Подаруйте навчання у школі радіоведучих EuropaPlus!

1 людина
8 занять по 3 години
Доступно з 16 років
Використати до 31.10.2019

Як відбувається враження

У програму входить тренування ораторських навичок, заняття зі сценарної майстерності, вивчення основ психології для роботи з гостями ефіру. Викладачі допоможуть виправити дикцію та вимову, навчать імпровізувати в нестандартних ситуаціях. Учень закріпить теоретичні знання на практиці в робочому середовищі радіостанції, а по завершенні отримає сертифікат про успішне закінчення школи.

Чому ми вибрали EuropaPlus

Радіостанція розпочала роботу у 2002 році. Послухати ефіри EuropaPlus можна в 15 містах України. На базі студії працює школа, яка готує професійних радіоведучих. Під час курсу учень поспілкується з діджеями і дізнається секрети ораторської майстерності.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

4 відгуки

Антон
15 грудня 2018
Надзвичайно цікавий та креативний майстер клас. Рекомендую.
Аня
14 червня 2018
Сходили на мастер-класс вместе с подругой, все было супер)) Мы и насмеялись, и историй интересных от диджея наслушались, и позаниматься успели. Упражнения на исправление дикции действительно хорошие. Вообще, я с детства хотела попробовать себя в творческой профессии, и вот, наконец-то, шанс выпал. Время провели отлично!
Валерий
14 червня 2018
Подарил дочери в честь окончания школы. Она в восторге, впечатлили ее педагоги и сама профессия. Спасибо за качественный подход, педагоги работают на совесть.
Катерина
14 червня 2018
Получила в подарок от брата и очень ему благодарна! Педагоги посоветовали отличные упражнения на улучшение дикции. Продолжаю их выполнять и вижу прогресс! Общение с профессионалами радио — опыт незабываемый. Советую тем, кто хочет побороть боязнь публичных выступлений и неуверенность в себе. Спасибо!

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.