2237
 

Подаруй урок стрільби з лука!

Можливість попрактикуватися у стрільбі з спортивного лука! Користуватися зброєю і влучно випускати стріли навчить досвідчений інструктор. Він покаже елементи базової техніки і розповість, яку позу потрібно приймати, як натягувати тятиву і правильно цілитися. У новачка буде достатньо часу, щоб вразити мішені, тим більше, що кількість пострілів не обмежено! подробнее...

1 чол. 30 хвилин Використати до 31.10.2017
200 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 16 199 раз
1 людина
30 хвилин
Залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Доступно з 6 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.10.2017

Стрільба з лука - що це?

Шанс відчути себе Робін Гудом! Це індивідуальний майстер-клас стрільби зі спортивного лука - деревя’ної дуги з натягнутою тятивою. Досвідчений інструктор швидко навчить влучно випускати стріли, адже цей вид луків ідеально підходить для новачків. Не потрібно докладати особливих зусиль або мати атлетичну статуру - постріляти зможуть і чоловіки, і жінки, і навіть діти!

Як це відбувається?

На території престижного стрілецького комплексу «Сапсан» на Щасливчика чекатиме досвідчений інструктор зі стрільби з лука. Він розповість правила безпеки і підбере відповідне спорядження. Потім профі навчить стійкому положенню ніг, вірному захвату рукояті, правильному розвороту плечей і, звичайно, техніці влучного пострілу з лука. Освоївши теорію, Щасливчик зможе перейти до практики стрільби з лука по статичних мішенях.

«Безліміт» на постріли

Можна випустити стільки стріл, скільки встигнеш протягом 30 хвилин! Але у цій справі важлива не швидкість, а влучність, тому поспішати не слід. Адже півгодини більш, ніж достатньо, щоб вдосталь попрактикуватися у мистецтві стрільби.

Стрільба з різної відстані

Щасливчик зможе перевірити себе на влучність, цілячись у статичні мішені з різної відстані: 10, 15 або 25 метрів. А листочок з результатами попадань можна буде залишити собі на пам'ять!

Видається необхідна екіпіровка

Гостю видадуть усю необхідну екіпіровку для стрільби з лука. Крага одягається на передпліччя опорної руки і захищає її від випадкового удару тятиви, а спеціальна рукавичка подбає про руку, що натягує стріли.

Місце проведення враження:

Стрілецький комплекс " Сапсан"
Київська обл., м.бровари, вул.чкалова, 29 Показати на мапі

167 відгуків реальних людей

Ю
Юлия
11 травня 2017
Ребенку подарили сертификат bodo. Он выбрал стрельбу из лука для двоих (для себя и сестры). По организационным вопросам нам все четко обьяснили и организовали. Также дети были в восторги и от самого развлечения. Очень понравилось то, что инструктор хорошо обьяснил, показал как стрелять и все время помагал меньшему ребенку управляться с луком. Мама и папа также попробовали.

3 травня 2017
Это впечатление в подарок выбрал муж, и остался очень доволен, пол часа растянулись на час, инструктор все хорошо обяснял, и даже дал ребенку нашему пострелять из лука!

І
Ирина
25 квітня 2017
Были на впечатлении "Стрельба из лука для двоих". Очень интересный опыт, хотелось попробовать - и желание сбылось :) На занятии была стрельба не только из лука, но и из арбалета, что также очень интересно, хоть и по другому. Выбрала именно это впечатление, потому что давно хотела попробовать стрелять. Сама бы урок не заказала - а так, подарили, с радостью воспользовалась. К идее...
Были на впечатлении "Стрельба из лука для двоих". Очень интересный опыт, хотелось попробовать - и желание сбылось :) На занятии была стрельба не только из лука, но и из арбалета, что также очень интересно, хоть и по другому. Выбрала именно это впечатление, потому что давно хотела попробовать стрелять. Сама бы урок не заказала - а так, подарили, с радостью воспользовалась. К идее подарка-впечатления я отнеслась поначалу недоверчиво, т.к. не знала, как это работает. Но потом - все получилось, и подарок безумно понравился! Сертификат подарила мне дочка. единственное - хотелось бы, если бы в письме о выбранном впечатлении была более подробно описана дорога к месту проведения урока (например, этот был в Броварах, а мы из Киева. Точный номер маршрутки в интернете не нашли, в письме тоже, ехали на такси, чтобы быть уверенными что приедем вовремя :) но это скорее мелочи, и к самому качеству урока отношения не имеет. Спасибо, рады быть Вашими клиентами!

А
Анна
12 квітня 2017
Враження отримувала дитина, майже 7 років. Все супер! Інструктор фаховий, все розповів, все показав, постійно допомогав, а на кінець щей дав постріляти з арбалету!!! Син був в захопленні!!!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень