Подаруйте прогулянку на швидкохідному катері для компанії!

подарували вже 3 192 рази
900 грн 4 люд. 20 хв.
4 людини
20 хв.
Залежить від погоди
Доступно з 6 років
Використати до 31.10.2019
Літнє враження

Як відбувається враження

Клієнт зустрінеться з інструктором і обговорить маршрут прогулянки. Катання почнеться на території парку «Дружби народів» і продовжиться дніпровськими затоками. Швидкість сягатиме 80 км/год. З дозволу капітана клієнт зможе стати за штурвал. Характер прогулянки регулюється за бажанням — можна плисти в спокійному темпі або прокотитися із заметами. На борт дозволяється запросити трьох друзів.

Чому варто спробувати прогулянку на швидкохідному катері

Маршрут катання гість складе на свій розсуд — можна поплисти в сторону Оболонської набережної або насолодитися видами старовинного Подолу, промчавши уздовж його пагорбів. Прогулянка на сучасному швидкісному катері — це не тільки відмінне проведення часу на природі, а й можливість знайти нове хобі.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

21 відгук

Валерия
17 серпня 2018
Выиграла я это прекрасное впечатления в конкурсе от канала 1+1❤️ Прогулка на быстроходном катере был безугаворочно фаворитом,так как это лучший вариант для проведения времени в кругу близких людей,наслаждаясь природой по берегам Днепра. У Bodo и партнеров Koba's Prokat работа на высшем уровне. Спасибо за организацию незабываемого впечатления!
Анастасия
31 липня 2018
https://plus.google.com/114339223303048436287
Оставлю отзыв о прогулке на быстроходном катере. Это очень приятный отдых. Нам повезло с погодой и было солнечно и тепло. Доброжелательная и улыбчивая инструктор, позитивный и веселый водитель, это тоже очень важно. Мы с друзьями получили положительные эмоции. Такую прогулку стоит попробовать!
Катерина
13 вересня 2017
https://www.facebook.com/100003106158959
Впечатление мне подарил друг семьи на День рождения. Лично я люблю такие подарки) Изначально это была Прогулка на ракете с подводными крыльями, но консультант Bodo при активации посоветовал повнимательнее присмотреться к быстроходному катеру. Что мы и сделали и чему очень рады: для нас (семья с 2 детьми) индивидуальная и менее длительная водная прогулка подходит больше, чем коллективная. Нам очень повезло с погодой, удалось полюбоваться видами города со стороны Днепра. Детям понравилось - старшему удалось подержать в руках штурвал, а младшая еще не умеет говорить, от шума волн она уснула) Большое спасибо клубу Вираж! Будем советовать вас друзьям!
Сергей
24 червня 2017
Получил данное впечатление в подарок. Били в месте с друзьями. Организация на высшем уровне. Всем рекомендую)

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.