101239
 

Подаруй майстер-клас зі стрибків на батуті!

Можливість пострибати на професійних батутах розмірами 5х3 метри! Це еластичні сітки, натягнуті на прямокутний каркас. Одразу 2 батутні зали пропонуються на вибір - на правому та лівому березі Дніпра. У своєму розпорядженні вони мають батути олімпійської якості і м'які мати між ними. Передбачено персональний супровід тренера, який спеціально для свого учня розробить програму веселого заняття.  детальніше

1 чол. 1 годину Використати до 30.04.2017
200 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 26 613 раз
1 людина
1 годину
Використати до 30.04.2017
Форма одягу - спортивна

Стрибки на батуті - що це?

Захоплююча можливість пострибати на величезних професійних батутах. Кожен з них являє собою еластичну сітку розміром 5х3 метри, натягнуту на чотирикутний каркас. Саме на таких батутах тренуються олімпійські чемпіони, вистрибуючи вгору на кілька метрів. Персональне тренування проведе професійний спортсмен.

Як це відбувається?

Щасливчик зможе досхочу пострибати, а також обзавестися кількома корисними навичками. Місце для тренування він обере на власний розсуд. Для зручності провести веселе заняття можна у стінах комплексу «Планета Спорт» (ст. м. «Позняки») або в залі Jumping Hall (ст. м «Берестейська»). Після знайомства з тренером передбачена невелика розминка, щоб як слід розігріти м'язи. Потім профі оцінить рівень фізичної підготовки Щасливчика і складе індивідуальну програму заняття - від простих відскоків до більш складних стрибків.

Професійні батути - 5 метрів в довжину

Обидва спортивних комплекси, що запропоновані для проведення враження, мають у своєму розпорядженні криті батутні зали. На тренувальних майданчиках представлені професійні батути розмірами 3х5 метрів, а також м'які гімнастичні мати для розминки.

Індивідуальний формат тренування

На новачка чекає знайомство з професійним інструктором зі стрибків на батуті. В залежності від рівня фізичної підготовки, тренер підбере індивідуальну програму заняття і навчить правильній техніці виконання різних стрибків.

Цікавий досвід

За час тренування можна буде навчитися:

  • утримувати рівновагу
  • правильно приземлятися
  • виконувати прості трюки

Місце проведення враження

Фотографії враження

88 відгуків реальних людей

Стрибки на батуті

200 грн.

Варіанти враження


Телефонуйте нам

044 593 33 22
050 419 66 75
067 403 37 26
093 170 06 39