101239
 

Подаруй майстер-клас зі стрибків на батуті!

Можливість пострибати на професійних батутах розмірами 5х3 метри! Вони являють собою еластичні сітки, натягнуті на прямокутний каркас. Одразу 2 батутні зали пропонуються на вибір — біля ст. м. «Берестейська» й «Тараса Шевченка». У своєму розпорядженні вони мають батути олімпійського рівня якості й м'які мати між ними. Передбачений персональний супровід тренера, який спеціально для свого учня розробить програму веселого заняття.  детальніше...

1 люд. 60 хвилин Використати до 30.11.2018
250 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 10 166 раз
1 людина
60 хвилин
Форма одягу - спортивна
Використати до 30.11.2018

Стрибки на батуті — що це?

Захоплююча можливість пострибати на величезних професійних батутах. Кожен із них являє собою еластичну сітку розміром 5х3 метри, натягнуту на чотирикутний каркас. Саме на таких батутах тренуються олімпійські чемпіони, вистрибуючи вгору на кілька метрів. Персональне тренування проведе професійний спортсмен.

Як все відбувається?

Щасливчик зможе досхочу повеселитись, а також отримати декілька корисних навичок. Місце для тренування він обере на власний розсуд. Веселе заняття можна провести в залі Jumping Hall (ст. м «Берестейська») або в Центрі активного відпочинку «Гіперіон» (ст. м. «Тараса Шевченка»). Після знайомства з тренером потрібно приділити час невеликій розминці, щоб як слід розігріти м'язи. Потім профі оцінить рівень фізичної підготовки Щасливчика та складе індивідуальну програму заняття — від простих відскоків до більш складних стрибків.

Професійні батути — 5 метрів в довжину

Обидва спортивних комплекси мають у своєму розпорядженні криті батутні зали. На тренувальних майданчиках представлені професійні батути розмірами 3х5 метрів, а також м'які гімнастичні мати для розминки.

Індивідуальний формат тренування

На новачка чекає знайомство з професійним інструктором зі стрибків на батуті. У залежності від рівня фізичної підготовки тренер підбере індивідуальну програму заняття і навчить правильної техніки виконання різних стрибків.

Цікавий досвід

За час тренування можна буде навчитися:

 • утримувати рівновагу
 • правильно приземлятися
 • виконувати прості трюки

Місце проведення враження:

Jumping Hall - зал Батутний
м. Берестейська, вул. М.Василенко, 1 Показати на мапі
Гіперіон - Скеледром
м. Тараса Шевченка, вул. Костянтинівська, 73 Показати на мапі

160 відгуків реальних людей

О
Оля
3 травня 2018
Нам подарили с мужем, мы в восторге) хороший инструктор был с нами, время пролетело незаметно.

О
Олександр
4 квітня 2018
Мне понравилось. Хороший тренер. Интересно было понять, насколько это сложный вид спорта.

31 березня 2018
Был на впечатлении с подругой, очень понравилось, эмоции зашкаливают, переполняет радость, лёгкость , чудесный тренер Сергей)

А
Анастасия
18 березня 2018
Я хотела провести время так,чтобы появилась у меня улыбка на лице. Я была в восторге,так как я танцор,для меня было легче,чем для новичков ! Но заряд получила суперский) все прошло круто! Тренер очень хороший! Очень внимательный. Все прошло четко по времени!спасибо)всем советую

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

 • Червона
 • Синя
 • Жовта
 • Фіолетова
 • Happy gift
 • Коханій
 • Коханому
 • Другу
 • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень