101504
 

Подаруй прогулянку на конях для компанії!

Захоплююче катання на благородних кониках за межами гамірного міста — в околицях кінного клубу. Враження розраховане на 4-х чоловік, при чому, доступно воно навіть тим, хто не має досвіду їзди верхи. Компанію обов'язково будуть супроводжувати під час прогулянки. Красиві і добре досвітчені конячки пересуваються на кроці, так що катання пройде у спокійному темпі. подробнее...

4 чол. 60 хвилин Використати до 31.01.2018
4 людини
60 хвилин
Залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Обмеження: до 95 кг
Доступно з 6 років
Використати до 31.01.2018

Прогулянка верхи для компанії - що це?

Захоплююча прогулянка верхи на породистих конях для компанії з 4-х друзів. Катання відбудеться за територією парку, широкими полями, що простягаються навколо. Підготовлені коні пересуваються кроком, на увесь час прогулянки для компанії передбачено супровід.

Як все відбувається?

 Щасливчик збере компанію з 4-х осыб, і у повному складі вони прибудуть на місце зустрічі. Тут їм розкажуть правила безпеки, підберуть кожному спокійну конячку і допоможуть знайти з нею спільну мову. Після цього гуртом можна буде відправитися на захоплюючу прогулянку.

Покататися зможе кожен - незалежно від навичок

Враження підходить як новачкам, так і досвідченим наїзникам, тому дружну компанію буде зібрати нескладно. Кожен отримає задоволення від цікавого проведення часу.

Породисті спокійні коні

Для катання нададуть доглянутих і красивих коней, яких утримують у гарних стайнях. Усі вони відмінно об'їжджені і спокійні, що гарантує тільки приємні емоції під час прогулянки.

Заміська локація з красивою природою

Катання пройде в мальовничих околицях «Київської Русі». Квиток в парк входить у вартість, тому Щасливчик з компанією зможе погуляти по території, попередньо узгодивши деталі з інструктором.

Місце проведення враження:

Парк "Київська Русь"
Київська обл., Обухівський район, с.Копачев Показати на мапі

781 відгук

А
Анна
19 липня 2017
Прогулка понравилась, первый раз ездили на лошадях, место живописное, лошади замечательные, получили удовольствие.

Е
Елена
18 липня 2017
Этот незабываемый подарок-сюрприз сделал нам сын. Была тайная мечта и она осуществилась: чудесный день и прекрасная прогулка верхом. Впервые в жизни произошло близкое знакомство и общение с этими красивыми и умными животными, дарящими только позитивные эмоции. Место для прогулки выбрано замечательно - получились красочные фотографии. Девушки, которые сопровождали нас на прогулке, рассказали...
Этот незабываемый подарок-сюрприз сделал нам сын. Была тайная мечта и она осуществилась: чудесный день и прекрасная прогулка верхом. Впервые в жизни произошло близкое знакомство и общение с этими красивыми и умными животными, дарящими только позитивные эмоции. Место для прогулки выбрано замечательно - получились красочные фотографии. Девушки, которые сопровождали нас на прогулке, рассказали много интереснейших историй из жизни своих питомцев, которых они обожают и преданы им всей душой. Огромное спасибо за это впечатление!

17 липня 2017
У нас была прогулка на лошадях в парке "Киевская Русь". Мы остались очень довольны: парк красивый, природа шикарная, дорога к парку проходить через поля с подсолнухами. Кони ухоженные красавцы, Муж ездил на Хорыве шикарный чёрный конь, как из сказки. Вес этого красавца почти тонна, даже не верится что такие скакуны бывают. Сама прогулка происходила за территорией парка, где мы насладились...
У нас была прогулка на лошадях в парке "Киевская Русь". Мы остались очень довольны: парк красивый, природа шикарная, дорога к парку проходить через поля с подсолнухами. Кони ухоженные красавцы, Муж ездил на Хорыве шикарный чёрный конь, как из сказки. Вес этого красавца почти тонна, даже не верится что такие скакуны бывают. Сама прогулка происходила за территорией парка, где мы насладились природой и тишиной. Отдельная благодарность девочкам, которые нас сопровождали, рассказали много всего интересного про лошадей и свою работу с ними. Это был замечательный день, очень рекомендую этот сертификат!!!!!

16 липня 2017
Впечатление подарил любимый, я давно хотела

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень