101504
 

Подаруй прогулянку на конях для компанії!

Захоплююче катання на благородних конях за межами гамірного міста — в околицях кінного клубу. Враження розраховане на 4-х людей, до того ж, воно доступне навіть тим, хто не має досвіду катання верхи. Компанію обов'язково будуть супроводжувати під час прогулянки. Красиві досвідчені коні пересуваються кроком, тож катання відбудеться у спокійному темпі. детальніше...

4 люд. 60 хвилин Використати до 28.02.2019
4 людини
60 хвилин
Залежить від погоди
Форма одягу - зручна
Обмеження: до 95 кг
Доступно з 6 років
Використати до 28.02.2019

Прогулянка на конях для компанії — що це?

Захоплююча прогулянка верхи на породистих конях для компанії з 4-х друзів. Катання відбудеться у полях, що простягаються навколо клубу або ж у мальовничому парку. Підготовлені коні пересуваються кроком, на увесь час прогулянки для компанії передбачено супровід.

Як все відбувається?

Щасливчик збере компанію з 4-х осіб, і у повному складі вони прибудуть на місце зустрічі. Тут їм розкажуть правила безпеки, підберуть кожному спокійного коня і допоможуть знайти з ним спільну мову. Після цього можна буде відправитися на захоплюючу прогулянку.

Покататися зможе кожен — незалежно від навичок

Враження підходить як новачкам, так і досвідченим наїзникам, тому дружну компанію буде зібрати нескладно. Кожен отримає задоволення від цікавого проведення часу.

Породисті спокійні коні

Для катання нададуть доглянутих і красивих коней, яких утримують у гарних стайнях. Усі вони об'їжджені та спокійні, що гарантує тільки приємні емоції під час прогулянки.

Заміська локація з красивою природою

Катання відбудеться в мальовничих околицях «Київської Русі» або ж у парку Партизанської слави. Квиток в парк-музей входить у вартість, тому Щасливчик з компанією зможе погуляти по території, попередньо узгодивши деталі з інструктором.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Київська Русь - Парк
Київська обл., Обухівський р-н, с. Копачів Показати на мапі

908 відгуків

А
Анастасия
14 серпня 2018
Красивая местность, общительные, приятные инструкторы и прекрасные лошадки делают день полным приятных ощущений и счастливых воспоминаний.

13 серпня 2018
Отличный подарок на день рождения!!! Всем советую выбрать прогулку на лошадях в парке Киевская Русь!!! Хороших впечатлений!!!!

12 серпня 2018
Очень понравилась прогулка!Мы выбрали парк Партизанской славы и конный клуб «Подкова».Было здорово:лошадки ухоженные и послушные, инструктор классный, парк красивый!После прогулки задумались об уроках верховой езды!)

M
Mарго
8 серпня 2018
Прогулянка була неймовірною! Місцем отриманням задоволення я обрала парк Київська Русь. Великим плюсом було те що під час прогулянки на цьому благородному коні мене супроводжували чудові краєвиди тієї місцевості

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Happy gift
  • Коханій
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень