Подаруйте сімейне відвідування скеледрому!

подарували вже 30 рази
4 людини
60 хв.
Доступно з 5 років
Використати до 31.10.2019
Форма одягу – спортивна

Як відбувається враження

Новачки вирушать на індивідуальне заняття. Тренери проведуть короткий інструктаж і видадуть спеціальне взуття та страховку. Під наглядом професіоналів учні опанують основні прийоми, хвати та навчаться пересуватися маршрутом. Після цього новачки спробують самостійно подолати кілька трас — від простих до складніших.

Чому ми вибрали скеледром «Гіперіон»

Серед інструкторів центру є майстри спорту зі скелелазіння, призери національних і міжнародних змагань. У розпорядженні відвідувачів — зона для лазіння з верхнім страхуванням загальної площею 1000 м² і стенд для лазіння з нижнім страхуванням площею 200 м². Після уроку можна випробувати свої сили в зоні боулдерінгу. «Гіперіон» знаходиться в 10 хвилинах ходьби від станції метро «Тараса Шевченка».

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

540 відгуків

Анастасия
17 лютого 2019
В мастер-классе по скалолазанию брали участие вдвоем и нам очень понравилось! Мы встретились с инструктором, он нам рассказал все, что было необходимо знать перед первым подъемом и побывали на трассах разных уровнях сложности) Было сложно, но весело и круто! Спасибо огромное bodo за такое прекрасное впечатление!)
Екатерина
17 лютого 2019
Очень понравилось, большое спасибо Bodo за организацию!
Ольга
16 лютого 2019
https://www.facebook.com/100005276982895
Сегодня попробовали и получили массу удовольствия! Раньше никогда не решались, а зря. Инструктор Наташа все хорошо объяснила и поддержала. Очень понравилось!
Ярослав
16 лютого 2019
https://www.facebook.com/100000905202332
был с женой сегодня. инструктор женя. хороший и внимательный. все понравилось. но пальцы болят. не привычно

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.