Подаруйте майстер-клас сноукайтингу для двох!

подарували вже 9 рази
2 людини
4 години
Залежить від погоди
Доступно з 14 років
Використати до 31.10.2019
Все необхідне видається
Зимове враження

Як відбувається враження

Сноукайтинг — це вид активного відпочинку, який представляє собою мікс кайтсерфінгу та лижного спорту. Керувати «повітряним змієм» екстремали будуть за допомогою сили вітру та спеціальних кріплень — строп. Спочатку тренер розповість про особливості катання, а потім видасть невеликі кайти. Вони легші в управлінні, тому новачки відразу зможуть відпрацювати отримані навички. Найекстремальніша частина почнеться, коли інструктор видасть більші кайти. Друзі будуть задавати швидкість і напрямок, а тренер допоможе в разі потреби.

Чому ми вибрали школу буєра та сноукайтингу VKyachting

У розпорядженні екстремалів — велика територія яхт-клубу «Юніор». Крім кайтів, приятелі отримають весь необхідний спортивний інвентар: трапецпояси, лижі, черевики та шоломи. Новачкам допомагатимуть професійні інструктори — у кожного буде персональний тренер.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

10 відгуків

Ирина
9 січня 2019
Я любитель активного отдыха и друзья подарили сертификат на сноукайтинг. Безумно понравилось)) Инструктор очень приятный, все подробно объяснил и показал. Я замечательно провела время, обязательно повторю))
Олег
9 січня 2019
Всем привет! В очередной раз подарили бодо, и в очередной раз все прошло круто. Инструктор все доступно объяснил, мы с женой накатались от души) вся экипировка и само снаряжение для катания качественные и удобные, учиться легко. Мне очень понравилось, и я думаю, что "сноукайтиться" за эту зиму сюда еще приду не раз)
Ася
24 січня 2018
Мы с мужем не ожидали, что нам так понравится это необычное развлечение) Вообще, любим кататься на лыжах, но в этом году как-то не срослось - не смогли выехать в горы. А тут увидели такую возможность - сноукайтинг! Чудесный опыт, мы довольны, заканчивать не хотелось) Спасибо BODO, что дарите людям радость))
Егор
28 січня 2015
Впервые не только катался с кайтом, но и на киевском море тоже был впервые зимой. Хотя давно хотел - там рядом лыжные трассы вышгородские. Очень удивило ощущение того, что ты можешь ехать на скорости без склона. Я как-то пробовал беговые лыжи, но мне было скучновато - с горы намного круче кататься. А сейчас оказалось,что если в руках кайт, то ты разгоняешься как на буксире. Трудностей с обучением не возникло - умею хорошо кататься и на лыжах и на борде.

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.