Подаруй майстер-клас стрільби з лука!

подарували вже 20 125 разів
1 людина
30 хв.
Залежить від погоди
Доступно з 6 років
Можна привести глядачів
Форма одягу - спортивна
Використати до 31.05.2019

Як відбувається враження

Під час заняття новачок зможе потренуватися у стрільбі з лука без обмеження в кількості пострілів. Тренер проведе короткий інструктаж і видасть учневі зброю та стріли. Він пояснить, чим відрізняється традиційний лук від класичного, і розповість про історію виникнення давньої метальної зброї. Заняття відбудеться в одній із численних лучних зон, де стрілок-початківець зможе потренуватися у влучності на відстані 10-25 метрів. Після закінчення уроку мішень можна забрати із собою.

Чому ми вибрали спортивно-стрілецький комплекс «Сапсан»

Територія комплексу сягає 26 гектарів — це найбільший стрілецький центр в Україні з 15 майданчиками для тренувань. У «Сапсані» представлено найбільший вибір зброї у країні. За бажанням клієнт може запросити із собою друзів, щоб відпочити у мисливському ресторані після уроку.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом Ви самостійно вибираєте, де отримувати враження. Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю ми також проводимо тестування якості надання послуг.

192 відгуки

Иван
1 ноября 2018
Недавно посетил впечатление стрельба из лука, понравилось.давно хотел попробовать, но как-то не получалось все. научился правильно натягивать тетиву, целиться, меткость свою развил, так сказать ) спасибо бодо за впечатления!
Анна
29 июля 2018
Подруги подарили впечатление на День рождения. Все прошло замечательно! Стрелять было интересно и весело, инструктор - мастер своего дела и энтузиаст, не только доходчиво объяснил, как целиться и стрелять, но и рассказал очень много интересного и познавательного про луки и стрельбу из них в целом. Очень-очень круто провели время
Дарья
15 июня 2018
https://www.facebook.com/100001289862722
Сделала себе и моим подругам подарок на НГ - стрельбу из лука для двоих. Вот 10.06.18 использовали это замечательное впечатление! Я бы даже назвала его маленьким приключением! Очень понравилось и хочется еще! Отличная школа, все на свежем воздухе со средневековым антуражем. Прикольный общительный инструктор. Чудесная атмосфера и настроение! Спасибо большое за впечатления!!!)))
Елена
7 июня 2018
Очень понравилось впечатление детям. Старшая отстреляла 30 минут четко, устала, но ей очень понравилось. Младший тоже не отставал, и самое главное, попадал в цель! Спасибо ковбою за правильно проведенный инструктаж, внимание и интересные истории, рассказанные во время впечатления.

Як буде виглядати подарунок

Рожево-зелена
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката Щасливчику, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail після покупки