101384
 

Подаруй курс галотерапії для двох!

Цілих 10 сеансів оздоровлення в мікрокліматі соляних печер, які повністю повторюють і зовнішній вигляд, і цілющий вплив природних лікарень! Спеціальну сіль доставили з відомого оздоровчого курорту — Солотвино. Вона прикрашає підлога, стіни і стеля штучної печери і служить основним джерелом здоров'я. Зручно розташувавшись в комфортних кріслах, гостям доведеться вдихати цілющі пари солі, зміцнюючи тим самим імунітет і всю легеневу систему. детальніше...

2 чол. по 10 сеансів по 45 хвилин Використати до 28.02.2018
1 000 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 1 781 раз
2 людини
по 10 сеансів по 45 хвилин
Все необхідне видається
Проходить у групі
Доступно з 6 років
Використати до 28.02.2018

Соляна печера для двох — що це?

Повноцінний оздоровлюючий курс галотерапії у одній із кращих соляних студій столиці. Її головна родзинка — мінерали, привезені з відомого курорту — Солотвино. Процедури проходять у затишній кімнаті, яка облаштована комфортабельними кріслами. Благотворний вплив парами натуральної солі дозволяє зміцнити імунітет, поліпшити стан шкіри та розлучитися зі втомою.

Як все відбувається?

Щасливчики відвідають одну з кращих соляних студій прямо в серці столиці — «Центр здорового життя». Салон зручно розташувався біля метро «Палац України». Попереду їх чекає повний курс галотерапії — 10 відвідувань соляної кімнати. На початку кожного сеансу Щасливчикам будуть видавати необхідні одноразові приналежності: накидки та шапочки. Для зручності соляна кімната оснащена комфортними кріслами, розташувавшись у яких можна розслабитися і забути про все. Оздоровлення буде відбуватися саме по собі: досить дихати повітрям, яке містить хімікати солі!

Галотерапія — оздоровлення у мікрокліматі соляних печер

Сеанси галотерапії застосовувалися для відновлення сил і гарного самопочуття ще з найдавніших часів. Унікальний цілющий ефект досягається завдяки повітрю, збагаченому парами натуральної солі. Мінерали для оздоровчих сеансів спеціально доставили з відомого курорту — Солотвино.

Повноцінний курс із 10 сеансів

Це повний курс релаксації у стінах соляної печери — 10 відвідувань! Можна повною мірою відчути лікувальний вплив терапії, враховуючи, що навіть короткочасне перебування у соляній печері здатне подарувати заряд бадьорості та гарного самопочуття надовго!

Комплексний цілющий ефект:

 • знімає стрес
 • усуває втому
 • покращує стан шкіри
 • нормалізує сон
 • оздоровлює дихальну систему
 • зміцнює імунітет

Місце проведення враження:

Центр здорового життя
м.палац Україна, ул.Предславинская, 29 Показати на мапі

59 відгуків реальних людей

Н
Наталия Щесюль
11 серпня 2017
Руководство компании еще на 8-е Марта подарило сертификат на Шоколадный SPA... но, как всегда, на себя все времени нету.Тут я вспомнила, что заканчивается срок и необходимо его использовать. Выяснилось, что указанная процедура мне не подходит по медицинским показаниям. Но, я нашла прекрасную замену - Соляную Пещеру, чему очень рада!!! Очень полезная для здоровья процедура! Замечательный "Центр...
Руководство компании еще на 8-е Марта подарило сертификат на Шоколадный SPA... но, как всегда, на себя все времени нету.Тут я вспомнила, что заканчивается срок и необходимо его использовать. Выяснилось, что указанная процедура мне не подходит по медицинским показаниям. Но, я нашла прекрасную замену - Соляную Пещеру, чему очень рада!!! Очень полезная для здоровья процедура! Замечательный "Центр Здорового Життя" - очень спокойная и доброжелательная обстановка, очень внимательный персонал. Лично я очень довольна, что воспользовалась именно этим впечатлением - приятно и полезно одновременно!

Т
Татьяна
2 серпня 2017
Вежливый и гостеприимный персонал, приятная процедура, расслабляет и восстанавливает силы.

B
Boris
9 червня 2017
Мне подарили соляную пещеру (на 10 посещений), идея очень понравилась!, с пользой для здоровья (анти аллергенное воздействие соли) и приятный релакс. Очень внимательный персонал.

А
Алла
20 квітня 2017
‌Цього року я ще раз переконалася, що позитивні емоції - найкращий подарунок!) Привідом переконання став подарунок до Дня народження від моєї подруги, а саме - сертифікат Бодо на курс галотерапії на двох. Таким чином ми поєднали процедуру оздоровлення організму та можливість спілкування. Комфортна соляна кімната та релакс музика сприяла зміцненню імунітету та розслабленню вцілому...
‌Цього року я ще раз переконалася, що позитивні емоції - найкращий подарунок!) Привідом переконання став подарунок до Дня народження від моєї подруги, а саме - сертифікат Бодо на курс галотерапії на двох. Таким чином ми поєднали процедуру оздоровлення організму та можливість спілкування. Комфортна соляна кімната та релакс музика сприяла зміцненню імунітету та розслабленню вцілому. Обслуговування медперсоналу здійснювалося на належному рівні. Особливо сподобалася Яна - привітний та відповідальний працівник. Перед початком сеансу видають накидки, разові шапочки та бахіли, але вони не є гарантом захисту від солі, яка все ж таки залишається на одязі. Тому краще відразу відповідно одягнутися, аби після сеансу не прийшлося ретельно чиститися щіткою. Мені все сподобалося. Дуже дякую!!!)))

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

 • Happy gift
 • Коханій
 • Коханому
 • Другу
 • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень