2237
 

Подаруй урок стрільби з лука!

Можливість попрактикуватися у стрільбі зі спортивного лука! Користуватися зброєю і влучно випускати стріли навчить досвідчений інструктор. Він покаже елементи базової техніки і розповість, яку позу потрібно приймати, як натягувати тятиву і правильно цілитися. У новачка буде достатньо часу, щоб вразити мішені, тим більше, що кількість пострілів не обмежена! детальніше...

1 люд. 30 хвилин Використати до 31.05.2018
200 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 17 917 раз
1 людина
30 хвилин
Залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Доступно з 6 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.05.2018

Стрільба з лука — що це?

Шанс відчути себе Робін Гудом! Це індивідуальний майстер-клас стрільби зі спортивного лука — деревя’ної дуги з натягнутою тетивою. Досвідчений інструктор швидко навчить влучно випускати стріли, адже цей вид луків ідеально підходить для новачків. Не потрібно докладати особливих зусиль або мати атлетичну статуру  постріляти зможуть і чоловіки, і жінки, і навіть діти!

Як все відбувається?

На території престижного стрілецького комплексу «Сапсан» на Щасливчика чекатиме досвідчений інструктор зі стрільби з лука. Він розповість правила безпеки і підбере відповідне спорядження. Потім профі навчить стійкому положенню ніг, вірному захвату рукояті, правильному розвороту плечей і, звичайно, техніці влучного пострілу. Освоївши теорію, Щасливчик зможе перейти до практики стрільби з лука по статичних мішенях.

«Безліміт» на постріли

Можна випустити стільки стріл, скільки вдасться протягом 30 хвилин! Але у цій справі важлива не швидкість, а влучність, тому поспішати не слід. Адже півгодини більш, ніж достатньо, щоб вдосталь попрактикуватися у мистецтві стрільби.

Мішень у подарунок

Щасливчик зможе перевірити себе на влучність, стріляючи у статичні мішені. А листочок з результатами попадань можна буде залишити собі на пам'ять!

Видається необхідна екіпіровка

Гостю видадуть усю необхідну екіпіровку для стрільби з лука. Крага одягається на передпліччя опорної руки і захищає її від випадкового удару тетиви, а спеціальна рукавичка подбає про руку, що натягує стріли.

Місце проведення враження:

Стрілецький комплекс " Сапсан"
Київська обл., м.бровари, вул.чкалова, 29 Показати на мапі

181 відгук

А
Анна
9 листопада 2017
Подарила мужу «Урок стрельбы из лука» и не прогадала! Это было замечательное впечатление, которое подарило ему приятные эмоций и напомнило о детстве, когда мальчишкой стрелял из самодельного лука самодельными стрелами)) Муж остался ОЧЕНЬ доволен, а для для меня это - самое главное! Понравилась и сама стрельба, и приятное общение с харизматичным инструктором, и атмосфера в стрелковом комплексе...
Подарила мужу «Урок стрельбы из лука» и не прогадала! Это было замечательное впечатление, которое подарило ему приятные эмоций и напомнило о детстве, когда мальчишкой стрелял из самодельного лука самодельными стрелами)) Муж остался ОЧЕНЬ доволен, а для для меня это - самое главное! Понравилась и сама стрельба, и приятное общение с харизматичным инструктором, и атмосфера в стрелковом комплексе «Сапсан». Спасибо BODO за организацию, продуманную до мелочей. Благодаря предоставленной (после активации сертификата) исчерпывающей информации о том "что, где, когда", никакие сложности при реализации подарка не возникли!

В
Владимир
8 листопада 2017
Стреляли впервые.Инструктор доходчиво объяснил.Все понравилось.

В
Виктория
6 листопада 2017
Отличное впечатление и замечательный инструктор, рассказывал много интересного из истории и спорта) Спасибо бодо, мы под впечатлением!

25 жовтня 2017
Все прошло замечательно, и оформление заказа и само впечатление. Инструктор который проводил инструктаж, ответил на все наши вопросы и даже больше.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень