102200
 

Подаруй розслаблюючу SPA для вагітних!

Унікальний СПА-сеанс, який був розроблений спеціально для вагітних. Після приємної процедури пілінгу масажист ніжно і делікатно помасажуйте тіло майбутньої мами, приділивши увагу шийно-комірцевій зоні. Всі косметичні засоби на основі натуральних компонентів. Гостя залишить салон з новими силами та енергією, а відмінний настрій буде супроводжувати її весь день. Все необхідне видадуть на місці, а саме тапочки, шапочку, халат і одноразова білизна. детальніше

1 чол. до 90 хвилин Використати до 31.07.2017
2 000 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 12 раз
1 людина
до 90 хвилин
Використати до 31.07.2017

для вагітних SPA — що це?

Комплекс СПА-процедур для жінок, які переживають важливий етап у житті — очікування дитини. У програму сеансу входить скрабування, лімфодренажний масаж всього тіла, розслабляючий масаж шиї і голови. Професійний масажист буде впливати на лімфатичну систему повільними і рівномірними рухами. Він дбайливо розімне м'язи рук і ніг, акуратно помасажуйте шийно-комірцеву зону. Сеанс подарує неповторне відчуття легкості і розслаблення, а також поліпшить настрій.

Як все проходить?

Щаслива володарка сертифікату відвідає київський елітний салон краси Glossary. Там вона познайомиться з досвідченим масажистом, яким відомі всі тонкощі процедур для вагітних. Отримавши всі необхідні приналежності, гостя відправиться на сеанс. Спочатку її чекає пілінг всього тіла спеціальним скрабом, а після майстер плавними рухами розімне м'язи, приділяючи особливу увагу рукам і ногам. Завершить сеанс легкий масаж голови та шийно-комірцевої зони. Вся косметика, яка використовується під час сеансу, — на основі натуральних компонентів. Комплекс процедур подарує відчуття легкості у всьому тілі і наситить шкіру корисними мікроелементами.

Вся косметика на основі натуральних компонентів

Під час вагітності потрібно як ніколи приділяти увагу шкірі. У салоні використовуються косметичні засоби на основі натуральних компонентів. Їх склад повністю відповідає вимогам, які пред'являють до косметики для вагітних.

Розслабляючий масаж для майбутньої мами

Більшість СПА-процедур не рекомендовано жінкам, які знаходяться в положенні. Але вагітні, як ніхто, потребують відпочинку, тому для них був розроблений спеціальний масажний комплекс. Його особливість полягає в тому, що майстер повільно і плавно розминає м'язи всього тіла, чергуючи кругові рухи з легкими погладжуваннями. Для гості виконають:

  • скрабування тіла
  • лімфодренажний масаж (особливу увага руках і ногах) 
  • розслабляючий масаж голови та шийно-комірцевої зони 

Все необхідне видається на місці

У салоні майбутній мамі нададуть все необхідне. Їй видадуть тапочки, одноразова білизна,шапочку, халат, рушник (при необхідності). 

Місце проведення враження

4 відгуки від реальних людей