102224
 

Подаруй СПА-день в Grand Admiral Resort!

Провести день у СПА-центрі п'ятизіркового заміського клубу, насолоджуючись відпочинком у саунах, басейнах і джакузі. Гостей очікує преміум-обслуговування і доступ до розкішної релакс-зони Wellness & SPA. На її території розташований тренажерний зал, комплекс бань і саун з різними температурними режимами, соляна кімната, просторі басейни й джакузі. Окремо обладнані зони відпочинку з шезлонгами, а влітку для відвідування відкрита панорамна тераса Infinity Pool з басейном під відкритим небом. Перебувати в СПА-комплексі можна з ранку і до 23:00.  детальніше

2 чол. 1 день Використати до 31.07.2017
2 400 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 617 раз
2 людини
1 день
Використати до 31.07.2017
Необхідно мати купальний костюм

СПА-день у Grand Admiral Resort — що це?

День, повністю присвячений релаксації у СПА-зоні п'ятизіркового заміського клубу. Гості відвідають релакс-зону Wellness & SPA. Вона обладнана фітнес - і тренажерним залами, басейнами, джакузі, терасами для відпочинку з шезлонгами. Окремо варто відзначити різноманітність лазень і саун: від традиційних фінських і російських парних до турецького хамаму та японських купелей Офуро. Перебувати в СПА можна з ранку і до 23:00.  

Як все відбувається?

Щасливчиків чекає поїздка за місто, де розташований елітний комплекс Grand Admiral Resort & SPA. Тут вони мають провести цілий день, насолоджуючись відпочинком VIP-рівня. Щасливчики зможуть самостійно спланувати свій відпочинок у СПА-зоні п'ятизіркового готелю: відвідати одну з екзотичних саун і парних, насолодитися гідромасажем, поплавати в басейні, а в теплу пору року — позасмагати на панорамній терасі. Також, за бажанням, можна відвідати групові заняття (наприклад, з аквааеробіки або TRX) і сучасний тренажерний зал. 

День у СПА-зоні п'ятизіркового комплексу

Відпочинок по-королівськи — фахівці елітного заміського клубу Grand Admiral Resort & SPA знають, як його організувати. Сервіс відповідає критеріям, які висувають до кращих курортних готелів світу. П'ятизірковий комплекс розташований у сосновому лісі, тому цілюще повітря у поєднанні зі СПА-процедурами допоможуть повністю відновити сили. 

Зона відпочинку Wellness & SPA

Можна провести цілий день у розкішній зоні відпочинку Wellness & SPA. Тут розташовані:

  • комплекс екзотичних саун (римська, тірольська, арома, турецький хаммам та ін)
  • просторий критий басейн і джакузі
  • релакс-зони з м'якими шезлонгами
  • літня тераса Infinity Pool з басейном і панорамним видом

Тренажерний зал — у вільному доступі

Гості клубу зможуть позайматися у сучасному тренажерному залі, який знаходиться на території комплексу. Також можна побувати на групових заняттях з аквааеробіки, TRX, пілатесу, step dance, якщо тренування проводяться у день відвідання комплексу. 

Місце проведення враження

8 відгуків реальних людей