Подаруйте відвідування вистави у Дикому театрі для двох!

подарували вже 976 рази
600 грн 2 люд. 1 вистава
2 людини
1 вистава
Доступно з 18 років
Використати до 31.10.2019

Як відбувається враження

Клієнти отримають два квитки в 1-3 ряд. За переглядом спектаклю пара проведе в театрі близько трьох годин в залежності від тривалості обраної п'єси. У репертуарі трупи є вистави на будь-який смак: від соціально-політичних тем до глибоких душевних переживань сучасної людини. Організатори не рекомендують відвідувати шоу глядачам молодше 18 років.

Чому ми вибрали «Дикий театр»

«Дикий театр» був заснований у 2016 році, щоб «розбудити» свідомість української аудиторії за допомогою вистав на гостросоціальні теми. Театр пропонує багатий вибір спектаклів, його репертуар постійно оновлюється, а діапазон тематики — ширшає. Особлива увага в п'єсах приділяється взаєминам людей у складних життєвих обставинах.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

10 відгуків

Александра
18 лютого 2019
Спасибо, Дикий театр это нечто невероятное. Очень и очень чёрные комедии!
Ирина
12 лютого 2019
https://www.facebook.com/100007581394527
Добрый день! В который раз убедилась, как здорово что есть Бодо! Благодаря вам и впечатлениям, которые вы дарите, находишь время открывать для себя что-то новое. 8 феврала посетили Дикий театр. Хочу сказать,что мы в восторге! Спектакль "Гей парад" это взрыв мозга, разрыв стереотипов и взгляд на себя со стороны! Со стороны Бодо, тоже все как всегда было на высшем уровне! Согласовали удобную дату, перезвонили предупредили о перемене локации, предупредили! о том, что спектакли этого театра с "изюминкой", а придя в театр мы получили места в первом ряду! В общем спасибо огромное за новые впечатления и положительные эмоции!
Виталий
11 лютого 2019
https://www.facebook.com/100010148440430
Все сподобалось
Руслана Шапаренко
9 лютого 2019
https://www.facebook.com/100004654053069
Вперше була на виставі в Дикому театрі і це просто щось неймовірне. Я вийшла із залу і плакала і не через те що там була драма, а через те що я не розумію як люди можуть так грати і показувати настільки живу емоцію. Коли ми дивилися виставу то ми не сприймали її як гру акторів, ми сприймали її як реальність. Коли ми вийшли з залу в мене в голові крутилося тільки три фрази, « як так можна грати?», «вірю», «хочу ще». Були на виставі Гей-парад. Робота bodo, також приємно здивувала, працівники ввічливі, стриманні, виконують свою роботу на 150% з 100%.

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.