101504
 

Подаруй прогулянку на конях для компанії!

Захоплююче катання на благородних кониках за межами гамірного міста — в околицях кінного клубу. Враження розраховане на 4-х осіб, при чому, доступним воно є навіть для тих, хто не має досвіду їзди верхи. Компанію обов'язково будуть супроводжувати під час прогулянки. Красиві і добре обкатані конячки пересуваються кроком, тож прогулянка пройде у спокійному темпі. детальніше

4 чол. 60 хвилин Використати до 31.07.2017
4 людини
60 хвилин
Використати до 31.07.2017
Залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Обмеження: - до 95 кг
Доступно з 6 років

Прогулянка верхи для компанії - що це?

Захоплююча прогулянка верхи на породистих конях для компанії з 4-х друзів. Катання відбудеться за територією парку, широкими полями, що простягаються навколо. Підготовлені коні пересуваються кроком, на увесь час прогулянки для компанії передбачено супровід.

Як все відбувається?

 Щасливчик збере компанію з 4-х осыб, і у повному складі вони прибудуть на місце зустрічі. Тут їм розкажуть правила безпеки, підберуть кожному спокійну конячку і допоможуть знайти з нею спільну мову. Після цього гуртом можна буде відправитися на захоплюючу прогулянку.

Покататися зможе кожен - незалежно від навичок

Враження підходить як новачкам, так і досвідченим наїзникам, тому дружну компанію буде зібрати нескладно. Кожен отримає задоволення від цікавого проведення часу.

Породисті спокійні коні

Для катання нададуть доглянутих і красивих коней, яких утримують у гарних стайнях. Усі вони відмінно об'їжджені і спокійні, що гарантує тільки приємні емоції під час прогулянки.

Заміська локація з красивою природою

Покататися можно в околицях кінного клубу - по широкому полю, що простирається за територією. На свіжому повітрю час пролетить непомітно. 

Місце проведення враження

689 відгуків реальних людей