101504
 

Подаруй прогулянку на конях для компанії!

Захоплююче катання на благородних конях за межами гамірного міста — в околицях кінного клубу. Враження розраховане на 4-х людей, до того ж, воно доступне навіть тим, хто не має досвіду катання верхи. Компанію обов'язково будуть супроводжувати під час прогулянки. Красиві досвідчені коні пересуваються кроком, тож катання відбудеться у спокійному темпі. детальніше...

4 люд. 60 хвилин Використати до 31.07.2018
4 людини
60 хвилин
Залежить від погоди
Форма одягу - зручна
Обмеження: до 95 кг
Доступно з 6 років
Використати до 31.07.2018

Прогулянка на конях для компанії — що це?

Захоплююча прогулянка верхи на породистих конях для компанії з 4-х друзів. Катання відбудеться у полях, що простягаються навколо клубу або ж у мальовничому парку. Підготовлені коні пересуваються кроком, на увесь час прогулянки для компанії передбачено супровід.

Як все відбувається?

Щасливчик збере компанію з 4-х осіб, і у повному складі вони прибудуть на місце зустрічі. Тут їм розкажуть правила безпеки, підберуть кожному спокійного коня і допоможуть знайти з ним спільну мову. Після цього можна буде відправитися на захоплюючу прогулянку.

Покататися зможе кожен — незалежно від навичок

Враження підходить як новачкам, так і досвідченим наїзникам, тому дружну компанію буде зібрати нескладно. Кожен отримає задоволення від цікавого проведення часу.

Породисті спокійні коні

Для катання нададуть доглянутих і красивих коней, яких утримують у гарних стайнях. Усі вони об'їжджені та спокійні, що гарантує тільки приємні емоції під час прогулянки.

Заміська локація з красивою природою

Катання відбудеться в мальовничих околицях «Київської Русі» або ж у парку Партизанської слави. Квиток в парк-музей входить у вартість, тому Щасливчик з компанією зможе погуляти по території, попередньо узгодивши деталі з інструктором.

Місце проведення враження:

Київська Русь - Парк
Київська обл., Обухівський р-н, с. Копачів Показати на мапі

857 відгуків реальних людей

Н
Наталія
19 лютого 2018
Друзі подарували на день народження, сертифікат bodo! З усіх запропонованих варіантів вражень я обрала прогулянку на конях! Зареєструвала сертифікат на сайті, зі мною в цей же день зв'язалися, все детально пояснили і розказали! Кататися їздили в кінний клуб "Агата". Дуже сподобалося. Прекрасні співробітники, чудові коники. Враження просто переповнювали! Даруйте друзям і своїм близьким враженнями...
Друзі подарували на день народження, сертифікат bodo! З усіх запропонованих варіантів вражень я обрала прогулянку на конях! Зареєструвала сертифікат на сайті, зі мною в цей же день зв'язалися, все детально пояснили і розказали! Кататися їздили в кінний клуб "Агата". Дуже сподобалося. Прекрасні співробітники, чудові коники. Враження просто переповнювали! Даруйте друзям і своїм близьким враженнями, вони просто не забуті! Дякую всім за чудову роботу і можливість отримати задоволення від подарунку!!!

В
Владислав
19 лютого 2018
Катались вчера в парке дружба народов,все очень понравилось лучше даже не могло быть , кони спокойные ,а инструкторы очень общительные ,будем ездить теперь часто ,всем советую

А
Артем
27 грудня 2017
Было круто

А
Анастасия
12 грудня 2017
Все здорово. Подарок отличный, обслуживание на высоте. Конный клуб "Агата" так же очень понравился, всем советую!)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень