошло замечательно! Стрелять было интересно и весело, инструктор - мастер своего дела и энтузиаст, не только доходчиво объяснил, как целиться и стрелять, но и рассказал очень много интересного и познавательного про луки и стрельбу из них в целом. Очень-очень круто провели время

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.