Можливість відчути себе пілотом легкого одномоторного літака Tecnam або Aquila та навчитися всім тонкощам мистецтва польоту. На 10 годин належить зануритися в теорію авіації й оволодіти основами аеродинаміки та метеорології. Закріпити на практиці все почуте дозволять 30 хвилин самостійної повітряної подорожі пліч-о-пліч із професійним льотчиком. детальніше...
Школа пілотів — що це?
Індивідуальні уроки один на один із професійним пілотом. 3 заняття розбиті на 3 дні. У ході першої та другої зустрічей Щасливчик зрозуміє всі теоретичні тонкощі управління авіасудном. Він дізнається, чому літак злітає в небо, які існують способи зльоту й приземлення, на основі чого створюється траєкторія і «небесна» карта. Третій день буде присвячений практиці — польотам на одномоторному «крилатому монстрові».
Як все відбувається?
Перше й друге заняття Щасливчика будуть пов'язані з теорією і відбудуться в межах Києва. Він дізнається про ключові поняття аеродинаміки, метеорології й повітряного права. Протягом 10 годин новачок опановуватиме елементарні закони й принципи польоту. Третій урок відбудеться на аеродромі в Білій Церкві. Учневі належить показати все, чого він навчився за час лекцій. Для практики йому нададуть легке судно Tecnam або Aquila, на якому Щасливчик підніметься в небо на півгодини.
Уроки від профі
Наставником новачка стане досвідчений льотчик — він провів у небі багато часу й знає все про подорожі під хмарами. Щасливчик перейме цінні знання, які можуть покласти початок його подальшому розвитку у сфері авіації.
Незабутні враження
Дебют в якості пілота, а не пасажира — це завжди хвилююче. У студента буде цілих півгодини, щоб вдосталь насолодитися першою самостійною «прогулянкою» пліч-о-пліч із профі.
10 годин теорії + практика
Як правило, перед першим «виходом» за штурвал студенти-авіатори проводять кілька місяців над підручниками й на лекціях в університеті. У Щасливчика з'явиться можливість у найкоротші терміни навчитися найважливішому й перейти до головного — польоту.
1 відгук