102615
 

Подаруй шеф-кухаря на виїзд!

Шеф-кухар приїде в призначений час. Він приготує страви, заздалегідь обрані з меню. Є 6 варіантів вечері: кожен сет складається з легкої закуски або салату, основної страви і гарячого. Клієнти можуть зробити однакове замовлення або вибрати різні позиції. В кінці вечора кулінар забере весь брудний посуд. За бажанням пара також зможе повернути його на наступний день. детальніше...

2 люд. 2 години Використати до 30.04.2019
3 000 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 58 раз
2 людини
2 години
Все необхідне видається
Доступно з 18 років
Використати до 30.04.2019

Як відбувається враження

Шеф-кухар приїде в призначений час. Він приготує страви, заздалегідь обрані з меню. Є 6 варіантів вечері: кожен сет складається з легкої закуски або салату, основної страви і гарячого. Клієнти можуть зробити однакове замовлення або вибрати різні позиції. В кінці вечора кулінар забере весь брудний посуд. За бажанням пара також зможе повернути його на наступний день.

Чому ми вибрали шеф-кухаря Blackchef

Саша Чорний — професійний кулінар з досвідом роботи більше 12 років. Шеф-кухар прибуде за вказаною адресою в будь-який зручний для клієнтів час. Він привезе з собою всі необхідні продукти, кухонний інвентар, посуд і прилади, щоб сервірувати стіл. Вечеря триватиме 2 години, в цей час також входить приготування.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Blackchef - Шеф-кухар
Виїзд шеф-кухаря за вказаною адресою Показати на мапі

1 відгук

Е
Елена
27 вересня 2017
Очень необычный вечер получился, спасибо за оригинальный подарок. Классный повар, с ним интересно общаться, но я старалась сильно не отвлекать от готовки. Привез все с собой, покормил и уехал, идеальный мужчина)))) Мы выбрали цезарь, решили не рисковать со всякими экспериментами, к тому же хотела сравнить любимый салат в исполнении шеф-повара с тем, что обычно ем. Очень понравилось, вкусно! Сюда бы еще бармена на дом или сомелье, подумайте ;))

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Коханій
  • Другу
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень