101504
 

Подаруй прогулянку на конях для компанії!

Захоплююче катання на благородних конях за межами гамірного міста — в околицях кінного клубу. Враження розраховане на 4-х людей, до того ж, воно доступне навіть тим, хто не має досвіду катання верхи. Компанію обов'язково будуть супроводжувати під час прогулянки. Красиві досвідчені коні пересуваються кроком, тож катання відбудеться у спокійному темпі. детальніше...

4 люд. 60 хвилин Використати до 31.05.2018
4 людини
60 хвилин
Залежить від погоди
Форма одягу - зручна
Обмеження: до 95 кг
Доступно з 6 років
Використати до 31.05.2018

Прогулянка на конях для компанії — що це?

Захоплююча прогулянка верхи на породистих конях для компанії з 4-х друзів. Катання відбудеться у полях, що простягаються навколо клубу або ж у мальовничому парку. Підготовлені коні пересуваються кроком, на увесь час прогулянки для компанії передбачено супровід.

Як все відбувається?

Щасливчик збере компанію з 4-х осіб, і у повному складі вони прибудуть на місце зустрічі. Тут їм розкажуть правила безпеки, підберуть кожному спокійного коня і допоможуть знайти з ним спільну мову. Після цього можна буде відправитися на захоплюючу прогулянку.

Покататися зможе кожен — незалежно від навичок

Враження підходить як новачкам, так і досвідченим наїзникам, тому дружну компанію буде зібрати нескладно. Кожен отримає задоволення від цікавого проведення часу.

Породисті спокійні коні

Для катання нададуть доглянутих і красивих коней, яких утримують у гарних стайнях. Усі вони об'їжджені та спокійні, що гарантує тільки приємні емоції під час прогулянки.

Заміська локація з красивою природою

Катання відбудеться в мальовничих околицях «Київської Русі» або ж у парку Партизанської слави. Квиток в парк-музей входить у вартість, тому Щасливчик з компанією зможе погуляти по території, попередньо узгодивши деталі з інструктором.

Місце проведення враження:

Київська Русь - Парк
Київська обл., Обухівський р-н, с. Копачів Показати на мапі

857 відгуків реальних людей

О
Ольга
21 листопада 2017
Я очень давно мечтала покататься на лошадях. Это была заветная мечта, но я все откладывала на потом. Моя племянница подарила мне впечатление "Прогулка на лошадях" и чтобы я не сбежала в последний момент пошла со мной. Это было мое первое знакомство с этими прекрасными животными. Эмоции переполняли. Было по началу немного страшно, но лошадка мне помогла освоиться в седле и дальше прогулка...
Я очень давно мечтала покататься на лошадях. Это была заветная мечта, но я все откладывала на потом. Моя племянница подарила мне впечатление "Прогулка на лошадях" и чтобы я не сбежала в последний момент пошла со мной. Это было мое первое знакомство с этими прекрасными животными. Эмоции переполняли. Было по началу немного страшно, но лошадка мне помогла освоиться в седле и дальше прогулка доставляла только удовольствие. Спасибо огромное клубу "Подкова" и инструкторам. На протяжении всей поездки поддерживали беседу, помогали освоиться в седле, правильно сесть и ехать, рассказывали о лошадках, рассказывали смешные истории. 1 час просто пролетел. Ребятки Вы молодцы. Вы любите свое дело. Огромное спасибо за Вашу работу.

Ю
Юлія Білик
20 листопада 2017
Сподобалося, що прогулянка була лісом. В парку Партизанської слави у листопаді дуже красиво, є озеро. Мало "шашличників", просто неймовірна кількість білок. Інструктор Віка сфотографувала мене на тлі природи. Коня дали спокійного, він не боявся пересічних собак, велосипедистів тощо. Прогулянка тривала близько години шагом. Зручно добиратись. Метро та 5-10 хвилин маршрутка чи трамвай. Неподалік є...
Сподобалося, що прогулянка була лісом. В парку Партизанської слави у листопаді дуже красиво, є озеро. Мало "шашличників", просто неймовірна кількість білок. Інструктор Віка сфотографувала мене на тлі природи. Коня дали спокійного, він не боявся пересічних собак, велосипедистів тощо. Прогулянка тривала близько години шагом. Зручно добиратись. Метро та 5-10 хвилин маршрутка чи трамвай. Неподалік є ресторани, тож відпочинок буде цікавим. Раджу скористатись послугою для компанії друзів, як раз зараз, а не влітку. На коні завжди тепло, а природа вражає осінніми барвами!

С
Сергей
9 листопада 2017
Великолепное впечатление. Были в Парке Киевская Русь. Лошадки все чистые, ухоженные. Девушке понравилось.

9 листопада 2017
Прогулка с мужем в парке Партизанской славы- прошла замечательно, я даже поскакала рысью) Инструктора Марина и Богдан, оказались очень внимательными и радушными ) На все вопросы охотно отвечали и уделили время, чтобы нас пофотографировать!!! Спасибо за незабываемое впечатление !!!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень