102035
 

Подаруй професійну зачіску і макіяж!

Б'юті-візит одразу до 2 майстрів - професійного візажиста і перукаря. У тандемі вони допоможуть створити своїй гості бездоганний образ, який буде включати гарний макіяж і укладку волосся. При цьому, рішення з приводу стилю може бути будь-яким. Доступні як денні варіанти макіяжа, так і вечірні. Те ж саме стосується укладки: можна вирівняти або накрутити волосся, створити об'єм біля коріння, красиво заколоти локони.  детальніше

1 чол. до 3 годин Використати до 31.07.2017
1 000 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 306 раз
1 людина
до 3 годин
Використати до 31.07.2017

Професійна укладка і макіяж - що це?

Дуже зручний варіант для відвідування салону краси, адже передбачено як макіяж, так і професійне укладання волосся. Сеанс триватиме до 2,5 годин. За цей час з гостею встигнуть попрацювати відразу 2 майстри: візажист і перукар. Перший створить макіяж, денний або вечірній на вибір, а другий стильно укладе наявну стрижку, додасть їй об'єму, накрутить волосся у кінчиків або навпаки випрямить по всій довжині.

Як все відбувається?

Щаслива власниця сертифікату відвідає один із елітних салонів, де відразу потрапить до рук до майстрів вищої категорії. З гостею працюватиме спочатку професійний візажист, а після - перукар з величезним досвідом. Вони виступлять у ролі консультантів, допомагаючи вигадати новий образ і втілити його в реальність. Так, для перетворення можна буде надати перевагу будь-якому виду макіяжа, зробити легкий мейк-ап на кожен день або витончений вечірній. Те саме стосується укладки: можна випрямити волосся і відправитися на прогулянку, або красиво накрутити локони - і піти в ресторан.

Сеанс краси у виконанні 2 майстрів

Над створенням завершеного образу почаклує одразу 2 майстри: професійний візажист і перукар. Вони узгодять усі деталі перетворення з гостею і запропонують їй виконати макіяж та зачіску в одному стилі.

Гарний макіяж - денний або вечірній

На вибір майстер зможе виконати денний макіяж або вечірній. Усе залежатиме від особистих уподобань, у тому числі, і кольорова гама майбутнього мейк-апу.

Укладка волосся в салоні краси

Завершить візит до салону краси професійна укладка. Завдяки їй можна:

  • вирівняти або накрутити волосся
  • створити об'єм біля коріння
  • красиво заколоти локони

2 відгуки від реальних людей