102661
 

Подаруй навчання в школі пілотів!

Можливість відчути себе пілотом легкого одномоторного літака Tecnam або Aquila та навчитися всім тонкощам мистецтва польоту. На 10 годин належить зануритися в теорію авіації й оволодіти основами аеродинаміки та метеорології. Закріпити на практиці все почуте дозволять 30 хвилин самостійної повітряної подорожі пліч-о-пліч із професійним льотчиком. детальніше...

1 люд. 10 г. теорії + 30 хв. практики Використати до 30.09.2018
6 000 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 11 раз
1 людина
10 г. теорії + 30 хв. практики
Не залежить від погоди
Зріст: 190 см, Вага: до 110 кг
Доступно з 18 років
Використати до 30.09.2018

Школа пілотів — що це?

Індивідуальні уроки один на один із професійним пілотом. 3 заняття розбиті на 3 дні. У ході першої та другої зустрічей Щасливчик зрозуміє всі теоретичні тонкощі управління авіасудном. Він дізнається, чому літак злітає в небо, які існують способи зльоту й приземлення, на основі чого створюється траєкторія і «небесна» карта. Третій день буде присвячений практиці — польотам на одномоторному «крилатому монстрові».

Як все відбувається?

Перше й друге заняття Щасливчика будуть пов'язані з теорією і відбудуться в межах Києва. Він дізнається про ключові поняття аеродинаміки, метеорології й повітряного права. Протягом 10 годин новачок опановуватиме елементарні закони й принципи польоту. Третій урок відбудеться на аеродромі в Білій Церкві. Учневі належить показати все, чого він навчився за час лекцій. Для практики йому нададуть легке судно Tecnam або Aquila, на якому Щасливчик підніметься в небо на півгодини.

Уроки від профі

Наставником новачка стане досвідчений льотчик — він провів у небі багато часу й знає все про подорожі під хмарами. Щасливчик перейме цінні знання, які можуть покласти початок його подальшому розвитку у сфері авіації.

Незабутні враження

Дебют в якості пілота, а не пасажира — це завжди хвилююче. У студента буде цілих півгодини, щоб вдосталь насолодитися першою самостійною «прогулянкою» пліч-о-пліч із профі.

10 годин теорії + практика

Як правило, перед першим «виходом» за штурвал студенти-авіатори проводять кілька місяців над підручниками й на лекціях в університеті. У Щасливчика з'явиться можливість у найкоротші терміни навчитися найважливішому й перейти до головного — польоту.

Місце проведення враження:

УТЦ Авіатор - Школа пілотів (навчання)
м. Політехнічний інститут, вул. Андрющенко, 4Г Показати на мапі

1 відгук

Л
Леся
4 грудня 2017
Сколько у меня впечатлений от этого всего!! Ты чувствуешь ответственность, и это, наверное, одно из важнейших уроков, которые ты приобретаешь. Да, взмывать в небеса - это очень здорово. но когда ты осознаешь, что все зависит от тебя, это придает и волнения, и радости. Всем очень советую, это того стоит!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень