2237
 

Подаруй урок стрільби з лука!

Можливість попрактикуватися у стрільбі з спортивного лука! Користуватися зброєю і влучно випускати стріли навчить досвідчений інструктор. Він покаже елементи базової техніки і розповість, яку позу потрібно зайняти, як натягувати тятиву і правильно цілитися. У новачка буде достатньо часу, щоб вразити мішені, тим більше, що кількість пострілів не обмежено! детальніше

1 чол. 30 хвилин Використати до 31.07.2017
200 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 14 812 раз
1 людина
30 хвилин
Використати до 31.07.2017
Залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Можна привести глядачів
Доступно з 6 років

Стрільба з лука - що це?

Шанс відчути себе Робін Гудом! Це індивідуальний майстер-клас стрільби зі спортивного лука - деревя’ної дуги з натягнутою тятивою. Досвідчений інструктор швидко навчить влучно випускати стріли, адже цей вид луків ідеально підходить для новачків. Не потрібно докладати особливих зусиль або мати атлетичну статуру - постріляти зможуть і чоловіки, і жінки, і навіть діти!

Як це відбувається?

На території престижного стрілецького комплексу «Сапсан» на Щасливчика чекатиме досвідчений інструктор зі стрільби з лука. Він розповість правила безпеки і підбере відповідне спорядження. Потім профі навчить стійкому положенню ніг, вірному захвату рукояті, правильному розвороту плечей і, звичайно, техніці влучного пострілу з лука. Освоївши теорію, Щасливчик зможе перейти до практики стрільби з лука по статичних мішенях.

«Безліміт» на постріли

Можна випустити стільки стріл, скільки встигнеш протягом 30 хвилин! Але у цій справі важлива не швидкість, а влучність, тому поспішати не слід. Адже півгодини більш, ніж достатньо, щоб вдосталь попрактикуватися у мистецтві стрільби.

Стрільба з різної відстані

Щасливчик зможе перевірити себе на влучність, цілячись у статичні мішені з різної відстані: 10, 15 або 25 метрів. А листочок з результатами попадань можна буде залишити собі на пам'ять!

Видається необхідна екіпіровка

Гостю видадуть усю необхідну екіпіровку для стрільби з лука. Крага одягається на передпліччя опорної руки і захищає її від випадкового удару тятиви, а спеціальна рукавичка подбає про руку, що натягує стріли.

Місце проведення враження

158 відгуків реальних людей