Подаруйте майстер-клас зі стрибків на батуті!

подарували вже 10 649 разів
1 людина
60 хв.
Доступно з 6 років
Використати до 31.10.2019
Форма одягу – спортивна

Як відбувається враження

Клієнт відвідає індивідуальне заняття з тренером — майстром спорту зі стрибків на батуті. Спочатку він проведе невелику розминку. Тренування пройде з використанням професійного спорядження. На занятті новачок навчиться:

  • утримувати рівновагу;
  • правильно приземлятися;
  • виконувати прості трюки.

Чому варто спробувати стрибки на батуті

Заняття на батуті може стати альтернативою тренуванню в спортзалі. Це хороший спосіб підтримки фізичної форми та корекції фігури. Стрибки на батуті задіюють усі групи м'язів, розвивають координацію і витривалість. Тренування на батуті підходять людям будь-якого віку і рівня підготовки.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

212 відгуків

Irina
19 лютого 2019
Как для первого раза неплохо, прыгали по очереди на одном батуте. Инструктор печется о Вашей безопасности, подсказывает как правильно держать руки-ноги при прыжках, показал пару элементов. Кто-то писал о перчатках, могут пригодиться.
Юлия
17 лютого 2019
Были вдвоем с ребенком на батутах, все очень понравилось, остались довольны.
Сергій
16 лютого 2019
Прекрасно проведений час. І сервіс хороший !
Богдан
14 лютого 2019
Дуже сподобалося враження. Команда Bodo в деталях розписала інформацію стосовно проведення враження. 10 з 10!

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.