101384
 

Подаруй курс галотерапії для двох!

10 сеансів оздоровлення у мікрокліматі соляних печер, які повністю повторюють і зовнішній вигляд, і цілющий вплив природних лікарень! Спеціальну сіль доставили з відомого оздоровчого курорту - Солотвино. Вона прикрашає підлогу, стіни та стелю штучної печери і служить основним джерелом здоров'я. Зручно розташувавшись у комфортних кріслах, гостям належить вдихати цілющі пари солі, зміцнюючи тим самим імунітет і всю легеневу систему. детальніше

2 чол. по 10 сеансів по 45 хвилин Використати до 31.07.2017
2 людини
по 10 сеансів по 45 хвилин
Використати до 31.07.2017
Все необхідне видається
Доступно з 6 років
Проходить у групі

Соляна печера для двох — що це?

Повноцінний оздоровлюючий курс галотерапії у одній із кращих соляних студій столиці. Її головна родзинка — мінерали, привезені з відомого курорту — Солотвино. Процедури проходять у затишній кімнаті, яка облаштована комфортабельними кріслами. Благотворний вплив парами натуральної солі дозволяє зміцнити імунітет, поліпшити стан шкіри та розлучитися зі втомою.

Як все відбувається?

Щасливчики відвідають одну з кращих соляних студій прямо в серці столиці — «Центр здорового життя». Салон зручно розташувався біля метро «Палац України». Попереду їх чекає повний курс галотерапії — 10 відвідувань соляної кімнати. На початку кожного сеансу Щасливчикам будуть видавати необхідні одноразові приналежності: накидки та шапочки. Для зручності соляна кімната оснащена комфортними кріслами, розташувавшись у яких можна розслабитися і забути про все. Оздоровлення буде відбуватися саме по собі: досить дихати повітрям, яке містить хімікати солі!

Галотерапія — оздоровлення у мікрокліматі соляних печер

Сеанси галотерапії застосовувалися для відновлення сил і гарного самопочуття ще з найдавніших часів. Унікальний цілющий ефект досягається завдяки повітрю, збагаченому парами натуральної солі. Мінерали для оздоровчих сеансів спеціально доставили з відомого курорту — Солотвино.

Повноцінний курс із 10 сеансів

Це повний курс релаксації у стінах соляної печери — 10 відвідувань! Можна повною мірою відчути лікувальний вплив терапії, враховуючи, що навіть короткочасне перебування у соляній печері здатне подарувати заряд бадьорості та гарного самопочуття надовго!

Комплексний цілющий ефект:

  • знімає стрес
  • усуває втому
  • покращує стан шкіри
  • нормалізує сон
  • оздоровлює дихальну систему
  • зміцнює імунітет

Місце проведення враження

52 відгуки від реальних людей