Подаруйте манікюр і педикюр на виїзді!

подарували вже 66 рази
1300 грн 1 люд. до 4 годин
1 людина
до 4 годин
Доступно з 18 років
Використати до 31.10.2019

Як відбувається враження

Майстер приїде до заздалегідь визначеного місця. Спеціаліст уточнить, у якій техніці потрібно виконати манікюр і педикюр. За необхідності майстер зніме старе покриття. Потім він акуратно видалить кутикулу й надасть нігтям форму. Ступні майстер обробить одноразовими абразивами. На нігті рук і ніг він нанесе лак або гель-лак.

Чому ми вибрали мобільний сервіс краси Hungry

Майстри можуть приїхати в будь-яке зручне місце — додому, офіс або іншу локацію. Спеціалісти працюють в одноразових рукавичках, бахилах і масках, а також носять сезонну уніформу. Всі інструменти стерильні та розкриваються прямо при клієнті. Витратні матеріали не потрібно викидати самостійно — майстри їх заберуть із собою. За необхідності співробітник Hungry одягне навушники, щоб клієнтка могла спокійно говорити телефоном, працювати або займатися іншими справами. Майстри не обговорюють теми, які не стосуються виконуваної роботи. Можна також провести процедури в офісі Hungry.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

1 відгук

Виктория
12 листопада 2018
До того как мне подарили это впечатление, я даже не знала, что такое есть. И это вау! Не надо куда-то ехать, тратить время на дорогу. Мастер работала очень аккуратно и это не было как у "дешевых мастериц" на дому с грязными инструментами и прочими неприятными вещами. В общем, все супер!

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.