101504
 

Подаруй прогулянку на конях для компанії!

Захоплююче катання на благородних кониках за межами гамірного міста — в околицях кінного клубу. Враження розраховане на 4-х чоловік, при чому, доступно воно навіть тим, хто не має досвіду їзди верхи. Компанію обов'язково будуть супроводжувати під час прогулянки. Красиві і добре досвітчені конячки пересуваються на кроці, так що катання пройде у спокійному темпі. подробнее...

4 чол. 60 хвилин Використати до 31.10.2017
4 людини
60 хвилин
Залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Обмеження: до 95 кг
Доступно з 6 років
Використати до 31.10.2017

Прогулянка верхи для компанії - що це?

Захоплююча прогулянка верхи на породистих конях для компанії з 4-х друзів. Катання відбудеться за територією парку, широкими полями, що простягаються навколо. Підготовлені коні пересуваються кроком, на увесь час прогулянки для компанії передбачено супровід.

Як все відбувається?

 Щасливчик збере компанію з 4-х осыб, і у повному складі вони прибудуть на місце зустрічі. Тут їм розкажуть правила безпеки, підберуть кожному спокійну конячку і допоможуть знайти з нею спільну мову. Після цього гуртом можна буде відправитися на захоплюючу прогулянку.

Покататися зможе кожен - незалежно від навичок

Враження підходить як новачкам, так і досвідченим наїзникам, тому дружну компанію буде зібрати нескладно. Кожен отримає задоволення від цікавого проведення часу.

Породисті спокійні коні

Для катання нададуть доглянутих і красивих коней, яких утримують у гарних стайнях. Усі вони відмінно об'їжджені і спокійні, що гарантує тільки приємні емоції під час прогулянки.

Заміська локація з красивою природою

Покататися можно в околицях кінного клубу - по широкому полю, що простирається за територією. На свіжому повітрю час пролетить непомітно. 

Місце проведення враження:

Парк "Київська Русь"
Київська обл., Обухівський район, с.Копачев Показати на мапі

723 відгуків реальних людей

Про
Оля
Вчора
Нам безумно все понравилось! Как только добрались до места встречи, нас встретили две милые девушки и их послушные красивые кони. После знакомства с лошадками и инструкторами, мы отправились в путь. Девушки настолько обожают свою работу, что готовы часами об этом говорить, как и было в нашем случае. Столько о конях узнали: о разных породах, истории лошадок, а также про тех, за которыми ухаживают...
Нам безумно все понравилось! Как только добрались до места встречи, нас встретили две милые девушки и их послушные красивые кони. После знакомства с лошадками и инструкторами, мы отправились в путь. Девушки настолько обожают свою работу, что готовы часами об этом говорить, как и было в нашем случае. Столько о конях узнали: о разных породах, истории лошадок, а также про тех, за которыми ухаживают сами работники парка. Мы получили как эстетическое наслаждение от природы, окружающей парк, так и наслаждение от поездки верхом. Незабываемые ощущения, которые останутся на всю жизнь!

І
Ирина
20 квітня 2017
Коханий подарував враження "Прогулянка на двох Лонгер". Ми використали сертифікат у парку Київська Русь. Незважаючи на не надто теплу погоду, холодний вітер - це не зіпсувало наші чудові враження від прогулянки на конях. Все дуже сподобалось - рівень організації, коники (вони просто неймовірні!), інструктори (вміють працювати і з конями, і з людьми :)) Ми задоволені! Рекомендую!

20 квітня 2017
Доброго дня! Хочу подякувати Bodo за незабутній день! Емоцій повно! Прогулянка проводиться в неймовірно красивому місці,природа і краєвиди захоплюють! І,звичайно,КОНІ!!! Враження від знайомства і прпрогулянки словами не передати! Вони дарують спокій,тепло,щастя...це дійсно терапія! Такі різні,зі своїм характером,але такі неймовірні!! Відтепер любов до коней нічим не переб'єш) Також було...
Доброго дня! Хочу подякувати Bodo за незабутній день! Емоцій повно! Прогулянка проводиться в неймовірно красивому місці,природа і краєвиди захоплюють! І,звичайно,КОНІ!!! Враження від знайомства і прпрогулянки словами не передати! Вони дарують спокій,тепло,щастя...це дійсно терапія! Такі різні,зі своїм характером,але такі неймовірні!! Відтепер любов до коней нічим не переб'єш) Також було приємним спілкування з супроводжуючими,дівчата з таким захопленням розказують про коней, про парк Київська Русь! Дякую дівчата,дякую всім організаторам!Все на вищому рівні! Будемо й далі дарувати емоціі з Bodo й самі чекати на подарунки

18 квітня 2017
прогулка на лошадях. 15.04. Парк Киевская Русь Прогулка очень понравилась, давно хотели выехать за город с наступлением весны и выпала отличная возможность использовать подарочный сертификат подаренный друзьями на день рождения. Наши инструкторы Настя и Аня провели нам очень увлекательную и и познавательную прогулку (мы много чего интересного узнали о разных породах лошадей) Особенно...
прогулка на лошадях. 15.04. Парк Киевская Русь Прогулка очень понравилась, давно хотели выехать за город с наступлением весны и выпала отличная возможность использовать подарочный сертификат подаренный друзьями на день рождения. Наши инструкторы Настя и Аня провели нам очень увлекательную и и познавательную прогулку (мы много чего интересного узнали о разных породах лошадей) Особенно впечатлила младшая, но очень талантливая, инструктор Настя. Она показала пару крутых трюков на лошади и полностью покорила нас =) еще раз спасибо компании Бодо и девченкам Анне и Насте за незабываемое впечатление!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень