101239
 

Подаруй майстер-клас зі стрибків на батуті!

Можливість пострибати на професійних батутах розмірами 5х3 метри! Вони являють собою еластичні сітки, натягнуті на прямокутний каркас. Відразу 3 батутных залу пропонуються на вибір — на правому і лівому березі Дніпра. У своєму розпорядженні вони мають батути олімпійського якості і м'які мати між ними. Передбачено персональний супровід тренера, який спеціально для свого учня розробить програму веселого заняття.  подробнее...

1 чол. 60 хвилин Використати до 30.11.2017
250 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 9 157 раз
1 людина
60 хвилин
Форма одягу - спортивна
Використати до 30.11.2017

Стрибки на батуті — що це?

Захоплююча можливість пострибати на величезних професійних батутах. Кожен з них являє собою еластичну сітку розміром 5х3 метри, натягнуту на чотирикутний каркас. Саме на таких батутах тренуються олімпійські чемпіони, вистрибуючи вгору на кілька метрів. Персональне тренування проведе професійний спортсмен.

Як все відбувається?

Щасливчик зможе досхочу повеселитись, а також отримати декілька корисних навичок. Місце для тренування він обере на власний розсуд. Веселе заняття можна провести в стінах комплексу «Планета Спорт» (ст. м. «Позняки»), залі Jumping Hall (ст. м «Берестейська») або в Центрі активного відпочинку «Гіперіон» (ст. м. «Тараса Шевченка»). Після знайомства з тренером належить приділити час невеликій розминці, щоб як слід розігріти м'язи. Потім профі оцінить рівень фізичної підготовки Щасливчика і складе індивідуальну програму заняття — від простих відскоків до більш складних стрибків.

Професійні батути — 5 метрів в довжину

Всі три спортивних комплекси, які запропоновані для проведення враження, мають у своєму розпорядженні криті батутні зали. На тренувальних майданчиках представлені професійні батути розмірами 3х5 метрів, а також м'які гімнастичні мати для розминки.

Індивідуальний формат тренування

Новачка чекає знайомство з професійним інструктором зі стрибків на батуті. В залежності від рівня фізичної підготовки тренер підбере індивідуальну програму заняття і навчить правильної техніки виконання різних стрибків.

Цікавий досвід

За час тренування можна буде навчитися:

  • утримувати рівновагу
  • правильно приземлятися
  • виконувати прості трюки

Місце проведення враження:

Гіперіон - Скеледром
м. Тараса Шевченка, вул. Костянтинівська, 73 Показати на мапі
Jumping Hall - зал Батутний
м. Берестейська, вул. М.Василенко, 1 Показати на мапі

130 відгуків реальних людей

Е
Елена
Вчора
Друзья подарили ребенку сертификат на день рождения. С ними и поехал прыгать на батуте. Двое детей- по сертификату, за двоих доплатили на месте. Менеджеры bodo все обьяснили, забронировали удобное для нас время. Детям все понравилось. Будем также покупать сертификаты в качестве подарка, хорошая идея. Спасибо bodo.

О
Оксана
13 червня 2017
Прыгали на батуте в “Гиперионе”. Получили новый опыт, массу положительных эмоций и просто повеселились. Очень понравилось :)
 Батут - отличный снаряд для развития координации; приятная физическая нагрузка для тела плюс кардио тренировка. Очень позитивный тренер, хорошо объясняет. Тренировали базовые элементы. Часа вполне достаточно, особенно, для первого раза. 
Р.S. Не будет лишним взять с собой спортивные перчатки, чтобы защитить ладошки.

А
Андрей
8 червня 2017
Это было действительно круто! Еще с детства мечтал вдоволь попрыгать на батуте, но все как-то не доходило до этого дело. А тут друзья подарили сертификат на ДР. В общем впечатлений море, всем советую!

А
Алексей
5 червня 2017
Сегодня использовали свой сертификат, были в Jumping Hall на Берестейской. Получили массу удовольствия, этот вид нагрузки ранее не пробовали. Отдельного комплимента заслуживает тренер, пожилой мужчина, который старался найти к каждому индивидуальный подход. Планируем посещать регулярно и всем рекомендуем!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень